Овен і Скорпіон Сумісність

Скорпіон і Овен управляються однією планетою – Марсом, але належать до різних стихій. Вони обидва пристрасні натури, з-за чого їх дуже тягне один до одного. Якщо між цими знаками спалахує любов, то це надовго. Непередбачуваність відносин їх надихає, а однакові риси характеру – емоційність, наполегливість і цілеспрямованість робить сумісність Скорпіона і Овна гармонійним.

Вогонь і Вода – це дві абсолютно різні стихії, але завдяки впливу Марса вони обоє запальні. З-за цього у них часто виникають розбіжності, і вони абсолютно не вміють поступатися. Кожен буде стояти на своєму. Від цього їх відносини будуються на емоціях, і вони мають потребу в них для підтримки чогось нового, незвіданого. Їм потрібно прояви ревнощів, бурхливого сексу, при цьому ведуть вони себе незалежно один від одного. Обидва знака волелюбні, і партнера в цьому не утискають, будуючи стосунки на засадах рівноправності, повазі та довірі.

Сумісність знаків Скорпіон і Овен в любовних відносинах непередбачувана. У знаків різні характери, від чого їм буває складно зрозуміти один одного. Овен завжди прагне до незалежності до екстремальних вчинків, а Скорпіон більш песимістичний і він намагається шукати різноманітність не самостійно, а в парі. По своїй суті він більш агресивний і володіє жорсткістю. Він дуже цілеспрямований і завжди намагається домогтися своєї мети. Для їх виконання він готовий на все. В темпераменті Скорпіона все для цього є: гордість, впевненість у собі, у потрібній ситуації він здатний проявляти нахабство і дратівливість.

Це дуже сильний знак, але Овен його здатний подавити своїм талантом керівника. Поруч з ним Скорпіон стає м’якше, але при цьому здатний своєю силою волі надихати його. Овен більш зациклений на своїй кар’єрі і прагне досягти, не зупиняючись на досягнутому. Він завжди веде себе оптимістично і прагне в житті все спробувати. Йому потрібні нові відчуття, без них він входить у стан загальмованості. Також Овни дуже вперті і завжди роблять так, як самі хочуть, не слухаючи не чиїх порад. Саме поруч зі Скорпіонами вони більш розслаблені, адже Вода здатна заспокоїти полум’я Вогню.

Знаками Овен і Скорпіон управляє Марс, який допомагає їм знайти взаєморозуміння у стосунках. Овен мріє бути хоробрим, відважним і романтичним. Але цього знаку властиво розтрачувати енергію раніше часу, виявляючи захисні властивості. Першими Овни не звикли атакувати, але якщо вони знаходяться в небезпеці, Марс приходить до них на виручку. Скорпіони є професіоналами в питаннях нападу. Вони з неймовірною точністю відчувають чужі слабкості, завдяки своїй ощадливості і холоднокровності. Скорпіони не б’ють куди попало, а завдають точкових ударів. Рідко хто наважиться жартувати з силою Плутона, одного удару жалом виявляється достатнім.

У відносинах зі Скорпіоном Овен не проявляє такого напору, який він надає іншим людям Сонячного знака. Овну не зрозуміла стихія Скорпіона – океан або пустеля, не звідані для нього території. Тому Овни у відносинах зі Скорпіоном інстинктивно відчувають небезпеку. А слово «небезпека» змушує збудитися Марса і почати атакувати. Але Скорпіон дуже хитрий, і коли Овну здається, що він скоро стане переможцем, Скорпіон извернется і переведе ситуацію в свою користь. Овен прекрасно знає всі риси Скорпіона і воліє триматися на чималій відстані.

Скорпіон ніколи не йде на компроміс, але при цьому є дуже надійним помічником у будь-яких справах. Овна підкуповує така надійність, так як він сам завжди вірний ідеалам. Ні Скорпіон, ні Овен не приймають поразки і не здаються. Інше властиве якість Скорпіона – сила волі, яка створює потужну ауру навколо нього. Але це не означає, що Скорпіони завжди нападають на всіх без розбору. Багато дівчат і хлопці — представники цього знака, дуже милі і охайні у спілкуванні. Але такі люди ніколи не бувають боязкими і беззахисними. І Овни знають, що якщо Скорпіон не проявляє явної агресії, він далеко не такий пухнастий, як здається.

Представники різних знаків Вогню і води поєднуються, але можуть погубити свого партнера. Батьки Скорпіони є мудрими наставниками дитини Овна, і можуть правильно направити його енергію й емоційні сили. Адже Овни дуже захоплюються знаки, але варто інтересу запалитися, як він відразу переключається в інший напрямок. Але Скорпіон може погасити полум’я водою Овна, і тоді він стане триматися в тіні, що суперечить войовничому вподоби Марса.

У більш вдалих тандемах цих знаків, Овен відгукнеться на силу Скорпіона і проявить витримку, що буде для нього очевидною користю. Скорпіон теж зможе почерпнути багато в Овна, зіткнувшись з його доброзичливістю та відвертістю. Але трапляється таке, що холодний вдачу Скорпіона остуджує палке серце Овна. У такому разі Овен втрачає в собі впевненість.

Іноді проникливий погляд Скорпіона піддає жах далеко нелякливі Овна, керованого Марсом. Овен ніколи не забуде заподіяну йому образу. А Скорпіон ніколи не забуває любов і доброту, проявлену по відношенню до нього.

Скорпіони стають рабами власних бажань і пристрастей. Вони готові у що б то не стало домагатися поставленої мети. І не замислюються про те, що таке прагнення може привести до самознищення. Овен – знак Вогню, він управляється Марсом, тому він завжди дуже емоційний і збуджений. Скорпіон – знак води, почуття реальності його основна риса. Він переносить всі труднощі і неприємності долі з відвагою воїна.

Стратегії знаку Овна і знаку Скорпіона абсолютно відрізняються. Овен завжди готовий до лютій битві в головних рядах, не обдумуючи стратегію і тактику нападу. Скорпіон завдає удару зненацька і раптово, його стратегія завжди чітко спланована, і він знає, який його крок буде наступним. У стані військових дій ці знаки нещадні один до одного, вони згадують, що є ворогами від природи. В такому стані не один з них не готовий поступатися.

Але переможець рано чи пізно буде визначений. Якщо ж двом цим кардинально відрізняється знаків вдається утворити союз, кожному є що почерпнути у свого партнера. Овен може навчитися у скорпіона бути більш холодним і приймати рішення обдумано, а не керуючись емоціями. А Скорпіон може заряджатися від Овна позитивною енергією і розігріти своє серце. У такому союзі буде правити мир і любов.


Залишити відгук