Козеріг водолій і Сумісність

Щоб розібратися, яка ж сумісність Козеріг і Водолій, достатньо уявити собі бородатого старця Сатурна з серпом, суворого і справедливого, і шаленого Урану, мечущего з очей блискавки. Особисто Ви можете побачити основу для близькості в даному союзі? Дуже складно уявити результат таких відносин.

Результат буде багато в чому залежати від того, наскільки Козеріг буде проявляти терпимість до Водолія. Козеріг усвідомлює, що йому потрібно отримати необхідний урок від Водолія, а Водолій намагається не злиться на невеликі дивацтва Козерога.

<-IMAGES->

У подібному шлюбному союзі нерідко виникають проблеми, це в багатьох випадках залежить від того, наскільки терпимим буде Козеріг, і коли Йому набридне, що його постійно повчають. Козероги, як правило, серйозні і спокійні люди, з приємним почуттям гумору і соромливою усмішкою, практичні та економні.

Водолії схожі на них своєю рішучістю і цілеспрямованістю, але явно поступаються їм по своїй серйозності. Типовий Водолій із задоволенням порушує спокій людей і шокує їх, причому робить все це саме тоді, коли від нього цього найменше очікують. Від сюрпризів Водолія у більшості Козерогів волосся на голові стає дибки. Для Козерогів дуже важлива думка оточуючих, причому в суворої ієрархічної послідовності — сім’я, сусіди, колеги по роботі, друзі та знайомі.

Водолій ж сам встановлює свої власні правила життя, етикету, етики, моралі, стилю одягу і тому подібного. Це не може не засмучувати Козерога. Йому важко повірити в щось нелогічне, непрактичне і неперевірене кількома поколіннями, Водолій ж абсолютно вільний від забобонів, з розумом, відкритим до всього нового і невідомого.

За своєю природою Водолії набагато пластічнєє Козерогів, але також можуть абсолютно несподівано продемонструвати свій, ні з чим не порівнянне по силі, упертість і в наступну хвилину все кинути і повністю перетворитися. Козеріг не любить впускати у своє життя нових людей і ненавидить які-небудь зміни, хоча може визнати помилку, якщо зрозуміє, що був неправий.

Для Водолія головне — бути чесним перед самим собою, Козероги живуть за загальноприйнятим законам, сприймаючи їх через призму своєї прямоти, чесності і вірності. Козеріг любить, а для Водолія почуття, подібні любові мало чого варті.

Розбіжностей у них не буде єдиною сфері — ставлення до кар’єрі, духовного зростання і професійного успіху. Хоча дещо однобоко — до духовних пошуків Козеріг Водолій байдужий, сприймаючи їх як належне. Всі внутрішні проблеми союзу будуть вирішуватися за рахунок Козерога, зовнішні — Водолія.

перше, чому повинен навчитися Водолій, щоб його шлюб з Козерогом був міцним, любити і поважати його родину, як свою власну, а ще краще – навіть більше. Адже він схильний виправдовувати всілякі недоліки рідних і дивитися на них крізь пальці. У таких відносинах Водолій поступово стане більш спокійним і врівноваженим, менш тривожним, а Козеріг – навчиться бути не тільки суворим, а більш вільним і відкритим.

Вони обидва вважають за краще мовчати про свої почуття. Водолій просто не живе почуттями, а Козеріг їх жорстко контролює. Тому Водолій вважає свого партнера недостатньо витонченим і романтичним, а Козеріг буде нервувати через надмірну на його думку фантазування в сексуальній сфері.

Дуже часто вони спробують створити спільний бізнес, якщо ж це не вдасться — займуться сім’єю і дітьми.


Залишити відгук