Водолій і Риби Сумісність

Сумісність Водолій і Риби досить непогана, завдяки наявності спільних точок дотику. Водоліям слід повчитися у Риб терпінню, але вони впевнені, що і так вміють усе на світі. Риби повинні з розумінням ставитися до примх Водолія і багато хто саме так і поступають. По своїй натурі Риби готові на все, лише б догодити оточуючим.

Водолій і Риби можуть уявити що завгодно, а потім втілити це в життя. Уран, який управляє Водолієм, вважається алхіміком, саме тому Водолії налаштовані на чудеса і винаходи.

Такі шлюби зустрічаються досить часто, хоч відмінності в характері, психології, темперамент і сприйнятті життя досить сильні. Розумом в цій парі живе Водолій, а Риби — емоціями. Риби люблять мистецтво, музику, поезію і мрії, Водолій поділяє їхні пристрасті, але може несподівано віддати перевагу шарманку з мавпочкою класичного піаніно, вони однаковою мірою мрійливі, але Водолії по-своєму — дивним і вигадливим чином.

В основному, Риби дбайливі й попереджувальні, доброзичливі і м’які. Вони готові віддати все, що у них є той, кого вони люблять. Для Водолія таке самопожертва є визначальним у відносинах. Незрозумілі для інших Риби є для Водолія цілком зрозумілим земною істотою. Інші знаки дратує відмова Водолія пристосовуватися, але тільки не Риб. За цю незалежність вони його і люблять.

Подружжя сильно впливають один на одного. Вирішує в сім’ї Водолій, пристосовуються Риби. Тому більш ймовірна ситуація, коли дружина — Риби, а чоловік — Водолій. Зворотна ситуація також можливо, але тут, як ніколи, все залежить від бажання партнерів бути разом.

Коли в цій родині відбуваються сварки, то Риби спочатку висловлюються коротко й різко, а потім замовкають. Водолій ж віддає перевагу доводити справу до грози, щоб пошуміти і забути. Вони обов’язково будуть сваритися, але всі їхні сварки обов’язково закінчуються пристрасними обіймами.

Вони обидва потребують романтиці і височини, і їм обопільно протипоказані прояви власництва у партнера. Для того, щоб стосунки завершилися шлюбом, партнер Водолія повинен показати йому, що є справжнім другом і близький йому інтелектуально. Дружба для Водоліїв стоїть вище любові. Інтелектуальна близькість завжди додає глибини тілесної близькості.

Вони згодні у поглядах на освіту, успіх і кар’єру. Також схожі вони в грошових питаннях. Вони педантичні, але неуважні. Обидва. Однаково також їх ставлення до обіцянок. Риби рідко можуть пообіцяти, але ще рідше стримати власне слово, а Водолій навіть не буде обіцяти!

На компроміси доведеться йти в сфері відносин з оточуючими. Водолій буде змушений вчитися терпінню, а Рибам потрібно буде частіше проявляти свою терпимість. Перешкодою для сімейного щастя може стати скритність Риб. У звичайних умовах Водолій не пхає носа в чужі справи, але надмірна ухильність розпалить цікавого Водолія і він захоче розгадати секрет.


Залишити відгук