Овен і Ваги Сумісність

Ваги і Овни – повна протилежність один одному. А вони, як відомо, завжди притягаються. Тому, представники двох знаків не можуть один без одного, але, в той же час, постійно знаходяться в мовчазній конфронтації. Чудово доповнюючи один одного, Терези та Овен або швидко звикають, або Баран весь час намагається довести свою беззастережну правоту.

Сумісність знаків Терези та Овен – поняття дуже абстрактне і залежить від багатьох факторів. Люди-Овни звикли до того, що кожен день їхнього життя – це яскравий метушливий свято, де немає місця врівноваженого спокою, нудного розглядання оточуючих і розміреним дій. Терези ж, навпаки, майже завжди перебувають у стані рівноваги. Вони ніколи не кинуться з головою у вир подій, і, вибираючи між компанією і тихим дозвіллям, віддадуть перевагу другому варіанту.

Ваги – улюбленці Венери, яка дарує їм величезний заряд оптимізму, особистої чарівності і неперевершеною харизми. І якщо Баран спочатку щось швидко робить, і тільки потім починає замислюватися про те, чи правильно було прийнято рішення, то люди-Ваги, навпаки, дуже багато думають і сумніваються, перш ніж зважитися на якийсь більш-менш важливий вчинок у своєму житті. Від наслідків неправильного вибору обидва страждають однаково, тільки Овни швидше знаходять в собі сили забути про програші, і рухатися далі.

Овни ніколи не зізнаються, що десь глибоко в душі, дуже-дуже глибоко, вони заздрять, але, в той же час, і захоплюються тими якостями, яких у них немає, але які вони спостерігають у Терезів. Наприклад, люди, які народилися під астрологічним знаком Терезів, вміють знаходити спільну мову майже з усіма, починаючи від маленьких дітей, і закінчуючи солідними і серйозними начальниками на роботі. Вони ніколи не полізуть у конфліктну ситуацію першими, а якщо конфлікт усе-таки відбувся, Ваги докладуть всі зусилля, щоб вирішити його мирним способом, не опускаючись до банальним грубощів і з’ясування відносин.

Овни можуть тільки мріяти про такому душевному рівновазі. Адже Марс, який є покровителем Баранов, штовхає їх на вирішення проблем, використовуючи більш агресивні методи. Але в даному аспекті, сумісність знаків Терези та Овен вказує на те, що від такого союзу виграють обидва представники цих астрологічних знаків.

Питаючи про щось важливе, Терези рідко відчувають себе на рівних з тим, кому вони задають питання. У цей момент вони стають дуже вразливими і чутливими, будь недобре і різке слово у відповідь може дуже сильно зачепити їх. Овни ж, навпаки, свої питання ставлять таким тоном, що вони перетворюються на справжні накази, виконувати які слід в першу чергу, інакше всім навколо буде дуже погано. Тон у Овнів, коли вони розмовляють про щось важливе, стає командним.

Баран завжди повинен отримає те, чого він хоче, і не важливо, якими методами і способами він це отримає. Терези ж вміють переконувати навіть самого незговірливого співрозмовника. У них тихий, спокійний голос, який заколисує і змушує зовсім по-іншому подивитися на ситуацію.

<-IMAGES->

Овен і Ваги є повною протилежністю один одного. Емоційні і ексцентричні Овни заздрять спокою Ваг. Ваги характеризують рівновагу. Ваги є Сонячним знаком та рівновагу для них у справах, любові і дружбі – основний параметр. Коли Ваги втрачають таке необхідне рівновагу, вони отримують емоційну травму. Овен ж практично завжди знаходиться в стресовому стані, так як йому властиво прийняття необдуманих рішень.

Коли з рівновагою Ваг все в порядку, не дін знак не може конкурувати з ними за чарівності оптимізму та мудрості. Овни захоплюються чеснотою Ваг, тому як самим Овнам цієї риси часто не дістає. Різниця між цими знаками в тому, що будь-яке висловлювання Овна або навіть питання звучить як твердження. А Ваги, навіть стверджуючи щось, залишаються впевненими у своїй позиції. Розмова Ваг завжди м’який і ласкавий. В житті Терези часто працюють юристами, так як їм без зусиль вдається залучити одну людину на свій бік.

Якщо Терезам вдається розташувати до себе суддів і присяжних, то, що ж діється в битві умів між Вагами і Овнами? Ваги звинувачують Овнів у скоєнні необдуманих вчинків і поспішних рішень. А Овни, у свою чергу, звинувачують Ваг в нерішучості. Але чарівність, зрештою, діє і на Баранів, і поєдинок затихає. У відносинах Овна з Вагами, Ваги м’які і піддатливі. Але коли їх терпінню приходить кінець, гнів виривається назовні.

Зазвичай Ваги усвідомлено уникають конфліктів. Але якщо конфлікт неминучий, Ваги діють дуже рішуче. В такі моменти Овнам доводиться коритися Ваг. Овни поважають протилежний знак Сонця, але не люблять рахуватися з думкою Ваг. Овен знає, що Терези завжди приймають правильні рішення, але це рішення буде прийнято, емоційний Овен зведе з розуму очікуванням. Овен не любить обмірковувати свої дії і чинить так, як його ведуть інстинкти. Це не означає, що Овен не розуміє плюсів правильних дій, просто йому цікавіше все закінчити швидко і подивитися на результат.

Ваги є представниками повітряної стихії, а Овен – Вогненної. Вогонь порівняно з повітрям, несамовитий. Але в природі повітря далеко не такий привабливий, яким здається. Чого варті торнадо, смерчі і урагани. А з-за Азоту, основною складовою повітря, відбуваються вибухи. Так у кого ж найбільш важкий характер, у Ваг або Баранів? Вагами управляє Венера, яка сприятливо впливає на них, і робить більш м’якими і добродушними. Але не варто випробовувати терпіння Ваг. У союзі цих знаків, емоційний Овен багато чому вчиться у спокійних Ваг.

Ваги і Овни часто сперечаються, але цілі у спорах різні. Ваги хочуть перемогти для того, що б добитися істини. А метою в перемозі Овна є можливість довести свою правоту. Тим не менш, союз для цих знаків стає хорошим для них досвідом. Але якщо в гороскопах цих знаків Місяць і Сонце конфліктують, то їм забезпечені періоди повні скандалів і сварок. Але Ваги часто розуміють Баранів і поважають їх індивідуальність. Тоді Овен із задоволенням слухає поради Ваг, і багато чому вчиться у цього розважливого знака.

В такі моменти Овни відчувають, що Ваги, зовсім не хочуть зачепити їх горду вдачу, і стають більш збалансованими і врівноваженими. Якщо Ваги бачать, що їхні зусилля не марні, вони йдуть до мети більш твердими кроками. Така комбінація, як правило, здійснюється, коли союз представлений різними статями. І неважливо хто це може бути: подружжя, друзі або товариші по службі. Коли ж союз між Вагами і Овном є одностатевим виникає суперництво і почуття заздрості.

Для міцного союзу Овну слід розуміти, що Терезам немає необхідності витрачати енергію без потреби. Дане заняття, під впливом войовничого Марса, притаманне енергійним Овнам. А Терези, не витрачаючи зайву енергію, підтримують своє емоційне і фізичне рівновагу. Коли Овен може оцінити всі душевні якості Ваг і прийняти його рівновагу, він починає захоплюватися цим мудрим знаком. Терезам, в свою чергу, слід з вдячністю приймати цю милість від Овна, це може їм підняти свій душевний настрій.


Залишити відгук