Водолій і Скорпіон Сумісність

Сумісність знаків Скорпіон і Водолій може бути абсолютно непередбачуваною, т. до. вона обидва дикі. Можна задатися питанням, як ці двоє взагалі знайшли один одного, і слід їм зустрічатися? Несумісність стихій Води і Повітря незаперечна, тому у відносинах виникає напруга. Але питання полягає в тому, що з цим напругою збираються робити ці знаки – направити в мирне русло або перетворити в безглуздий конфлікт.

Водолії здаються спокійними і м’якими, але ніхто не може точно знати, про що вони думають, а Скорпіони ще гірше, оскільки вони завжди щось приховують. Здається, що Скорпіони завжди захищаються від кого-то.

Тому немає нічого дивного, що ці двоє спілкуються один з одним з великою обережністю. Разом Водолія і Скорпіона зводить робота або сімейне коло. Сумісність Скорпіон і Водолій може бути позитивною, якщо докласти додаткові зусилля і згладити гострі кути.

Ставлення до життя і характери у людей, народжених під цими знаками, різняться кардинально. У психологічному сприйнятті життя загальної дуже мало. Водолій сприймає життя через факти та події, а Скорпіон — через призму своїх емоцій. Скорпіон живе внутрішнім життям, Водолій — зовнішньої, Скорпіон — почуттями, Водолій — подіями і думками.

Водолій — явний лідер в парі, а Скорпіон — лідер таємний. Розібратися в такому шлюбі вкрай складно. Вони багато чого доб’ються разом, і професійно, і соціально, якщо не будуть воювати. Ці стосунки більше схожі на договір, ніж на любов до гроба. Забавно, що партнери не завжди розуміють, наскільки вони не розуміють один одного…

Одна з основних відмінностей між даними знаками Зодіаку полягає в тому, що Скорпіон володіє тонким самоконтролем і вміє панувати над своїми емоціями, а типовий Водолій може вибухнути в будь-який момент, так як майже себе не контролює. Відрізняються також їхні погляди на гроші — Скорпіон чудово пам’ятає, коли, де і на що він витрачає гроші, замикає свої речі на ключ і ревно охороняє. Водолій не обтяжує себе такими дрібницями.

Коли Водолій і Скорпіон, щиро полюбили один одного, поєднуються шлюбом, вони відразу розроблять цілий список своїх спільних цілей, на перше місце в якому, швидше за все, його помістять і її кар’єри, на друге — будинок, на третє — дітей, а вже на останні місця особисті мрії та бажання. Вони чудова сімейна команда, обидва володіють вірою в себе і сильною волею.

У подібному шлюбному союзі кращим вважається той варіант, де чоловік є Водолієм, а жінка – Скорпіоном. Тому що саме жінка частіше може перевиховати партнера, і як наслідок в шлюбі починають з’являтися порядок і акуратність, послідовність і точність, стійкість і навіть вірність.

Інший, більш проблематичний варіант даного шлюбного союзу, де чоловік – Скорпіон, а жінка — Водолій. Жінка щиро не розуміє, навіщо і заради чого вона повинна зв’язувати себе законним шлюбом, та ще й на все життя… Тим більше, навіщо обмежуватися одним партнером?

Партнерство це часто виникає, коли особливого вибору немає, і учасникам союзу доводиться попрацювати у подоланні відмінностей, щоб діяльність була плідною. Тому вдале партнерство частіше зустрічається на роботі і в колі кровних родичів.

Ще одна відмінність між цими двома знаками полягає в тому, що у Скорпіона довга-довга пам’ять, а Водолій абсолютно не відрізняється такою гідністю. З іншого боку, забудькуватість Водолія також стосується емоційних ран, які йому завдають. Водолій рідко мстить або таїть образу. Правда, зовсім не схоже на Скорпіона? Але дуже корисне якість для сімейного життя з ним. Хтось же повинен поступитися.


Залишити відгук