Водолій і Стрілець Сумісність

Стрілець і Водолій утворюють союз, який інколи нагадує жваву і захоплюючу гру. Коли Вогонь і Повітря з’єднуються разом, завжди утворюється маса іскор і неймовірних подій.

Стрільці оптимісти від народження, тому їм складно утриматися від веселощів, але крім цього вони ще й скептики. Поєднання таких протилежних якостей є хитрим трюком. Але Стрільцеві це вдається завдяки тому, що він є двоїстим астрологічним знаком. Саме тому Стрільці наполовину щасливі, а наполовину нещасні, наполовину серйозні, а наполовину легковажні, наполовину веселі, а наполовину замислені.

У Водоліїв немає такої подвійності, але вони можуть бути іноді ще суперечливішими Стрільців. Водолії мають масу індивідуальностей. Вони з презирством ставляться до посередності і лицемірства, які можуть виникати внаслідок двоїстості.

Прекрасний союз у всіх відносинах. Близькі духовно один одному люди, привабливі один для одного фізично. Відкритість і дружелюбність Стрільця приваблює Водолія. Водолій ж приваблює Стрільця своїми божевільними ідеями, гострим розумом і оригінальністю. Саме непередбачуваність Водолія так полонила Стрільця ще на початку відносин. Однак буде час, коли ці примхи Водоліїв доставлять чимало клопоту Стрільцям і почнуть навіть дратувати його.

Маючи загальну ідею, Стрілець і Водолій можуть завоювати весь світ. Характер Водолія часто незрозумілий оточуючим, його геніальність часто межує з безумством. Водоліям характерна часта зміна настроїв, і, незважаючи на оптимізм, вони можуть впадати в меланхолію. Водолії не схильні відкрито проявляти свої почуття. Але винахідливість і дружелюбність роблять Водоліїв хорошими партнерами у будь-яких починаннях. Вони вміють чарувати і захоплювати співрозмовника. Люблять кидати виклик долі. В близьких відносинах будуть прагнути до деякої незалежності, і Стрілець повинен розуміти і не обмежувати їх прагнення до свободи. У Водоліїв багатий творчий потенціал, що по достоїнству оцінить Стрілець. Вони можуть вести довгі дискусії на інтелектуальні теми.

Водолії вірні, вони не схвалюють випадкових зв’язків і не дозволять собі надмірностей, у спілкуванні з протилежною статтю. Його партнер – єдиний і неповторний, і він повинен цінувати це. Водолію мало буде інтимних стосунків, адже для нього інтелект партнера – найвища цінність.

Не намагайтеся змінити Водолія, просто зрозумійте. Водолія ніяк не можна назвати пунктуальним, але адже це не надто вже страшно. Стрільцеві не варто намагатися викликати у Водолія почуття жалю, яке йому не властиво, і не варто будувати плани на майбутнє, адже Водолій живуть сьогоднішнім днем, і завтрашній день для нього – туманність.

Для Стрільця – це союз нового, непередбачуваного. Разом вони досягнуть небувалих висот, і будуть безмежно щасливі. Стрільцеві доведеться стримувати свою пристрасть і приділити увагу душевному стану партнера, тоді подяку не змусить себе чекати.

Сімейні відносини, між цими знаками, часто заходять у глухий кут, так як обмежують їх свободу, а вона дуже важлива для них, і крім цього вони живуть змінами. Це похмуре сталість може спровокувати пошуки пригод, як з одного боку, так і з іншого, і лідером тут може виявитися Стрілець, що може дуже образити його партнера.

З доручення вони зможуть робити разом, але для того, щоб уникнути докорів з боку Стрільця, Водоліям доведеться підшукати роботу з пристойним заробітком. Залишається для повноти гармонії поєднати свої прагнення і здатність партнера оцінити їх по достоїнству, і лише тоді вони зможуть бути єдиним цілим, і життя їх стане немислимою один без одного.


Залишити відгук