Овен і Козеріг Сумісність

Здатність Овна проводити своє життя пурхаючи і сміючись, може викликати у Козерога заздрість і тужливі скарги. Однак сумісність Овен і Козеріг ніяк не страждає від заздрості, яку може живити неквапливий Козеріг, до динамічнішому Овну, адже в леговесности по відношенню до навколишнього світу обом немає рівних.

Овен відрізняється дитячим егоїзмом, тоді як Козеріг поспішає пізнати свою долю. Реальний світ вчить їх приборкувати свої пориви, але обидва цих знака йдуть до бажаної мети, не оглядаючись на інших і не завжди порівнюючи свої сили з її значущістю.

Сумісність знаків Овен і Козеріг проявляється у відношенні Козерога до невинної веселості Овна. Життєрадісність не є характерною рисою Козерога, керованого Сатурном. Будучи невинним немовлятком, лежить у колисці, Козеріг здатний споглядати навколишній світ з серйозною увагою. Люди, що належать до цього знаку, наділяються своїм небесним покровителем запасом довготерпіння і мудрості, якого легкому Овну не нажити і до ста років.

Тому Козерогові невластиво пурхати по життю з наївною бесхитростностью і невинної веселістю Овна. Перейшовши за середину життя, Козеріг здатний знаходити в навколишньому світі безліч речей, які змушують його сміятися над світом і собою, що дозволяє йому прийняти легкий стиль життя Овна як само собою зрозуміле річ.

Будь Козеріг молодший, його могла б дратувати і приводити в здивування легковагість Овна. Ніхто не бажає думати про матеріальний достаток і можливості утримувати сім’ю, поки не переконається в можливості жити зі своїм партнером на одній території довгий час без суперечок і сварок.

Шлюбна сумісність Овен і Козеріг залишається дуже високою навіть у нових реаліях ери Водолія. Ініціатива при знайомстві молодих людей, які належать цим знакам, завжди належить Овну. Він вибирає Козерога в пориві симпатії. Тоді як спокійний Козеріг готовий надовго пов’язати свою долю з Овном, будучи впевнений у правильності свого вибору.

Якщо врівноваженого і впорядкованого Козерога приводить в жах думка, колесити по світу, живучи «в гріху» з Овном, то другого до вступу в шлюб підштовхує думка, що такої сильної і гарячої любові, яку він відчуває по відношенню до Козерогові не страшна перевірка шлюбними узами: любов буде зігрівати їх союз, незважаючи на штамп в паспорті, довгі-довгі роки.

Позиція Козерога абсолютно зворотна, але результат той же. Козеріг вважає, що двом знають що їх любов вічна, потрібно обов’язково одружитися.

<-IMAGES->

За великим рахунком, Овен і Козеріг — це два егоцентричних знака. Овен егоцентричний знак, його егоцентризм порівняємо з дитячим егоїзмом, коли він намагається досягти бажаного будь-яким способом. Але Овен іноді намагається приборкати свій норов і постаратися не лізти напролом. Егоцентризм Козерога проявляється зовсім по-іншому, він поспішає до своєї мрії, не дивлячись по сторонах. Зупинити Козерога на шляху ніхто не зможе, і він не поцікавиться, чи не відстав від нього супутник.

Козеріг може заздрити оптимізму і веселості життєрадісного Овна, оскільки сам цими якостями не володіє. Прикладом можуть служити знамениті люди, наприклад Едгар По і Жанна д’арк, яких зовсім не можна було назвати життєрадісними особистостями. Козероги звикли дивитися на оточуючих спідлоба. З самого народження Козероги володіють мудрістю і терпінням.

Козерогові важко сприймати легкість і життєрадісність Овна. Його дратує, що Овен ширяє над ним високо, не помічаючи труднощів і проблем. Внутрішній стан Козерога може змінитися лише ближче до середнього віку, і тоді, можливо Козеріг зможе злетіти вище Овна. З цієї причини Овни спілкуються з Козерогами, які переступили межу середнього віку, а молоді Козероги їх дратують.

При побудові відносин Овен повністю піддається почуттям, а Козеріг керується матеріальними цінностями. Козероги частіше за інших знаків вступають у шлюб за розрахунком. Для Козерогів не зрозумілі такі емоції, коли можна кинути роботу або одружуватися на людину, практично не знаючи його. А Овен подумає, що любов не вимірюється часом, тому одружитися можна і після двох днів знайомства. Але добре подумавши, Козеріг вирішить, що можна і випробувати свою любов.

Якщо в молодій парі дівчина утримує сім’ю, а чоловік займається творчістю, що не приносить доходу, Овен вважає цю ситуацію не такою вже страшною. Але Козеріг, як більш практичний чоловік, порадить дівчині кинути такого чоловіка або примусити його працювати. В цьому і полягає їх головна відмінність – Козеріг матеріаліст, а Овен заради високих ідеалів готовий приносити будь-які матеріальні жертви.

Козероги ображаються, на звинувачення Овнів у амбітності. Самі Козероги прекрасно знають, що амбіцій у них через край, але їм здається, що це таємниця, і її ніхто не знає. Козероги не люблять зізнаватися в тому, що схильні до песимізму. Вони мріють піднятися на самий верх по соціальній драбині, так як конформізм – головний пункт для їхнього щастя. Козеріг сліпо кориться сімейним традиціям, шанує закон і порядок, з повагою ставиться до влади.

Характер Овна такої ж честолюбний як у Козерога, але Овен на відміну від нього, любить показувати своє честолюбство. Зате замість песимістичного настрою Овну притаманний необґрунтований оптимізм. Соціального благополуччя Овни не шукають, та й до того ж вони люблять сперечатися з владою. Овен може підкорятися тільки своїм бажанням, а закони для нього другорядні. Овну слід навчитися у Козерогів розвивати свої переваги і боротися з недосконалостями.

Овни звинувачують Козерогів в черствості, але Козеріг обдаровує емоціями тільки того, кого вважає гідним. До всіх інших Козероги не люблять проявляти ніжність і співчуття. Взаємовідносини між Овном і Козерогом можуть налагодитися, якщо вони не стануть сперечатися і битись лобами.

Для того, що б відмінності між цими знаками стали наочними досить уявити собі гірського козла на кручі. Він граціозно рухається і швидко з каменя на камінь, ніяка перешкода не зупинить його, він буде впевнено рухатися до вершини. На вершині Козеріг знайде мудрість і справедливість. Повною протилежністю гірського козла є баран, який пасеться на лузі. Він звик щипати соковиту траву, за якої не потрібно куди-небудь підійматися. Гори і круті скелі – смерть для барана, та й навіщо вони йому, коли є луг. Для Козерога гірська вершина є місцем безпеки, а для барана – місцем самотності.

Якщо цим рогатою знаків вдасться співіснувати разом, Козеріг обдарує Овна мудрістю і розсудливістю, а Овен зможе прикрасити життя Козерога оптимізмом і радістю. Так що повчитися цим знакам у свого партнера є чому.


Залишити відгук