Овен Сумісність

Овен знаходиться під впливом Марса, це – один з найбільш сильних зодіакальних Знаків, наділених владолюбством, енергійністю і рішучістю. Овен завжди невгамовна і впертий, ця обставина робить його життя яскравим, насиченим різноманітними подіями. Овен не любить нудьгувати сам, а також ніколи не дозволить сумувати оточуючим людям. Можна сказати, що це – людина-свято, який навіть із самих сірих буднів здатний зробити незабутній феєрверк.

Овен – егоїст, причому про ступінь його егоїзму можна складати легенди. Але любов до своєї персони не заважає Овну чудово спілкуватися з оточуючими людьми, міцно дружити. Впертість представника цього зодіакального сузір’я змушує його йти прямо на барикади, ігноруючи обхідні шляхи. Де б не з’являвся Овен, він буде звертати на себе увагу упевненістю в собі, монументальною величчю і неординарністю. В Овні самим дивним чином поєднуються холодна розважливість і гаряча енергетика.

Будучи стрімким в житті, Овен помічає і ті дрібні деталі життя, які часто залишаються без уваги у інших знаків Зодіаку. Відвага в характері Овна змагається з його дитячою безпосередністю і наївністю, при всій його силі він може легко помилитись, і все це із-за здатності ідеалізувати, як відносини з оточуючими людьми, так і особистість свого партнера. Овен зовсім не злопам’ятний, та легко прощає навіть тих, хто в свій час зробив йому боляче. Але ця людина ніколи не пробачить брехні і зради, бо сам завжди чесний і відкритий. Активність Овна, його швидка реакція часто межує з нетерплячістю. Він може кидати розпочаті справи на півдорозі, так і не домігшись від них чіткого результату.

Своєю нетерплячістю, причіпками до оточуючих Овен може викликати напруження в будь-яких відносинах – особистих або службових, це часто обертається самими різними конфліктами, в яких Овен опиняється в гущавині подій. Овен може легко витримувати аскетичний спосіб життя, хоча любить гарну обстановку, зручні і дорогі речі. Він прагне заробити хорошу життя своєю наполегливою працею і непересічним розумом, по дорозі допомагаючи іншим на цьому шляху. Овен не скупий, він прагне допомагати людям, що потрапили в біду, а його сентиментальність і вміння співчувати іноді змушують витрачати на благодійність більше, ніж на самого себе.

Овен – прекрасний друг, хоча друзів у нього ніколи не буває багато. У будь-якій компанії ця людина знайде спільну мову і теми для розмов, завжди перебуваючи в центрі уваги і гущі подій. Овен честолюбний, але ніколи не піде «по головах», воліючи чесні методи професійного і особистого суперництва. Колега-Овен завжди дасть слушну пораду і допоможе в скрутну хвилину, тому така людина має в робочому колективі авторитет і користується повагою – у підлеглих, колег і керівництва. Але Овен волелюбний, і попрання своєї незалежності не пробачить нікому — навіть, якщо його боротьба за свободу обернеться крахом кар’єри або особистого життя.

Найбільш сумісними знаками для Овна, як правило, вважаються Близнюки, Лев, Стрілець і Водолій. Найменш сумісними знаками для Овна вважаються Рак і Козеріг.

<-IMAGES->

Ця таблиця показує середні результати відносин Овна з кожним із знаків зодіаку. Посилання в таблиці ведуть на додаткові статті про сумісність Овна, які більш докладно описують даний вид відносин.

Кожна комбінація Овна з іншими знаками зодіаку має свої сильні і слабкі сторони, і майже кожна з них володіє своїми особливостями і унікальними особливостями. У зв’язку з цим кожної можливої комбінації присвячена окрема стаття, в якій більш детально розглянуті всі сильні і слабкі місця цих відносин. Астрологічна зв’язок часто може відрізнятися від класичних канонів, тому ми рекомендуємо ознайомитися з описами самих знаків, вивчити особливості їх характеру, а також подивитися на відносини з точки зору кожного партнера окремо.


Залишити відгук