Овен і Стрілець Сумісність

Можна виділити явну сумісність знаків Овен і Стрілець. Народжені під цими знаками люди лягають спати досить пізно. Вони бояться втратити щось важливе. До останнього Овни і Стрільці не залишають вечірок, а також не поспішають йти на пенсію.

Їм подобається не тільки вирішувати власні проблеми, але і активно допомагати іншим людям. У них є внутрішня переконаність, що вони знають все про все. Що стосується Стрільців, вони дещо незграбні від народження. Також їм не так просто зберегти своє внутрішнє рівновагу, яка балансує на межі філософії і шоу.

Сумісність знаків Овен і Стрілець пов’язана з тим, що вони добре ладнають один з одним, так як у них багато спільного. Так, головним загальним якістю є ідеалізм. Овен часто плутає бажане і можливе. У цьому на нього схожий Стрілець, який мріє про небаченої далекій галактиці. Звичайно, утопічні ідеї відвідують не тільки представників цих знаків. Але саме їх не зупиняють політичні амбіції і користь.

Овни і Стрільці є палкими сперечальниками. По складу своїх характерів вони не здатні ігнорувати словесні випади. Овен буде сперечатися, тому що обурений сумнівом у його непогрішимості. А Стрільцю важливо відстоювати істину в чистому вигляді.

Овен захоплюється прямолінійністю і чесністю Стрільців, тому що він пишається своєю здатністю говорити правду. Його захоплення проходить відразу, як тільки він чує правду про власну персону. Це головна відмінність між двома знаками зодіаку. Стрілець ж говорить правду не тільки про оточуючих, але навіть про себе. І не має значення, приємна вона чи ні.

Стрільці, як правило, прагнуть наставляти людей на істинний шлях тільки з кращих прагнень. Але вони можуть своєю безтактністю і певною поведінкою образити Овна своїми жорсткими і несправедливими зауваженнями. При цьому Овен не смолчит, в результаті чого Стрільцеві доведеться вислухати багато нового про себе.

Головна відмінність пов’язано з тим, що саме Овен є набагато більш вразливим і чутливим до жорсткості і зневаги. У нього чисті наміри. Він не заплямував себе лом, а Стрілець досить зазнав у духовному сенсі і став досвідченим в поточному житті. Стрілець відрізняється ідеалізмом і завзяттям, але в ньому менше невинності. Він філософствує, розмірковує і пророкує. У Овна немає іншого шляху до щастя, окрім прояви інстинктивної реакції на любов і добре ставлення.

Не дивлячись на сумісність Овен і Стрілець, між ними з’являються тертя. Вони можуть згладжуватися швидким каяттям і прощенням, що характерно і того, і іншого знаку зодіаку. Представники цих знаків незлопамятные. Вони не тримати в собі образу. Але якщо у людини Місяць у Скорпіоні, образа може триматися протягом декількох днів. Але переважає Сонце, так як дія Місяця слабкіше. Тому гармонія відновлюється швидко.

<-IMAGES->

Овен і Стрілець, завдяки спільним рисам, добре ладнають між собою. Люди, народжені під знаком Стрільця боятися пропустити хоч щось в житті, тому завжди пізно лягають спати, останніми покидають свята і вечірки і пізно виходять на пенсію. Їм здається, що будь-яка справа стосується саме їх, вони готові самовіддано розборонити вуличних забіяк і кинутися на виручку товаришам у будь-який час доби.

Не брати участь в житті людей, вони просто не можуть. Стрільці впевнені, що вони знають відповіді на будь-яке питання. Може завдяки цій участливости, з ними часто трапляються нещасні випадки. Стрільці завжди готові йти напролом, але роблять це досить незграбно. Адже Стрілець — це Кентавр, який є полулошадью, напівлюдиною. А впоратися з таким тілом досить складно. Отже, Стрільцям складно зберігати і своє внутрішнє рівновагу.

Здається, що не може бути нікого наївніший Овна. Тільки він має дитячої звичкою і здатний плутати можливе з бажаним. Але Стрілець у цій якості може скласти Овну гарну пару. Завдяки такій наївності і наполегливості Овни і Стрільці можуть реалізувати самі безнадійні проекти. Вони не зупиняться ні перед бюрократією, ні перед політичними заборонами. Обидва знака є палкими сперечальниками, при цьому вони сперечаються не для досягнення істини. А тому, що просто не в змозі пропустити словесний виклик.

Будь-яка людина, який дружить зі Стрільцем, переступає через своє самолюбство. Тому що Стрілець спочатку говорить, а потім обмірковує свої слова. При цьому Стрілець ніколи не хоче образити навмисно. Овну така прямолінійність Стрільців неймовірно приємна, бо він сам любитель висловлювати всю правду в очі. Але захоплення відразу зникає, як тільки Овен чує правду з уст Стрільця, про себе. Це риса є головною у відмінності цих двох знаків. Стрілець з легкістю висловлює безсторонню правду про себе, в той час як Овен не помічає колоди в своєму оці.

Зазвичай Стрільці займаються нравоучением ближніх з найблагородніших спонукань. Але Стрілець може зробити Овну жорстке зауваження, що б якомога болючіше зачепити його. У цій ситуації помилка Стрільця в тому, що Овен ніколи не забуває образ. І колючі зауваження, полетить назад у Стрільця з подвоєною силою Марса. І навіть якщо Овну не вдалося відразу зачепити Стрільця, його стріла досягне мети. Стрілець знаходиться під впливом Юпітера, яка є найбільшою планетою в космосі. Але навіть Юпітер воліє тримати дистанцію з войовничим Марсом, який управляє Овном. Безстрашний Марс ніколи не здається без бою і завжди готовий до опору.

Але все тертя згладжуються, завдяки раскаяниям і прохання про прощення. Обидва ці знаки не є злопамятными, тому перемир’я настає швидко. Стрільці дуже різнобічні люди, вони можуть захоплюватися різними заняттями. Наприклад, займатися екстремальними видами спорту і бути священиком одночасно. Тьмяне одноманітність не до душі цим різносторонньо розвинених особистостей. Овни теж люблять захоплюватися різними видами діяльності. Всі професії здаються для Овна привабливою, і він з радістю береться за будь-яку з них.

Овни дуже люблять командувати, так як є представниками знаку кардинального лідерства. Стрілець, при всій його рухливості, не прагне до головних ролей. Так як він розуміє, що верховенство — це дуже важка ноша, від якої неможливо позбутися за бажанням.

Овен і Стрілець є носіями позитивної енергії. Відмінністю між цими знаками є те, що Овен набагато чутливіші Стрільця до зневаги та образ. Стрілець здатний міркувати логічно і приймати обдумані рішення. Овен ж діє інстинктивно.

Знаки Овна і Стрільця добре уживаються разом. Їм обом подобається проводити життя в русі і подорожах. Стрілець більш відважно пускається в нові пригоди, а Овну властиво озиратися назад. Але прямуючи за Стрільцем, Овен відчуває себе в безпеці. Спільне подорож може бути не безпечнішим, зате воно ніколи не буває нудним. Ідеалізм стрільця викликає в Овні співчуття, а Стрільця чіпає наївність і чесність Овна.


Залишити відгук