Овен і Риби Сумісність

Відносини між двома зодіакальними знаками Овном і Рибами непрості, швидше за все їх можна назвати загадковими і непередбачуваними. Навіть при тривалому знайомстві з такою парою не можна визначити, наскільки вистачить у них терпіння і бажання жити разом. Відносини можуть раптово закінчитися, навіть ще не розвинувшись, а можуть вдало тривати все життя. Овна і Риб, ніби магічною силою притягує один до одного, а невидима рука намагається розірвати сполучну нитку. Розгадка таємничих взаємних відносин криється в суперечливих рисах характеру, які сильно впливають на сумісність знаків Овен і Риби.

Риби – істоти потайливі, непостійні, оточені таємницями і сумнівами, але в теж час дуже ніжні і дбайливі. Овен – повна протилежність Рибам. У нього стійкий характер, розвинене почуття відповідальності, він по-дитячому довірливий. Простодушністю Овна часто користуються Риби, замишляючи корисливі цілі і, звичайно ж, на благо собі.

Риби абсолютно не ініціативні і за життя займають пасивну позицію. Їм не хочеться брати участь у вирішенні складних життєвих проблем і бути відповідальними за них. Овни, навпаки, звикли покладатися лише на себе і сповна відповідати за свої діяння.

Риби, як справжні актори, вміють вміло драматизувати. Будь невдалу ситуацію вони можуть майстерно розвинути у велику драму, винуватцем якої, звичайно ж, зроблять Овна. Але, всіляко пручаючись, Овен намагається не втратити домінуючого положення і продовжує контролювати що відбувається. Самолюбство обох бере верх над розумом і логікою і ніхто не хоче поступатися. В такі моменти сумісність Овен і Риби стає дуже хиткою. Дорікаючи один одного в неіснуючих помилки, пара заходить так далеко, що деколи забуває справжню причину сварки. Егоїзм і нерозумність обох знаків засліплюють, одурманюють і неможливо передбачити, чим все може закінчитися.

Відмінності між знаками Овен і Риби кардинальні. Багато хто може подумати, що Риби дуже безхребетні. І виявляться зовсім не правими. Просто добросердих Рибам подобається догоджати людям, робити їм приємне. Риби дуже не люблять конфліктувати і зовсім губляться, коли на них фокусується увага. Риби з недовірою ставляться до людей, які проявляють надто багато активності у справах, що їх не стосуються.

Коли Овен і Риби зустрічаються разом, Овну здається, що Риби створені для того, що б ними управляти. І Овен намагається почати управляти Рибами як маріонеткою. Але незабаром розуміє, що це далеко не так просто. Риби знаходяться під знаком Води. На перший погляд – вода сама нешкідлива стихія з усіх інших. Однак недарма існує вислів «вода камінь точить». А вже загасити Вогняну стихію Овна для бурхливого потоку води простіше простого.

Риби беруть неприємні новини з покорою, ніколи не стануть сваритися і конфліктувати. Але вони можуть знайти інші способи, що б постояти за себе. Наприклад, якщо Рабам, знімає квартиру, господар скаже, що піднімає орендну плату, Риби не стануть сперечатися. Але представник цього знаку почне подавати позови в суд на господаря за погану подачу води або перебої в електриці. Секрет Риб якраз в тому і полягає, що вони не чинять опір відкрито. Тобто не висловлюють непротивлення. Вважається, що Ісус, загітована непротивлення, був народжений в Еру Риб.

Союз між Овном і рибами вигідний для обох знаків. Овном править войовничий Марс, а Риби знаходяться під заступництвом містичного і мудрого Нептуна. Фундаментом в союзі Риб і Овна стають гроші і таємниці. Ці теми завжди є головними у їх спілкуванні, ким би не доводилися один одному ці знаки – подружжям, родичами або колегами по роботі. Те, що Риби так ревно оберігають свої таємниці, часом виводить Овнів з себе. Але найчастіше Овни поблажливо ставляться до цієї слабкості Риб.

Овнам не подобається пасивність Риб, так як вони самі є дуже енергійними особистостями. Риби ж намагаються наслідувати Овнам і вчитися у них, вбираючи всі хороші якості. Це дуже лестить гордим і самолюбним Овнам. Таке наслідування є не типовим для Зодіакального кола.

В союзі Риби і Овни не заважають один одному, а, навпаки, намагаються допомагати і надавати різноманітну підтримку своєму партнеру. Однак буває таке, що сварки в цьому тандемі тривають цілими періодами, ініціатором такого стану є Овни. А буває і період охолодження у відносинах, тут виступають ініціатором Риби.

Прямолінійний Овен дуже часто втрачає терпіння від безпринципного поведінки Риб. Рибам дуже часто притаманна звичка наобіцяти багато чого, а зробити дуже мало або навіть нічого з обіцяного. А так як Овни є дуже наївними, вони з відкритим серцем приймають всі обіцянки і дуже засмучуються, коли їх очікуванням не вдалося збутися. Овна дратує манера Риб, вислизати з уваги і займатися в своє задоволення справами.

Риби не є власниками такого крутого норову Овни, у них немає рогів, і вони не звикли йти напролом. А за допомогою своєї уклончивости, яка так не подобається Овнам, Риби зберігають свою енергію і душевну рівновагу. Відгороджуючись від зовнішнього світу, Риби зберігають свій спокій і молодість. Якщо ці знаки будуть поважати інтереси партнера, то зможуть у нього багато чому навчитися.


Залишити відгук