Овен і Близнюки Сумісність

Овен і Близнюки спільно змогли б продати абсолютно непотрібні речі людям, які раніше і не уявляли того, що вони їм потрібні. Вони обидва пробуджують симпатію до себе, володіючи творчими талантами в сфері торгівлі. Працюючи спільно, змогли б «гори звернути». Але, так як, обидва знака схильні до поривчастої і швидкої втрати інтересу, вони рідко можуть зберегти успіх. Зустрічаючись разом як родичі, партнери по бізнесу, сусіди чи просто знайомі, їх особистісне прагнення до незалежності від усіх і свободу тільки подвоюється.

Йдуть рамки і межі умовностей, забобонів чи пересторог. Саме тому, що вони діють однаково, часто їх поведінка нагадує дитяче. І як діти вони привабливі, чарівні, викликають купу позитивних емоцій, симпатію і любов, але поряд з цим ірраціональні і бездумно егоїстичні. Овни і Близнюки мають чесністю, особливо Овен, але люблять пустувати, тому дуже скоро забувають де закінчується правда і починається самообман. Вони з таким же успіхом обманюють як оточуючих людей, так і себе.

Розважливий Близнюк відразу зрозуміє, де підробка за рахунок гостроти Меркурія та аналітичного складу розуму, але запідозривши недобре, може перехитрити самого себе, загравшись у своїй уяві. Тоді як Овну досить важко знайти різницю між тим, що так привабливо блищить, сяє і справжнім золотом. З часом, набивши безліч шишок, Овен навчиться розрізняти напускне від цього.

Сумісність Овен і Близнюки – це троїстий союз. Якщо Овен – це, безумовно, одна цілісна особистість, то Близнюки – дві. В близнюках вільно вживаються два його «я». Одна – це та людина, яким він є насправді, а друге – це тим, ким би він хотів стати. Його ідеальне «я».

Овен за своєю природою природжений лідер. Тому він рухається напролом вперед. Його переконаність у щирості мотивів і в майбутній перемозі неможливо похитнути. Він йде вперед, часто не залишаючи собі часу на обдумування ситуації. Тоді як Близнюки діють по-іншому. Вони будуть довго обдумувати, розраховувати майбутні маневри з холодною логічною відчуженістю. Така поведінка властива всім повітряним знакам і не завжди приводить до успіху.

<-IMAGES->

Працюючи спільно, Овен і Близнюки можуть звернути гори і домогтися приголомшливого успіху. Поєднавши емоційність Овна і розумові здібності Близнюків, ці знаки можуть досягти дуже багато чого. Але, на жаль, інтерес обох знаків дуже складно утримати більше, ніж на пару хвилин. І їх спільні ідеї часто закінчуються плутаниною і сумбуром.

Коли Овни і Близнюки стають подружжям, парою, друзями або колегами по роботі стикаються дві стихії Вогню і Повітря. А поєднання цих стихій веде до того, що ці знаки об’єднуються в міцний тандем проти всіх, хто хоче утримати їх від вчинення помилок і закликати до обережності. З’єднуючись, Близнята і Овна, ведуть себе як діти стають простими і добрими, і як всі діти – егоїстичними і ексцентричними. А всім оточуючим доводиться чекати, коли хоча б один з них, подорослішає.

Позитивною якістю знаків Овна і Близнюків є їх чесність. Але їм властива гра і бурхлива фантазія. Тому, часом, ці представники Вогню і Повітря самі не бачать, коли заграються і піддаються самообману. Близнюкам притаманна гострота розуму, і якщо їм пропоную купити підробку, вони першим з двох, здогадується про обман. Але він піддається власним уяві і обманює сам себе. Овни ж, взагалі не можуть розрізнити різницю між яскравим блиском дрібнички та справжнім золотом.

Розглядаючи сумісність Овна і Близнюків, в розрахунок беруться душевні якості двох знаків. А по суті, варто говорити про трьох різних осіб. Адже Близнюки – це знак, який постійно не може чітко вибрати позицію. Хто він – особистість, якою є насправді, або якою хоче здаватися?

Овен завжди розраховує тільки на перемогу, і інстинктивно рветься вперед, при цьому, абсолютно не маючи часу добре оцінити ситуацію. А Близнюки, навпаки схильні до логічних розрахунків і обчислень. Існують і інші відмінності в душевних якостях цих знаків. Овном управляє Марс, і тому він завжди прагне бути головним і провідним, проявляючи ініціативу першим, при цьому набиваючи собі купу шишок.

Всі його спілкування будуватися на емоціях. Близнюки, керовані Меркурієм, частіше звертаються до логіки та розуму. Овном завжди рухає жага слави, а Близнюки віддають перевагу свободу і незалежність. Керовані Меркурієм, Близнюки прекрасно розуміють пориви і емоційні вчинки людей, рухомих Марсом. Але самі намагаються уникати того, що б їх втягували в емоційну гру.

У Близнюків викликають підозри довгі стосунки, робота, яка не приносить змін, одне слово, все, що може стати причиною втрати дорогоцінної свободи. Вони, як представники повітряного знака, хочуть літати вище над усіма обставинами. Це прагнення у Вогняного Овна викликає обурення і дратівливість.

На щастя, для відносин цих двох знаків, Овен готовий приймати подвійність Близнюків. Цей союз, для Близнюків є дуже вигідним, так як не всі здатні переносити мрійливість цього знака. А близнюки будуть залишатися мрійниками аж до самої старості.

Самим чудовим аспектом у відносинах цих знаків є те, що вони ніколи не втомляться перебивати один одного, при цьому, абсолютно не ображаючись на партнера. Мінусом у відносинах, є те, що Овен засуджує Близнюків недоліки конкретних дій. У відповідь на ці звинувачення, Близнюки, не змусять себе чекати і зачеплять за живе, вразливого Овна. В такий момент відбудеться неминуча битва. Але довго ображатися Овен і Близнюки не можуть. Так як стихії Води і Вогню, як не дивно, дуже добре взаємодіють між собою. Отже, ці знаки, можуть довго вести дискусії, поки, нарешті, їхні думки не збігаються.

Розум Близнюків завжди знаходиться в роботі, але Близнюки вміло можуть приховувати свої емоції. До тієї пори, поки Овни не будуть обмежувати свободи Близнюків частими допитами і вимогами, у взаєминах цих знаків буде протікати все досить гладко. Якщо буде міцний фундамент у відносинах Овна і Близнюків, ці вічно юні і цілеспрямовані особи, зможуть знайти разом свою країну щастя.


Залишити відгук