Водолій і Діва Сумісність

Хоча знаки Діва, Водолій не є протилежними, вони кардинально відрізняються один від одного. Стихією знаку Діви є порядок, а стихією Водолія – хаос, тому вони завжди будуть протистояти один одному. Водолій дивиться на життя з безтурботністю і легкої відстороненістю. Таке ставлення до життя зачаровує методичну Діву, яка не може допускати в своїй поведінці ніякої безтурботності.

Діва може всього за тиждень вивчити іноземну мову і без праці розбирається в заплутаних дорожніх картах. Це дуже подобається розсіяним Водоліям. Цим знакам хочеться вивчати один одного, але краще на відстані. Тому, щоб ці знаки утворили союз, знадобиться поштовх з боку, наприклад, обставини або наполегливість одного.

Такий союз здається оточуючим трохи суперечливим і дивним. Без цієї любові він взагалі неможливий. Адже тільки сильні і щирі почуття можуть змусити Діву піти на союз з Водолієм. Діві так важливо відчувати безпеку і стабільність!

Партнера Діва вибирає ретельно і довго, реально оцінюючи переваги і прекрасно розуміючи усі недоліки партнера. Зважитися на серйозні відносини Діві непросто. Але якщо вже Діва знайшла партнера, тогэто на все життя, адже більш відданого у відносинах знака не знайти.

Водолії ж навпаки, легко розривають старі стосунки заради нових вражень. Однак, частий аналіз минулих відносин заважає Водоліям до кінця відчути ті, які вони мають на даний момент. Водоліям не властиво проявляти свою любов і прихильність партнера. У відносинах прагнуть до деякої незалежності і відстороненості. Доброзичливість і товариськість представників знаку Водолія значно розширюють коло спілкування.

Щоб налагодити відносини з Дівою, Водолію потрібно проявити вірність і порядність у відносинах. Стане в нагоді і вміння спокійно реагувати на критику і зауваження Діви. А також відповідально ставитися до даним обіцянкам і виконувати їх в термін, адже Діва трохи педантична і приземлена. І влаштований домашній побут відіграє важливу роль для Діви. Високий творчий потенціал Водоліїв буде надавати деяку емоційність життя Діви.

Прагматичність і практичність Діви будуть врівноважувати Водолія і направляти в єдине вірне русло для кращої творчої реалізації. Адже у Водоліїв сильно розвинене бажання допомагати всім нещасним і знедоленим, і представників цього знака важко назвати організованими.

Діві і Водоліям доведеться чимало потрудитися, щоб налагодити тривалі відносини. Спільна робота в одному напрямку об’єднує цю пару. Зійтися вони можуть лише на деякому прагматизмі. Адже Водолій прагне до ідеалізму, оригінальності і свободу. Діва — до практичності, точності та ретельності.

Для Водолія важливу роль відіграє успішність і рівень самореалізації в соціальному плані Дів. Водолій ставиться у Діві, як до помічника і наставнику у вирішенні сімейних питань. Прихильність ж Водолія Діва сприймає спокійно, однак Діві непросто ужитися з Водолієм.

В інтимних відносинах головну роль грає фізіологічна сумісність, а не зовнішня привабливість. Різні характери, темпераменти і фізіологія роблять відносини в цій парі досить складними. Так що любові в такому шлюбі не вийде, тільки болючі і духовні тяготи і зміни. Однак якщо партнери в цьому союзі докладуть максимум зусиль, то відносини можуть бути довгими і продуктивними.


Залишити відгук