Водолій і Рак Сумісність

Може здатися, що Рак і Водолій не мають нічого спільного, але це помилкове міркування. Рак залежить від стихії Води, а Водолій від стихії Повітря. Для Водолія Рак є по-своєму корисним, а для Раку – Водолій по-своєму таємничим. Безсумнівно, багато хто вважає Водоліїв таємничими особистостями, але Раку найбільше здається загадковим Водолій.

Водолії дивують своєю неординарністю і несподіванкою в рішеннях, а Раки – своїм мінливим настроєм і властивої їм мрійливістю. Раки здаються зовні практичними, але всередині вони такі ж неординарні, як Водолії. Мінливість Раків залежить від мінливості фаз Місяця. При повному Місяці Рак сентиментальний і таємниче, при новому Місяці – стурбований і має масу уяви, чверть Місяця змушує Раку сумувати й тужити, а третя Місячна частина робить Раку милим і смішним. Спадання Місяця впливає на ексцентричність Раку, а перебування на агресивність.

<-IMAGES->

Найчастіше, ці стосунки приносять партнерам мало щастя. Не допомагає ні взаємна повага, ні тілесне тяжіння. Хоча Любов все ж вище астрологічних законів. Трапляється і таке, життя — вона різноманітна у своїх проявах. Рак пропонує Водолію все своє багатство почуттів і відкриває душу, але Водолій погано розуміє і не цінує емоцій партнера.

Безумовно, є у них і одна спільна риса — вони дивні. І, напевно, це найголовніше. Для Водолія характерні неординарність і несподіванка, а Раки здаються дивними завдяки своїй мрійливості і мінливість настрою.

Вони справжні партнери, завжди домовляться про гроші, разом вирішать домашні або ділові проблеми. Це справжня розумова пара, їх пов’язує обопільний практицизм і дуже реалістичний підхід до життя. Але при цьому їм важко поговорити по душах так і практично ніколи. Це пара від розуму. Партнерів пов’язують реалістичний підхід до життя і практицизм.

В такому шлюбі подружжя чекають великі випробування. Часто надалі виявляється, що Рак надав романтичному запалі Водолія більше значення, ніж слід було. Звичайно, Рак приховає свої переживання і все стерпить, щоправда, за умови, що Водолій забезпечить безбідне життя, соціально успішний. Типове розділення — Водолій буде жити подіями, а Рак — емоціями.

Але можливий також варіант, що Водолій буде відверто маніпулювати почуттями чоловіка, тому відносини часто складаються не на користь Раку. У свою чергу, Рак буде використовувати будь-яку можливість покерувати Водолієм, а той всіляко уникати цього. На жаль, результатом таких шлюбів стають психосоматичні захворювання.

Тяжіння, безумовно, присутній між ними, і виникає практично в момент знайомства. Вони обидва чудово усвідомлюють свою привабливість і знають, як її використовувати, щоб прив’язати іншого.

У цьому шлюбі багато містичного фаталізму і містики, релігійності та забобонів. Відносини, якщо руйнуються, то миттєво і несподівано. Якщо це шлюб за розрахунком — то він себе не виправдає. Але склалися сімейні пари можуть залишатися разом всупереч усьому протягом довгих років.

Що стосується духовного зростання в шлюбі — є і позитивні сторони — мінливість і реформістський характер Водолія часто показує Раку нові горизонти, необмежені традиціями. Іноді особливості партнера починають дратувати іншого, і тоді їм потрібно просто відпочити один від одного. Раку ображає різкість і цікавість Водолія, а, навпаки, скритність і надмірна образливість Раку.

Відкриємо вам секрет гармонії в такому шлюбі — Раки повинні займатися своїми справами, не задавати зайвих питань, не прискіпуйтесь і нагадуйте дні народження близьких, їх імена та адреси. Водолій просто повинен оточити Раку любов’ю, нагодувати його і проникливо і співчутливо слухати.


Залишити відгук