Овен і Водолій Сумісність

Пара Овен і Водолій – практично ідеальний союз, про який можна сказати, що він укладений на небесах. При першій зустрічі між ними пролітає іскра, спалахує полум’я любові, пристрасті, потяги, зароджуються наповнені і яскраві відносини, тому сумісність Овен і Водолій можна вважати дуже гармонійною.

Крім того, якщо обидва партнера – типові представники своїх знаків, то вони будуть постійно прагнути до чогось нового, назавжди йдучи від минулого і звичного. Така спільна риса як для Овна, так і Водолія, стосується не лише особистих взаємин, але й роботи і сімейного життя.

Парі, в якій чоловік – Овен, а жінка – Водолій, неможливо не помітити. Їх одухотворені, гарні відносини змушують повірити в те, що супутник життя знайдений. Проте коли перші шалено романтичні зустрічі проходять, і помалу починає спадати пелена з очей, стають очевидними шалена енергія Овна і виваженість Водолія. А такі протилежні якості не можуть не вступити в конфлікт. Говорячи про сумісність Овен і Водолій варто відзначити, що чоловікам не варто намагатися змінити характер його супутниці (як би йому цього не хотілося), зробити її більш активної в соціальному плані. Відсіч буде досить жорстким, і може навіть призвести до повного розриву.

Якщо ж у парі Водолій – чоловік, а Овен – жінка, то їх союз буде відрізнятися більшою терпимістю, уміння прислухатися до думки і бажань один одного. Але іноді безхмарним і повним любові відносин будуть заважати власні амбіції. Так, Водолій завжди відкритий зовнішнього світу, любить веселі і галасливі свята, посиденьки з друзями, часто стає лідером і душею компанії. Йому властиво жити сьогоднішнім днем і з радістю чекати майбутнього.

Не звертаючи уваги на правила і традиції, він, між тим, не схильний приступати закон, хоча і любить ризиковані заходи. Безумовно, такий чоловік моментально полонить свою обраницю, але тільки за умови, що вона повністю візьме його ідеї та плани на майбутнє, і, крім того, не буде його контролювати. Жінці в такому союзі варто обрати другорядну роль, залежне становище (шлях і формальне). При подібному відношенні союз Овна і Водолія буде довгим і щасливим.

Крім того, така сумісність знаків Овен і Водолій буде ідеальною, якщо цілі й ідеали партнерів будуть воістину високими, якщо вони разом підуть по шляху морального і духовного самовдосконалення. В іншому випадку їх сімейне життя може легко розбитися об побут.

Інтимна сфера життя цих знаків характеризується сильним еротичним тяжінням, яке і Овен, і Водолій відчувають практично з першого погляду. Непередбачуваний, схильний до різних експериментів Водолій збуджує постійний інтерес спраглого все нового і нового. Представники цих знаків не схильні слідувати стереотипам і традиціям, вони постійно шукають чогось незвичайного, нетривіального.

У сімейному житті Овна і Водолія періоди любові, пристрасті і взаєморозуміння чергуються з етапами відсторонення, відчуження та охолодження відносин. Як правило, Водолій здатний швидше знайти вихід з конфлікту і пристосуватися до змін навколишнього середовища. Тому найчастіше саме він, вирішуючи виникаючі проблеми і суперечності, стає главою сім’ї.

<-IMAGES->

Овен і Водолій люблять захоплюватися чимось новим. Новизна тягне, і манить цих знаків, але коли вона стає повсякденною і входить в звичку, Овен і Водолій втрачають до неї всякий інтерес. Втратили інтерес до цього предмета ці знаки відправляються в нову подорож, для того щоб відшукати те, що зможе їх заново захопити. Якщо Овен і Водолій є типовими представниками Сонця, в пошуках новизни вони не озираються назад і не переживають про втрачене. Овен завжди думає про те, що сьогоднішній день краще попереднього. А Водолій впевнений, що завтрашній день буде набагато цікавіше сьогоднішнього.

Коли життєві шляхи цих знаків перетинаються, вони приносить радісні зустрічі обох половин. Овни люблять діяти і не сидіти на місці. Представники цього знака завжди готові кинутися в гущу подій. Ентузіазм – риса притаманна не тільки Овнам, але і Водоліям. Однак Водолій не йде на поводу у подій. Їх дуже захоплює все, що відбувається навколо, але вони воліють спостерігати за подіями, а не брати участь у них. Таким чином Водоліям вдається оберігати свою свободу дій і зберігати неупередженість до подій.

Будь союз між цими знаками, будь він дружній або любовний несе друк кармічної безпеки. Цей союз може стати для Овна і Водолія великим благом, а може принести їм обом смуток і нещастя. У будь-якому випадку, зустрічаючись, ці знаки, повністю змінюють життя партнера.

Водолій вдячний Барана, який завжди прагне допомогти йому вирішити проблеми і турботи, і бути поруч в моменти радості або горя. Але Водолія дивує така самовідданість Овна, він не розуміє, для чого Овну потрібні чужі проблеми. А Овен в силу свого характеру не може інакше ставиться до людей, адже і від них він чекає взаємодопомоги. До того ж Овен багато чому вчиться у Водолія. Спілкуючись з Водолієм, Овен розширює свій інтелектуальний потенціал, перед ним з’являються нові цілі і надії на здійснення, здавалося б, нездійсненних бажань. Водолій у відповідь на безкорисливість Овна завжди готовий допомагати цьому знаку фінансово, не піклуючись про свою вигоду.

Знаки зодіаку Овна і Водолія можуть дружити всерйоз, але якщо вони ворогують, ворожнеча буде тривати до останнього. Якщо з ворогів їм вдається стати приятелями, то їм забезпечена міцна дружба. Водолій краще, ніж інші представники людського знака може керувати своїми пристрастями. Для Овна ж така риса абсолютно не властива, так як і в любові і ненависті він керується інстинктами.

Керований Марсом, Овен часто приправляє свої інстинкти егоїзмом. Водолій, що знаходиться під заступництвом Урану всі свої інстинкти зводить до розуму. Однак він дуже довіряє своїй інтуїції, яка знаходиться у нього на надприродне рівні. Водолії часто стають екстрасенсами.

Може здатися, що Овен теж наділений надприродними здібностями, однак це не так. Просто під впливом Марса, Овни люблять занурюватися в центр проблеми, так як вони прагнуть з’ясувати суть речей. А Водолій вловлює електромагнітні випромінювання, які і допомагають йому відкривати істину. При цьому Водолій зовсім не витрачає свою внутрішню енергію.

Коли думки Овна і Водолія розходяться, вони все одно знаходять шляхи для розуміння партнера. Відбувається ця гармонія завдяки природної симпатії стихій Вогню і Повітря. Овнів часто звинувачують в їх надмірної наївності. Водоліїв багато вважають божевільними. Оточуючим складно зрозуміти ці знаки. А самі Овен і Водолій впевнені, що роблять все вірно. Об’єднуючись, вони можуть протистояти багатьом. І повітряні замки, зведені Овном і Водолієм, виявляються набагато міцніше, ніж вони здавалися оточуючим.

Терпимість Водолія допомагає бути поблажливим до дитячих витівок Овна. А завдяки войовничості Марса Овен справляється з упертістю Водолія. Водоліям не вдається пояснити Овну, що не варто думати тільки про себе. Самозречення не приносить Овну ніякого задоволення. Водолій вважає, що всі проблеми виникають через переоцінку власних сил. А Овен впевнений, що люди, що пригнічують почуття, є холодними і бездушні. Загалом, в цьому союзі жодному із знаків не доведеться нудьгувати.


Залишити відгук