Водолій і Лев Сумісність

Лев і Водолій дуже люблять сюрпризи. Обидва знака мислять неймовірно прогресивно, до того ж вони благородні та великодушні особистості. Вони завжди готові заступитися за слабких або невдах. Леви і Водолії дружелюбні і товариські, з них виходять непогані оратори.

Але на астрологічному колесі ці знаки протистоять один одному. Один з них має те, чого немає у другого, але останній, в свою чергу, не погоджується, що потребує цього. Таке положення, природно. Але якщо їх Асценденты і Місяць в картах народження гармонійні, то Леви і Водолії не приховують своїх індивідуальних потреб і відмінно співпрацюють між собою.

На перший погляд, вони дуже схожі, але це оманливе враження. Звичайно, Лев і Водолій йдуть в одному напрямку, але надихаючись різними мотивами… В основному, Лев живе для себе і собою, а Водолій — потоком життя, в якому знаходиться і що він породжує.

Вони дуже відмінні психологічно. Лев — емоційний і гарячий, Водолій дуже енергійний, але при цьому поверховий. Адже все ж ці два знака протилежні один одному на астрологічному колі. У одного є те, чого не вистачає іншому, а інший ніяк не погодиться з тим, що потребує цього.

Що ж є у Лева, а у Водолія — ні? Теплота, загострене почуття власної гідності, стабільність і надійність. Що є у Водолія і немає у Лева? Смирення, неупередженість до критики і готовність визнати свої недоліки.

Найчастіше Водолії виступають прихильниками вільної любові і рідко поспішають з укладанням шлюбу. Для обох партнерів буде легше, якщо після оформлення шлюбу спосіб життя пари кардинально не зміниться. Кращим варіантом даного союзу, на нашу думку, є варіант, у якому чоловік — Лев, а жінка – Водолій.

При першій зустрічі представники цих протилежних знаків відчувають велику силу взаємного тяжіння. Їм здається, що вони дуже схожі. Але з часом з’ясовується, що якщо Лев, бажаючи знаходиться в центрі уваги, готовий нести відповідальність за це, то Водолій веде себе, як чортик з табакерки — прагне піти від відповідальності будь-якими способами, в основному прикриваючись надмірною зайнятістю.

Отже, незалежність і волелюбність Водолія, і приховані, а частіше явні, лідерські замашки Лева. Але вони-хороші коханці, друзі, хоча більшою мірою все-таки партнери. У цьому шлюбі дуже важлива спільна мета, спільна справа і конструктивну співпрацю і успіхи. Невдачі і деструктивний підхід подвійно згубні.

Сварки можуть виникати з-за грошей: адже у кожного з партнерів абсолютно вірний погляд на цю тему. Причиною для конфліктів також є те, що обидва не люблять самотності і обопільно можуть в роботі забути про те, що десь вдома сидить у смутку і печалі їх коханий чоловік. Але, якщо хтось із них потрапить у біду або захворіє — інший обов’язково буде поруч.

Сильне тяжіння з часом згладить відмінності в їх темпераменти і характерах, поглядах і думках, переконаннях і світоглядах. Але наскільки Лев ревнивий, настільки Водолій практично повністю позбавлений цієї риси характеру.

У цій родині багато лукавства і гумору, фантазій і хитрощів. Вони обсипають один одного божевільними сюрпризами і щедрими подарунками в самий несподіваний момент. Між представниками знаків Зодіаку безліч протиріч, але практично завжди вони переборні. Розлучення в цьому шлюбному союзі надзвичайно рідкісні.


Залишити відгук