Овен і Рак Сумісність

Сумісність знаків Овен і Рак багато не сприймають. Рак стане нервовим і дратівливим, якщо вирішить зупинити свій вибір на типовому представнику Овен і Рак — сумісність знаковзнака Овен. Це пов’язано з тим, що Овен постійно буде виснажувати нестійкого Раку не тільки емоційно, а й фізично. Овен ж відрізняється великою часткою необачності і прямолінійності.

Здається, що рак не схвалює такого поводження і навіть намагається уникнути його. При цьому Овен рідко розуміє, що потрібно його партнеру. Раку буде краще, якщо його партнер кілька стримає свою імпульсивність. Його ритм повинен стати спокійніше. Але побоювання у Раку не зміняться.

Люди будь-якої статі і віку, що народилися під знаком Овна з великою пристрастю шукають схвалення своїх вчинків. Але Раки також шукають схвалення, хоча і відрізняються більшою чутливість порівняно з Овнами. Вони наділяються загостреною сприйнятливістю. До того ж, у них є стійке розуміння, що і в Овна є періоди слабкості, не дивлячись на звичайну силу. Завдяки цьому сприйняттю між двома знаками можливе встановлення щирих і міцних відносин.

Подібні взаємини часто зустрічаються між родичами і колегами на роботі. Але в близьких відносинах він зустрічається не так часто, хоча і в цьому випадку вірогідна сумісність знаків Овен і Рак. Але зазвичай вони зустрічаються в зв’язці підлеглий-начальник. А романтичні стосунки зав’язуються зазвичай на роботі.

Якщо між картами народження є гармонійні аспекти Місяця з Сонцем, взаємини будуть успішними і в емоційному, і в фінансовій сфері. Якщо такого аспекту немає, відносини багато в чому будуть складними. Овен схильний до постійних перемог. Для нього характерна провідна роль. В цьому плані Рак не набагато відрізняється, так як теж прагне до власного верховенства і перемоги.

Як і Овен, він відноситься до кардинальних знаків лідерства. З цим пов’язана складність, адже двом лідерам складно ужитися разом. Особливо це характерно для тих, кому складно поступатися. Але можна знайти вихід. Раку знайти компроміс набагато легше, адже він першим іде на примирення. Цьому може повчитися Овен.

Також варто відзначити, що Овен рухається до своєї мети безпосередньо на відміну від Раку, який рухався зигзагами. Рак маскується, діє особливо обережно, виміряючи кожен крок, і довго обмірковує подальші ходи. Овен ж не витрачати багато часу на роздуми. Він не хитрує і не поводиться обережно.

<-IMAGES->

Дві людини під знаками Овен і Рак — одне для одного є людьми з різних планет. Рак, є дуже ніжним і стійким до фізичних та емоційних навантажень знаком. І ставши партнером Овна, Рак може стати дратівливим і нервовим, так як Овен з властивою йому емоційністю Марса, може виснажити енергію Раку.

Прямолінійний Овен, часто не може зрозуміти, чого хоче Рак, і це може призвести до розвитку почуття неповноцінності. Ракам було б набагато комфортніше, якщо Овен, керований Марсом, був би менш емоційним, але цього домогтися неможливо.

Раки є надзвичайно вразливими, і їх дуже легко образити. Раки володіють гострим сприйняття і розуміють, що Овни зовсім не такі вперті, якими здаються на перший погляд, і завдають їм образи несвідомо. Завдяки цьому розумінню між знаками можуть виникнути теплі стосунки. Оскільки Рак – представник Води, а Овен – Вогню, любовні союзи між ними зустрічаються рідко, чого не сказати про родинних, дружніх та ділових відносинах.

Овен любить здобувати перемоги і відчувати себе лідером у стосунках. Рак, теж не проти зайняти лідерську позицію, так як він є кардинальним знаком лідерства. Проблема виникає, коли ці два знаки починають з’ясовувати: хто ж головний. Адже якщо обидва є незаперечними лідерами, хто за ким має йти. Вихід з цієї ситуації такий – обидва ці знаки повинні йти поруч, тоді не буде ні перше, ні останніх ролей. Рак може першим запропонувати перемир’я, так як йому легше піти на компроміс. У відносинах з Раком, Овну доводиться стежити за своїми словами, так як не правильна інтонація може вивести Раку з себе або викликати цілий потік сліз.

Шлях до п’єдесталу буде різним у цих знаків. Рак йде зигзагами, все ретельно обмірковуючи і маскуючись. Овен ж діє навпростець, без обережності і хитрості. Життя Овнів – постійне подолання перешкод. Якщо він не може протаранити перешкоду, він зверне з дороги, але дійде до мети. А якщо перешкод на шляху не виявиться, він придумає сам, тому що життя без труднощів здається Овну нудною.

Перешкоди для Овна володіють магічною силою, згода з ним завжди і у всьому дратує цей знак. Коли хтось відмовляється з ним вступати боротьбу, це дратує або лякає Овна. Але овен нікому не заподіює шкоди навмисно, просто в його характері є впертість.

Складність у відносинах між двома знаками полягає в їх неймовірною уразливості. Овни і самі не підозрюють наскільки вони вразливі, так як вважаю себе дуже сильними. Раки не показують свою чутливості, е якщо їх образили, ховаються в панцир і мовчки страждають, стаючи при це дратівливими і агресивними.

Раки і Барани представники різних стихій. Баран не може почувати себе комфортно на пляжі, поруч з водою. А Раку, вже точно, не по нутру кам’яні скелі – житло Баранів. Навіть коли вони зможуть розуміти і прислухатися один до одного, приховати їх відмінності не вдасться.

Раки зазвичай дуже спокійні й замислені. Але Овен не повинен думати, що Рак безтурботний. Раки аж ніяк не податливі і можуть чинити опір. Якщо Овен готовий стрімголов кидатися в атаку, то Рак розробить стратегію, все обдумає і завдасть нищівного удару.

Овен і Рак мають абсолютно різні уявлення життєвих цілях і методах вирішення проблем. Але якщо один із знаків поділиться з іншими своїми позитивними рисами, то вони зможуть облагородити один одного. Спільне життя, в такому випадку стане багатою і цікавою для цих знаків. Союз Раку і Овна – поєднання Водної і Вогняної стихії, ось чому ці знаки побоюються один одного. Вони розуміють, що можуть бути уничтоженны своїм партнером. Овен, володіючи потужним вогнем, може висушити ніжного і чутливого Раку. А потік води Раку може втопити надії і захоплені почуття вогняного Овна.

В астрології Водна стихія символізується з песимізмом, в той час як Вогняна – з оптимізмом. На перший погляд ці стихії здаються несумісними, отже, і несумісний союз Овна і Раку. Але песимізм можна розшифрувати як обережність, якої так не вистачає Овну. А оптимізм можна розглянути з точки зору надії, яка так потрібна Раку.


Залишити відгук