День Народження 25 Травня: Знак Зодіаку — Близнюки

Розум, уяву і тонка інтуїція характеризують тих, хто народився 25 травня. Являючи собою справжній парадокс, ви така ж загадка, як і для тих, хто впевнений, що знає вас. Інтелектуальні і раціональні Близнюки приділяють пильну увагу словами та ідеями, однак енергія числа 25 пов’язує вас з таємницями підсвідомості. В результаті ви можете цікавитися як містицизмом і окультизмом, так і наукою і технологіями. Ви значно більш емоційні, ніж типові Близнюки, але недовіра почуттів може змусити вас пригнічувати їх або раціоналізувати.

Народжені 25 травня, як правило, мають досить широке уявлення про проблеми здоров’я, в тому числі власного, а також дієти. Тому давати їм якісь поради в цій області досить важко. Хіба що слід підкреслити, що народжені в цей день не менше за інших відчувають потребу в ніжності й уваги, незважаючи на свій неприступний вигляд. Замкнутим особам, народженим 25 травня, потрібно дати поштовх до самовираження. Незалежно від того, в якій формі воно відбудеться — нехай в творчому пориві або ж в простій бесіді, — небезпека психологічного роздратування помітно знизиться.

Народжені 25 травня — за природою своєю борці, і саме в цьому полягає їх сутність. Вони можуть битися за справу, так і за ідею, а за батьківщину, так і за сім’ю. Однак це жодною мірою не означає, що вони консервативні або навіть архаїчні у своїх переконаннях; навпаки, їх ставлення до життя найвищою мірою відповідає духу часу. Народжені в цей день по-справжньому цінують гроші, дорогий одяг та іншу мішуру життя, але в цей же час вони прекрасно розуміють, що все це не більше ніж фасад, нездатний замінити духовне життя. Крім того, вони визнають, що тільки свобода від тиранії — як для індивідуума, так і для будь-якої суспільної групи — являє собою дійсно незаперечну цінність. Оскільки народжені в цей день, образно кажучи, налаштовані на хвилю навколишнього світу, їм вдається вижити навіть в умовах соціальних змін — небудь адаптуючись до них, або самоусунутися. Друзі та близькі знають, однак, що народжені 25 травня чарівні і згідливі лише до певної міри. Справа в тому, що народжені в цей день ніколи і ні за що не йдуть на компроміси, навіть якщо така нелагідність загрожує втратою популярності.

Знак Зодіаку 25 Травня — Близнюки

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку відноситься до групи Повітряних знаків, які володіють аналітичним складом розуму.

Планета Управитель: Меркурій. Дарує Близнюкам комфорт, а також уміння поводитися з грошима. Меркурій — покровитель для журналістів, комівояжерів, бігунів і навіть шахраїв. Планета у вигнанні – Юпітер. Несе відповідальність за відсутність принципів і нерозбірливість.

В цей день народжуються вкрай загадкові і незрозумілі Близнюки, володіють добре розвиненою інтуїцією, які вміють фантазувати і до того ж досить розумні люди. Вплив знака Зодіаку проявляється в тому, що ці люди уважні до слів, розумні і твердо стоять на землі, але дата народження пов’язує їх з містицизмом і таємницями підсвідомості, що й наділяє цих людей серпанком загадковості. Тому вони можуть з рівним успіхом працювати як в сфері релігії, містики, так і в науці і техніці. Ці люди володіють більш розвиненою і глибокою емоційністю, ніж інші представники цього знака Зодіаку, але своїм почуттям часто не вірять, намагаються їх перевірити чи загнати всередину.

Народжені 25 травня — особистості з філософським ухилом. У них сформувалися виразні уявлення про тих чи інших предметах, і ці уявлення об’єднані якимсь універсальним кодом. Це може бути код стилю поведінки, манери спілкування з оточуючими, або того й іншого разом. Народжені 25 травня вважають, що прийнятний для них стандарт застосовний до всіх людей. А тому вони особливо нетерпимі до тих, хто порушує закони моральності. Честь і персональна відповідальність — категорії найвищої важливості для тих, хто народився в День безстрашності, і відповідно їх вимоги, що пред’являються до колег по роботі так і просто хорошим знайомим, виключно високі. Однак їм все-таки варто навчитися терпимості і бути поблажливими по відношенню до чужих слабостей.

Народжені 25 травня відрізняються не тільки ментальної орієнтацією, як правило, їх фізична присутність ніколи не залишається непоміченим. На жаль, емоційна сторона життя може перебувати в кілька несприятливому стані чи навіть, у разі важкого дитинства, бути повністю пригнічена. Народжені 25 травня високо цінують увагу і ніжність, але самі вони з працею висловлюють і приймають ці почуття. Оскільки більшість з них не надто впевнені в собі, особливої довіри до інших у них також не виникає. Що б вони не робили — будь то мистецтво, спорт, секс або робота, — все буває виконано красиво і професійно, але справжнє почуття в їх діяннях відсутня. Більш того, багато з тих, хто народився в цей день, пишаються своєю холодністю, вважаючи гідністю вміння протистояти емоціям.

Народженим 25 травня протягом усього життя доводиться боротися зі страхом невизнання. Якими б зовні самовпевненими вони поставали суспільству, боязнь виявитися відкинутими цим товариством сидить у них занадто глибоко. Ось чому виховання впевненості в собі — нехай повільне, поступове — гарантує їм успіх і допоможе здійснення всіх задуманих планів. Народженим в цей день слід знайти спосіб жити за власним кодексом етики, не вдаючись при цьому до самознищенню і надмірної самокритичності; набагато корисніше втілити свої ідеали в прагматичних формах. Інакше народжені 25 травня ризикують втратити віру в успіх і втратити відчуття моменту.

Чоловік Близнюки — народився 25 Травня

Чоловіки, народжені 25 травня — можуть похвалитися такими рисами: такий чоловік — веселий, непередбачуваний, розумний. Чоловік-Близнюки – новатор, революціонер, борець з сірістю і передбачуваністю. Він любить нестандартні ходи, несподівані рішення, фантастичні сюрпризи і яскраві емоції.

Жінка Близнюки — народилася 25 Травня

Жінки, народжені 25 травня, володіють наступними рисами: така жінка — кокетлива, незалежна, ерудована. Жінки-Близнюки обожнюють таємницю, загадку, а тому навколо них завжди флер туману і недомовленості. При цьому вони не замикаються в собі, але є соціально активними і яскравими, при цьому залишаючи заділ для самої несподіваної трактування образу.

День Народження 25 Травня

25 травня — як вашу долю визначає дата народження? У людей, народжених 25 травня знак зодіаку Близнюки, дуже сильний дух протиріччя, який штовхає їх на протистояння з навколишнім світом. Вони можуть відстоювати свої переконання, захищати інтереси сім’ї, або служити на благо Батьківщини — завжди знайдеться привід для битви. Вони мислять в ногу з часом і не відрізняються консервативністю. Одяг, що відповідає сучасним тенденціям, зручна обстановка, і інші блага цивілізації мають для них велике значення, хоча, в разі необхідності, вони можуть обійтися і без цього. Вони цінують ці предмети розкоші лише остільки, оскільки вони приносять в їх життя комфорт і красу, а не задаються метою афішувати рівень своєї спроможності або підвищити свій престиж в суспільстві.

Люди, народжені 25 травня знак зодіаку Близнюки, знаходяться в повній гармонії з навколишнім середовищем і, навіть у випадку раптових змін в соціальному ладі, легко пристосовуються до нових умов життя. Вони мають досить гнучким характером, щоб без внутрішнього відторгнення сприйняти нові правила, і досить сильною волею, щоб ігнорувати обставини, що суперечать їхнім переконанням. Їх друзям і близьким добре відомий допустимий межа терпіння, перейшовши яку, люди з такою датою народження можуть втратити всю свою чарівність і лояльність. Будь-які компроміси абсолютно огидні їх натурі, і поступитися своїми інтересами навіть у малій мірі представляє для них нездійсненне завдання.

Люди, народжені 25 травня знак зодіаку Близнюки, мають філософським складом розуму, і мають власні уявлення про норми поведінки, моральні цінності і взаємодії з навколишнім світом. Під ці стандарти вони намагаються підігнати своїх друзів і знайомих, і, в разі їх невідповідності заданим параметрам, пред’являють їм різні претензії, іноді доводячи справу до конфлікту. Для них має важливе значення чесність і вміння тримати своє слово. Недотримання цих правил безповоротно роняє людини в їх очах. Тут їм потрібно переглянути своє ставлення до оточуючих і не міряти всіх людей однією міркою.

Люди з датою народження 25 травня знак зодіаку Близнюки, потребують прояві уваги з боку суспільства, але відповідь вираження почуттів органічно їм не властиво. І в своїй професійній діяльності вони виявляють старанність і старанність, але не вкладають в неї свою душу. Навіть і в особистому житті вони не здатні до яскравого прояву своїх почуттів і завжди стримані і холодні. Але самі вони відносять цю здатність не йти на поводу у емоцій до своїх переваг.

У своєму житті люди, народжені 25 травня знак зодіаку Близнюки, бояться не досягти успіху і не виявити всіх своїх позитивних якостей. Визнання оточуючих необхідно їм як підтвердження власної спроможності. Подібна невпевненість у собі часто є перешкодою на шляху до мети, примушуючи їх втрачати щасливі шанси, які підкидає їм доля.

На що потрібно звернути особливу увагу людям з датою народження 25 травня? Перш ніж діяти, прорахуйте всі варіанти подій, і підготуйте окремі рішення в кожному можливому випадку. Навчитеся виражати свої емоції відкрито — це збагатить ваше спілкування з людьми і розфарбує світ новими фарбами.

Любов і Сумісність

У любовних стосунках ви романтичні, ніжні й уважні. Ви дійсно дбаєте про партнера, але емоційно вразливі і можете глибоко переживати, якщо відносини зіпсуються. Ви хочете надійності, яку пропонує партнерство, але боїтеся давати серйозні обіцянки і втратити свою свободу.

Емоційні і гармонійні спілки складуться у Близнюків з Овнами та Водоліями – перший подарує йому пристрасть, не дасть занудьгувати і зарядить енергією, другий поділяє прагнення до свободи, легкості і пригод. Здадуться в полон чарівності Близнюків більш спокійні і уточенные Ваги – їх інтелект, а також незвичайна рафінована натура і вміння підлаштовуватися дозволять вибудувати довгострокові відносини. Прекрасні стосунки складуться з представниками свого знака.

Цікавий, але нерівний союз чекає Близнюків і Львів, але тут є ризик накопичити втома від надмірного пафосу і викликає нескромності більш примітивного Лева. Козероги, Діви, Тельці занадто пасивні і передбачувані для непостійних Близнюків – ці союзи приречені на провал. Холоднокровні і слабкі Раки і зовсім доводять Близнюків до сказу – в цьому союзі немає ніяких точок дотику.

Робота і Кар’єра

Головне покликання народжених 25 травня людей – це боротьба. Це може бути боротьба за справедливість, за родину, за роботу, за Батьківщину, за що завгодно. Найчастіше ці люди живуть сьогоденням і не є занадто консервативно налаштованими. Вони досить цінують гроші і матеріальні блага, але не забувають і про духовність. Ці люди особливо завзято борються з тиранією і нав’язуванням способу життя у всіх сферах. Вони дуже цінують свободу. Як не дивно, ці люди добре пристосовуються до життя при жорстких політичних режимах або до неспокійній обстановці зміни влади. Вони тонко відчувають відбуваються зміни і на час лягають на дно, або пристосовуються до оточення. Близькі цих людей добре знають, що народжені 25 травня згідливі і поступливі лише до певної межі. Насправді ці люди не терплять і ніколи не йдуть на компроміси, навіть якщо на кону буде їх успішність.

У цих людей завжди є чіткі уявлення про світ. При цьому вони вважають, що їх стандарти повинні поширюватися на все людство. І в результаті ці люди самі часто нав’язують обрану ними манеру поведінки іншим людям і самі ж можуть впасти в тиранію, настільки ними презираемую. Вони висувають дуже високі вимоги до своїх знайомих і навіть до колег на роботі, вимагаючи від них моральної чистоти і честі. Терпимості їм часто не вистачає і до чужих слабостей їм би варто було ставитися легше. Присутність народжених 25 травня людей важко не відчути. Часто вони залишаються самотні до кінця свого життя із-за того, що пригнічують свої емоції.

Здоров’я і Хвороби

Ці люди найчастіше відмінно обізнані про всі проблеми, які у них можуть виникнути в сфері здоров’я, тому їм навряд чи можна щось порадити з того, що їм ще невідомо. Головне не забувати, що ці люди, незважаючи на свій гордий і неприступний вигляд, теж потребують любові і ніжності. Також їм потрібен якийсь поштовх ззовні, щоб стимулювати їх самовираження. Інший раз дружня бесіда може допомогти їм уникнути гніву або стресу.

Доля і Удача

В цей день народжуються щасливі, талановиті люди. Вони прийшли в цей світ, щоб зробити його добрішим і красивішим. Наділені великою творчою енергією, життєвою силою, особливим магнетизмом і чарівністю. Якщо вони будуть займатися самовдосконаленням, підуть по шляху добра і милосердя, мають шанси досягти висот у будь-якій сфері. Їм підвладне багато що в цьому світі.

Поради Близнюкам, Народженим 25 Травня

Одна з проблем цих людей, яку, до речі, вони далеко не завжди вважають проблемою, — це їхня холодність і придушення емоцій. Іноді вони цим пишаються, але так чи інакше, вони теж люди і теж потребують ніжності і любові, а придушення цих своїх потреб ще нікого не призводило ні до чого хорошого. Також у народжених 25 травня майже завжди спостерігаються проблеми з вираженням емоцій. Вони недовірливі і підозрілі, чому завжди замкнуті й закриті. Недовіра найчастіше пов’язано з їх внутрішньої невпевненістю в собі самих. Всі їх дії, самовираження, робота, хобі – все це звичайно дуже красиво і майстерно зроблено, але рідко вони в це вкладають яскраві емоції, помітні з боку.

Ще одна проблема, наявна у цих людей, — страх бути відкинутим суспільством. Цей страх переслідує їх незалежно від того, наскільки сильними і впевненими в собі вони здаються. Тому народженим 25 травня треба методично і постійно працювати над виробленням самовпевненості, тоді успіх ніколи не залишить їх. Їм потрібно шукати компроміс із власними високими вимогами та власними принципами, робити якісь послаблення, вчитися гнучкості сприйняття, адже досконалість у будь-якому випадку недосяжне, а працювати над наближенням до нього краще без стресу.


Залишити відгук