Водолій і Телець Сумісність

У своєму союзі Тілець і Водолій будуть діяти згідно схеми відносин між стихіями Землі і Повітря, це говорить про те, що вони досягнуть порозуміння, але після деякого прагнення, зате потім їх відносини будуть дуже міцними. Коли нерозуміння буде зруйновано, їм доведеться подолати сором’язливість Тільця і відчуженість Водолія. Але це зробити не так просто, тому, що Телець має набагато більше умовностей, ніж товариський і доброзичливий Водолій.

Водолії часто не знаходять відмінностей між чорним і білим, холодним і гарячим і поганим і хорошим, тому вони готові кожного зустрічного записувати в список своїх друзів. Вони можуть вважати своїм другом будь-якого: від рознощика піци до високопоставленого чиновника. Слово «приятель» у Типового Водолія може асоціюватися з ким завгодно: з коханими, чужими чоловіками і дружинами, сусідами і навіть з тваринами, включаючи кішок, собак і дельфінів. У лексиконі Водолія часто звучать словосполучення: «мій товариш», «старий приятель» і «друг», але «мій найкращий друг» — дуже складно почути з вуст Водолія. Мало хто може стати кращим другом Водолія, оскільки він дуже перебірливий і на таку близьку дистанцію готовий підпустити не всякого.

<-IMAGES->

Що може бути більш захоплюючим, ніж стримування вогню і послух здоровому розуму. Відносини між Тельцем і Водолієм вимірюються не знаками і прогнозами, а терпінням одного і завзяттям іншого. Дивні відносини, що іноді важко зрозуміти, чому вони разом. Постійні зміни ідеалів і наступні за цим реформи Водолія, доставляють чимало турбот Тельцю. Адже Телець постійний, він не любить змін і несподіваних рішень, особливо тих, які спрямовані проти його волі.

Водолій любить приймати такі рішення, які, однак, можуть змінитися, і навіть дуже швидко, а вина буде відкуплена ніжним і ласкавим подарунком, який попросить прощення навіть краще самого кривдника – кому як не Водоліям знати це, адже їх подарунки змусять забути про всі образи. А Телець, з його поривами пристрасті, яким на допомогу приходить завзятість, а Тельцю його не займати, допоможе вирішити їх матеріальні проблеми, він підбадьорить їх у важку хвилину. Але саме можливості Водолія передбачити подальші перспективи, дає певний поштовх і життєвий орієнтир Тельцю.

Телець ж навпаки, привносить в життя Водолія, більше осмисленості та стабільності, хоча і позбавляє його певної свободи. Водолій цінує в Тільце матеріалістичні погляди, і те, що Телець буде підтримувати його бажання заробити. Телець також користується Водолієм, але і штовхає його до нових досягнень.

Любов Тельця приносить деякий дискомфорт постійно мінливого Водолію, однак і до цих змін йому легко звикнути. Тельцю ж важко зрозуміти Водолія, адже він такий товариський, і Телець часто залишається наодинці і переживає. Але, Водолія не зміниш. Так Водолій часом з-за своєї комунікабельності заподіює іншим біль, адже він не помічає, як переступає межі дозволеного, плутаючи зраду з чеснотою.

В інтимних стосунках Водолію слід не поспішати і запастися терпінням, поки дівчина-Телець не звикне до нього, інакше непередбачуваність Водолія може стати приводом для засмучення. Адже їй так потрібна ніжність і прояви турботи не тільки під час близькості.

Їм потрібно захотіти зрозуміти один одного. І це варто зусиль, адже вони можуть привнести в сексуальне життя один одного єдність, чистоту і височина. Це непростий союз, і сімейне життя, як правило, довго не тримається. Вона супроводжується боротьбою за владу, розподілом ролей, встановленням ієрархії. Адже обидва знака досить наполегливі. Телець і Водолій у шлюбі будуть намагатися обидва завоювати лідерство – один, для того щоб прощати і страждати, а другий, для того щоб наносити образи з-за своїх прихованих ідеалів.

Сімейний союз в такому випадку тримається на безмежному терпінні Тільця і розвивається завдяки Водолію. Однак не треба узагальнювати і абсолютно довіряти астрологам, адже кожен союз унікальний і іноді саме протилежності притягуються. Такі відносини не назвеш простим, але саме від бажання партнерів бути разом залежить, чи буде цей союз довгим або ж розпадеться при перших же проблемах.


Залишити відгук