Овен і Овен Сумісність

Знаку Овен, незалежно від того, чоловік це чи жінка, властиві такі характерні риси, як наполегливість, прямота і нескореність. Овни — яскраві, ризикові і ексцентричні натури, їм не властива боягузтво або буденна передбачливість. Серед загальної маси вони вирізняються незвичайністю, рішучістю і зухвалим характером.

Два різностатевих Овна можуть дружити по-справжньому, з щирою відданістю. Їх інтереси часто направлені в одне русло бурхливим потоком, що робить сумісність Овен в дружбі яскравою і насиченою. Вони можуть годинами вести жваві бесіди на загальні теми. Зброя, політика, спорт, бізнес – ось головні предмети обговорення, які викликають непідробний інтерес і заслуговують на увагу.

Жінку Овен, як не дивно, теж цікавлять питання в серйозних сферах. Вона гідно підтримує бесіди в чоловічій компанії, розбираючись в аспектах бізнесу або тонкощах політичних діянь. Тому чоловікові з нею цікаво, а головне, не нудно.

Обидва представника знака цінують дружбу, ревно оберігаючи її. Навіть деякі розбіжності не можуть вплинути на міцність дружніх відносин. Спровокувати розрив може тільки зрада одного з друзів. В любові у двох представників Овна не все так гладко, як в дружбі. Бажання безроздільно володіти кимось і підпорядковувати собі цілком його волю – ось головне прагнення, а емоції, нехай навіть щирі, відходять на другий план.

Можлива сумісність вогняних стихій двох людей під знаками Овен і Овен? Можуть Овни, які мають неврівноваженим характером стати подружжям, друзями або налагодити гарне спілкування при родинних зв’язках? У відносинах двох Баранів, цим знакам властиво здійснювати безліч помилок, але удач при такому союзі може бути набагато більше, ніж неприємностей.

При союзі двох Баранів стикаються аури сильних особистостей, з яскраво вираженим власним «его». Але таке злиття може давати позитивний результат. Адже дуже приємно зустріти таку ж, як Ви енергійну і життєрадісну особистість, тоді як раніше здавалося, що навколо одні нудні і скупі на емоції людей.

Більшість представників цього знака люблять фотографуватися і відвідувати стоматологів, так як виглядати «на відмінно» дуже важливо для самолюбних Баранів. А думка, що на фотографії можна погано вийти або, що під час стоматологічної процедури вигляд абсолютно непривабливий, призводить Овна в сказ. Овни настільки не люблять, що б чужі люди торкалися до обличчя, голови і волоссю, що багато жінки-Овни, готові самостійно обстригти волосся, тільки не відвідувати перукаря. Овнів не лякають труднощі і вони готові здійснювати максимум зусиль, щоб удосконалити своє життя, при цьому, не замислюючись, що можуть створити собі додаткові проблеми.

Овни спокійно займають одне в одного фінанси, при цьому, не нагадуючи про їх повернення, так як повністю довіряють партнеру, що веде до посилення взаємної симпатії. При цьому вони можуть забути про борг, захопившись новими справами. Але не тримати дане слово, Овни вважають нижче своєї гідності. Тому впевнені в партнері, і знають, що він не скористається їх довірою в корисливих цілях.

Відносини між двома Овнами спочатку здаються райдужними і барвистими. Але при зіткненні двох вогняних стихій пожежа незворотній. Овни, що знаходяться під знаком Марса, зосереджують на собі свій надлишок душевних сил. Зазвичай це не типово для Овнів. І, здається, що Овни цієї групи будуть ладнати між собою. Але коли-небудь стане неминучою сутичка, і тоді вибухне грім і блискавка.

Для вирішення цієї проблеми Овни можуть вибрати для себе дні, під час яких одні з них буде головувати. А один день на тиждень залишити для поєдинку, щоб виявити найсильнішого. Овни знають свою ціну і хочуть, щоб їх цінували і любили. Але вони здатні вчитися на своїх помилках, і при зустрічі з таким же сильним і впертим знайомий, з часом стають м’якше і поступливішими.

Овен – знак сонця і денний сили, тому він, ніколи не скоряється долі. І критика є для Овна не прийнятною, особливо від такого ж знака як він. Але Овен не може довго ображатися і з приходом нового дня, забуває всі нанесені образи. Хоча цей знак любить доброзичливе до себе ставлення, сам цією перевагою не володіє. Знаку притаманна така внутрішня сила, що він чинить опір навіть людям, фізично сильніше його. Тому Овна неможливо примусити до чогось без його волі. Отже, навіть дружнє пропозицію Овни сприймають як спосіб тиску.

Якщо розташування планет сильніше у одного з Баранів, другий ризикує стати неврастеніком, так як йому доведеться постійно відставати свою точку зору або боятися, бути не почутим. Досягти гармонії у відносинах між двома Овнами не просто. Їм завжди доводиться стримувати себе від раптових нападів і ворожості, після яких Овни відчувають почуття провини. І роблять подарунки, які є способом висловити щиру любов і прихильність. Подарунки цим знаком підносяться від щирого серця, адже для Овна купівля дружби і любові не прийнятна. Радість для них доставляє можливість, і подарувати і прийняти подарунок.

Овен завжди прагне допомогти оточуючим, але не всі здатні оцінити цей щирою порив. Овни можуть допомогти один одному позбутися від людей, здатних скористатися їх щирістю. Так як цей знак дуже ранимий і позбавлений здатності до спритності. У сімейних, дружніх чи робочих відносинах двох Баранів, завжди будуть вириватися на поверхню емоції ненависті і любові.

Між цими знаками неможливий обман і лицемірство, але так само геть відсутня обережність і здоровий глузд. Тим не менш, Овни завжди будуть підтримувати і підтримувати один одного.


Залишити відгук