Овен і Лев Сумісність

Лев і Овен, як правило, дуже красива пара, у якої багато спільного, як у характері, так і у вдачу. У них легко і швидко можуть виникнути взаємини: партнерів наче притягує один до одного магнітом. Обидва знака відрізняються прагненням і надмірною активністю до дій. Овен, в свою чергу, імпульсивний, а Лев знаходиться в постійному тонусі. Кожен з партнерів прагне до самореалізації. Однак тривалі союзи – рідкість, бо тільки щира любов і жертовність можуть врятувати шлюб від саморуйнування. Сумісність знаків Лев і Овен була б ідеальною в тому випадку, якщо Лев почне демонструвати вдячність, щедрість в компліментах і прояві почуттів.

Лев, дуже сміливий і хоробрий, здатний долати різні перешкоди, як у житті, так і на шляху до любові, але дії його кардинально змінюються в шлюбі. Найчастіше Левам життя підносить таких партнерів, що вже через деякий час він забуває про те, що є Царем звірів. Саме до таких супутникам і відноситься Овен.

Якщо в казках і в природі всі звірі тремтять перед Левом, то в житті, він – тремтить Овном. У партнерів приблизно схожа пристрасть і запал. Але в Овна його вулканічна діяльність має якусь циклічність, а ось Лев може вдень і вночі «диміти» без будь-яких перерв. Потрібно зазначити, що це є одна і сама істотна різниця між двома цими знаками. Ще можна додати те, що насіннєві кошти найкраще зберігати в Овна, незалежно від статі, оскільки Лев маючи деякі відгомони «царської приналежності може по-царськи і безоглядно їх тринькати, не замислюючись про наслідки.

<-IMAGES->

Сумісність знаків Овен і Лев — чи можливо взагалі таке? В Біблії сказано, що коли ягня виявиться поруч з левом – настане час кінця світу тисячолітнього світу. Хочеться вірити в краще. Овни – переможці, вони люблять брати верх у стосунки, дружбу і кохання. Це підвищує їх самооцінку. Лев – ватажок звірів, і не потребує підвищення самооцінки. Він тепер головний в любові і відносинах. Як двом цим знакам утриматися на вершині разом?

Якщо місця для боротьби багато, вони можуть ужитися, але що робити, коли простір обмежено, квартирою, офісом або аудиторією? Комусь із двох знаків доведеться приносити в жертву своє самолюбство. І швидше за все, доведеться жертвувати Овну. Йому доведеться схилити голову перед царським Левом. Так як Лев народжений, щоб бути першим і найголовнішим. Леви не підкоряються нікому: ні близьких, ні друзів, ні родичів, ні навіть державі. Єдиною втіхою для Овна повинна стати можливість головування над іншими знаками, народженими під Сонцем. Хіба, що Скорпіон цього знака, може скласти Овну конкуренцію.

Але Овен, всі труднощі сприймає як тимчасове явище. Він ніколи не впадає у відчай, не думає, що всі загубленим і зробити нічого не можливо. Овен не може бути головним на публіці, але це не говорить, що він не візьме гору над «великою кішкою» в домашніх умовах. Завдяки похвал і хитрощі Овен доб’ється у Лева все, чого може захотіти. Овни люблять хвалитися своїми досягненнями в різних сферах свого життя, гордого Лева це може прийти не до вподоби. Таке поводження Овна сильно зачіпає самолюбство Лева, і він готовий піти, лише б не опинитися в тіні Овна.

Але якщо для Лева догляд не можливий, наприклад йдеться про матір і дитину, то вона буде, образившись сидіти і дивитися навколо з докором. Але і зализуючи свої рани, Лев може збунтуватися проти кривдника. І в такому випадку Овну не поздоровиться. Тому правильною політикою Овна буде робити вигляд, що Лев — чільний в їх відносинах. Складність полягає в тому, що Овен не готовий схиляти голову перед Левом. У пориві сварок Овен може заявити Леву, що б він здався або забрався з його життя. Таку заяву зажене в глухий кут обидва знака.

Але, так як Леви здаватися не звикли, а відступати для них – це ганьба. Лев буде голосно обурюватися і гарчати, до тих пір, поки Овен не зрозуміє, що навіть його круті роги – слабка зброя проти моральної і фізичної сили Лева. В такі моменти сварки можуть бути неймовірно затяжними. Обидва представника Сонячних знаків є любителями довгих і драматичних розмов.

Хоча Лев, зрештою, перемагає, йому притаманне великодушність і шляхетність по відношенню до переможеного. Але позитивним моментом такого союзу є усвідомлення того, що партнер перевершує за особистим якостям всіх оточуючих. Після таких сварок і суперечок ці знаки готові коритися партнеру до наступного скандалу.

Союз цих знаків буде щасливим, якщо Овен буде готовий сприймати Лева як наставника. В такому випадку, Лев оточить партнера турботою і ласкою. Овен насправді цінує поради, що даються Левом, просто він не любить цього показувати. Відносини між Левом і Овном будуть лагідними і ніжними, якщо вони навчаться поважати думки партнера. Лев знає, що за яскравою зовнішністю Овна ховається невпевненість і готовий допомагати і підтримувати його. А Овен, в свою чергу, бачить, що Лев готовий обдарувати його теплом і турботою свого Сонячного знака.

Обидва знака є динамічними особистостями, які живуть в повну силу і не упускають жодної можливості, подарованої долею. І хоча цілі Овна та Лева можуть відрізнятися один від одного, спільними зусиллями вони подолають всі труднощі і доб’ються виконання мрії.

Спільне життя двох Сонячних знаків Овна та Лева не буде простою, але вже точно і не буде нудною. Кожен день, борючись за першість і доводячи верховенство, вони будуть миритися і навіть робити вигляд, що підкорилися партнеру. Але на наступний день все відбуватиметься по-новому. Зате вони будуть визнавати, що їх партнера немає рівних. А завдяки таким думкам любов і щирі почуття будуть нерозривними супутниками даного союзу.


Залишити відгук