Овен і Телець Сумісність

І у Тельця, і в Овна є роги. Іноді упертість Бика і здатність Овна завжди йти напролом здаються схожими рисами. Але сумісність знаків Телець і Овен тільки здається очевидною. Так, якщо начальник Овен захоче залишити співробітника працювати у вихідні, він цього вимагає жорстко, вимагаючи відкласти всі свої справи. Це і буде дією напролом. При цьому підлеглий Телець не буде підвищувати голос. Він спокійно скаже, що зайнятий у вихідні. Так проявляється впертість.

Різниця стає помітною вже після декількох зіткнень Овна і Тільця. Ініціатором завжди є що йде напролом, а упертюх буде тільки реагувати на це. Пам’ятайте про те, що при будь-якому зіткненні починає Овен, а Телець закінчує. При цьому він ніколи не забуває.

Часто Овна звинувачують у тому, що він спалює за собою всі мости. Але у цього знака зодіаку є і позитивні якості. Також прийнято вважати, що Тельці завжди чекають і готуються задавити спокійним впертістю будь-яке починання. Але у них теж працює інтуїція та уява. До того ж, Тельці відрізняються теплим почуттям гумору глибокою мудрістю. Все це ховається за зовнішньою прагматичністю. Але в цих знаків зодіаку є відмінності, які варто враховувати.

Телець і Овен — сумісність цих знаків заснована на їх відмінності, які можуть об’єднуватися в прагненні налагодити відносини. Овни дуже імпульсивні, екстравагантні й агресивні. Це оптимісти, які люблять поговорити. Свою волю вони виявляють занадто часто. Овни прагнуть досягти швидкого результату і трохи вірять у диво. В іншому випадку вони думають, що життя прісна і нудна.

Тельці зазвичай практичні, стримані і економно витрачають свої слова. Вони завжди задоволені собою і дещо песимістично налаштовані. Тельці шукають самотності, стабільності та надійності. Вони потребують спокійному відпочинку, який для них є умовою хорошого життя.

Ці люди, безумовно, не є близнюками. У них різна мотивація і різні прояви поведінки. Тельцю у відносинах з Овном підходить співчутлива і терпима роль. А Овну не завадило б повчитися у Тельця безтурботного спокою.

<-IMAGES->

І Овен і Телець наділені рогами, тому може здатися, що ці знаки мають загальними рисами. Але Телець завжди проявляє впертість, а Овен йде напролом. Прикладом можуть служити відносини матері-Овна і дитини-Тільця, коли мама змушує своє чадо є. Слова «Не співаєш, не вийдеш з-за столу» є прикладом досягнення мети будь-якою ціною. А дитячий відповідь «не буду» — прояв упертості.

Зіткнення Баранів і Биків неминуче. Овен, що йде напролом, завжди є ініціатором, а впертий Тілець у цьому випадку є реагентом. Тобто починає конфлікт Овен, а Телець закінчує. Телець не забуває нічого і відмінно пам’ятає, що Овен проявляє по відношенню до нього негативну реакцію.

Овни дуже імпульсивні, завжди налаштовані на оптимізм, але при цьому люблять проявляти свою волю і підкоряти собі людей, буваючи при цьому агресивними. Овни, з властивим їм песимізмом, вірять в чудеса і прагнуть до досягнення швидких результатів у будь-якій справі. Без чудес життя здається їм нудним і нецікавим. Тельці завжди стримані і обмірковують всі слова і дії, але вони часто бувають налаштовані песимістично. Головні якості для них – це стабільність і надійність у відносинах і фінансах. Тельці люблять самотність і відпочинок в спокійній обстановці. Для своїх думок у порядок їм потрібно усамітнення.

Внутрішня мотивація цих знаків має кардинальні відмінності. Але люди з різними характерами і енергетикою притягуються один до одного. Оскільки кожному хочеться зустріти на життєвому шляху людини з якостями, яких немає у Вас і у якого можна чогось навчитися.

Тельці, як і Овни, люблять силу, але оскільки вони знаходяться під знаком Венери, яка пом’якшує їх вдачу, прагнення домінувати не є для них головною умовою. Телець завжди прагне фінансової незалежності, а досягти цього він може завдяки невтомності та енергії Овна, що знаходиться під знаком Марса. Телець на підсвідомості відчуває це, ось чому вони часто шукають Баранів для відносин. Овнам в таємниці не подобається стриманість Тільця, але вони знають, що можуть досягнути певних переваг у відносинах із таким розважливим партнером.

В союзі ці знаки добиваються великих успіхів, ніж поодинці. Але Овнів вражає меланхолія та зосередженість у собі, які є невід’ємними рисами Тельців. Овен буде намагатися змусити Бика більш активно проводити свій час. Овну не слід підштовхувати Тельця до прийняття рішення. Тельцю необхідно все ретельно продумати, а спроби змусити його, викличуть зворотну реакцію. Обміркувавши ситуацію Телець прийме рішення, до того моменту ні якась сила не зрушить його з місця.

Якщо Телець прийме те, що Овни не практичні, а Овен зрозуміє, що імпульсивність і підвищена емоційність не завжди є корисними якостями, їх союз стане більш гладким. Якщо Телець не буде командувати, то Овен буде приймати його з готовністю.

Овен є генератором ідей і першовідкривачем, а Телець слід за ним. Для Тельця всі цілі повинні бути ясними, а якщо відбувається плутанина, він губиться і відступає від задуманого. Так як він керується лише досвідом і здоровим глуздом. Телець постійно аналізує своє минуле і строї плани на майбутнє. Овен не любить думати про завтрашній день. Овен може вселити в Тельця оптимізм, а Телець вберегти його від труднощів, які очікують імпульсивного Овна.

Овни вірять, що життя завжди перемагає смерть, але за їх бравадою ховається уразливість і ранимість. Оскільки Овен готовий, у що б то не стало йти напролом, а Телець упирається, астрологи попереджають, що змішування цих двох протилежних якостей, можуть стати причиною дуже болючих відносин. Якщо Сонце і Місяць під час народження знаків Овна і Тільця не гармоніюють між собою — небезпека, що відносини будуть жорсткими, зростає.

Проте, коли Місяць і Сонце вдало розташовані при народженні цих знаків — стосунки можуть бути дуже гармонічними. Телець може зробити Овна щасливим, обдарувавши його турботою і ласкою. А Овен може розбудити уяву і емоційність стриманого Тельця, відкривши йому всю принадність життя.


Залишити відгук