Водолій і Близнюки Сумісність

Завдяки тому, що Близнюки і Водолій є Сонячними знаками однієї стихії, вони досить гармонійно поєднуються між собою. Але між нами можуть виникати непорозуміння, які пов’язані з розташуванням планет в їх картах народження.

найголовнішим каменем спотикання стає істина. Близнюки намагаються уникати істини, оскільки вона представляється їм складним значенням, і вони боятися заплутатися. Водолій шукає істину постійно. Водолій є знаком Сталості, а це може означати те, що цей знак дуже впертий.

Між Близнюками та Водоліями можливі не тільки співпраця і дружба, але навіть вельми кумедний шлюбний союз – з оригінальними ідеями, задумами і планами, зі знанням секретів мистецтва любові. На жаль, існує небезпека малозабезпеченості, бо матеріальна сторона слабка як в одного, так і іншого, вони не женуться за титулами, званнями, начисто відкидають накопичуваний і міщанський спосіб життя.

Любов між ними часто виникає з першого погляду. Але від цього вони не стають більше схожими один на одного, скоріше, подібні відносини створюють перспективи для духовного росту і творчості. Рідко також любовні відносини переходять у шлюбні, і причиною тому волелюбність Водолія і сверхконтактность Близнюків.

Всі Водолії — трохи божевільні, і Близнюки це відразу помічають, тому що і самі такими бувають. Вони обидва майстри заплутаних фраз і любителі попудрити мізки. Водолій не любить повторювати свої незрозумілі конструкції, Близнюки з радістю повторять, але кожен раз по-іншому. І той, і інший мають здатність бачити багато краще за інших.

Обидва живуть світом подій, а не своїм внутрішнім життям, тому непогано розбираються в почуттях і бажаннях один одного. Але, звичайно ж, вони краще розуміються на конкретних прикладах відбувається. Близнюки можуть звести події до простим і дієвим схемами, Водолій доповнить тактику одного стратегічним розрахунком з неабиякою часткою фантазії або оригінальності.

Водолій любить побути на самоті, Близнюкам самотність протипоказано. І все-таки Близнюки і Водолій частіше відмінно розуміють один одного. Вони співчувають, філософствують і співпереживають на одній хвилі. Вони, як правило, не дратуються від змін настрою, дивацтв і різких поворотів в бік.

Тільки правдивість є тією сферою, в якій між Близнюками і Водолієм будуть час від часу виникати спори. Близнюки будуть чекати, що з часом їх чоловік навчиться миритися з дрібними обманами, їх Водолій буде щиро вірити в те, що настане день, коли Близнюки зрозуміють всю непотрібність обману.

Союз буде на рідкість стійкий, якщо кожен у будь-який момент зможе встати і вирушати за тридев’ять земель. Добре, якщо вони працюють окремо або разом, але в гущі подій, а їх інтереси не замикаються у чотирьох стінах.

Іноді вони разом заробляють гроші, іноді – разом втрачають. Жоден з них не зізнається, що це втрата, а не прибуток, адже обидва здатні змінювати ці слова місцями.

І якщо їм коли-небудь судилося розлучитися – майже завжди вони залишаються близькими один одному людьми. Найчастіше вимагає від віри і мужності любові вони відступають до безпечної емоційно невимогливою дружбу.


Залишити відгук