Водолій і Терези Сумісність

Коли Терези і Водолій разом проводять час, може здатися, що вони грають у веселу гру: Ваги надувають мильні бульбашки, а Водолій їсть їх. Здається, що цим двом дуже весело і добре. Але через короткий час, їм це швидко набридає. Ваги засмучуються, а Волею злиться, що все йде не так.

Ваги звинувачують у всьому впертість Водолія, а Водолій винить у всьому Ваг, що їм неодмінно скрізь треба бути головними. Після бурхливої сварки з висловлюванням претензій, Ваги, заспокоївшись, стануть просити прощення, а Водолій почне відчувати, що надійшов, не зовсім правильно, але не буде признаватися в цьому. Водолії не відносяться до осіб, які здатні визнавати власні помилки.

Водолій взагалі вважає, що немає сенсу витрачати час на з’ясування відносин. Оскільки людям або судилося провести все життя разом, або судилося розлучитися. Так навіщо ж взагалі говорити на цю тему, якщо можна просто піти або залишитися. Але з Вагами не так вже просто сперечатися, що стосується спорів, тут Ваги показують себе, з боку неперевершених асів. Але Водолій має один козир, якщо його щось не влаштує, він просто візьме свій капелюх і піде назавжди.

<-IMAGES->

Терези і Водолій прямо створені одне для одного Близькість душ і схожість характеру. Може це і є ідеальна пара. Їх відносини дуже стрімкі і гармонійні. Вони завжди готові закохатися, і це потяг часто швидко закінчується весіллям. Спільне життя неодмінно повинна бути бурхливою, оскільки обидва не терплять спокою.

У них схожі погляди на світ, а також часто загальні цілі. Духовна близькість і фізичний потяг дуже сильно впливають на їх відносини. Вони друзі і завжди готові прийти на допомогу своєму партнеру. Їм не буває нудно удвох, вони роблять все, щоб їх союз був вдалим.

Водолій для Ваг є втіленням любові і музою. Ваги духовно збагачують життя Водолія. Водолій робить Ваги легкими, тоді вони піднімаються і підкорюють недосяжні вершини. Для дружніх відносин з Водолієм потрібно дотримуватися дистанції. Різноманітність і непередбачуваність буде запорукою успішних відносин.

У Терезів легкий і розташовує до себе характер, їм легко ужитися практично з будь-яким партнером. У сімейних відносинах цінують згуртованість, адже Терезам так важко переносити самотність. Миролюбний і спокійні Терези не переносять конфліктів і тим більше істерик, вони завжди намагаються піти на компроміс. Мріють про єднання з партнером на чуттєвому і духовному рівні.

Водолії ж в любові прагнуть до досконалості і ідеалізму. Для них головну роль грає дружба, а вже потім інтимні стосунки. Водоліям потрібен тільки інтелектуально зрілий партнер. В особистих відносинах прагнуть до деякої волі, тому для створення тривалих відносин Ваги повинні розуміти і прийняти це. Водолій, перш за все, цінує інтелект та вміння вести бесіду і набагато менше уваги приділяє зовнішньої привабливості.

Водолії не схильні до флірту і випадковим зв’язкам. Коли він знаходить свою половинку, інші перестає для нього існувати. Однак Водолій кілька скритний і стриманий у своїх проявах емоцій. А Терезам завжди потрібна підтримка партнера, яка додасть впевненості у правильності прийнятого рішення. Адже Ваги так довго зважую всі за і проти, що інколи заходять у глухий кут.

На духовному рівні Терези і Водолій чудово пасують одне одному і можуть стати справжніми партнерами і друзями. Зачарувавши Водолія, Терези зможуть зосередити його увагу на себе, дещо обмеживши широке коло інтересів цікавих Водоліїв. Тоді Водолій проявить ті приховані глибинні почуття, які так необхідні Ваг.

Фізична сторона відносин не грає великої ролі ні для Водолія, ні для Ваг. Тому, якщо ці двоє друзями стануть напевно, то до реального зв’язку справа може і не дійти.


Залишити відгук