Водолій і Овен Сумісність

Овен і Водолій люблять захоплюватися чимось новим. Новизна тягне, і манить цих знаків, але коли вона стає повсякденною і входить в звичку, Овен і Водолій втрачають до неї всякий інтерес. Втратили інтерес до цього предмета ці знаки відправляються в нову подорож, для того щоб відшукати те, що зможе їх заново захопити. Якщо Овен і Водолій є типовими представниками Сонця, в пошуках новизни вони не озираються назад і не переживають про втрачене. Овен завжди думає про те, що сьогоднішній день краще попереднього. А Водолій впевнений, що завтрашній день буде набагато цікавіше сьогоднішнього.

Коли життєві шляхи цих знаків перетинаються, вони приносить радісні зустрічі обох половин. Овни люблять діяти і не сидіти на місці. Представники цього знака завжди готові кинутися в гущу подій. Ентузіазм – риса притаманна не тільки Овнам, але і Водоліям. Однак Водолій не йде на поводу у подій. Їх дуже захоплює все, що відбувається навколо, але вони воліють спостерігати за подіями, а не брати участь у них. Таким чином Водоліям вдається оберігати свою свободу дій і зберігати неупередженість до подій.

Овен і Водолій дуже схожі один з одним, що позитивно позначається на їх взаємовідносинах. Обидва знака активні та енергійні, діяльні і допитливі. Вони з півслова розуміють один одного, оскільки мають практично однакове світосприйняття. Овен і Водолій жити не можуть без яскравих вражень та активних дій. Вони люблять спілкування, беруть участь у громадській діяльності, мають широке коло друзів і знайомих. Обожнюють експерименти і нові починання.

Відносини між Овном і Водолієм зав’язуються швидко, нерідко виникає любов з першого погляду. Це не дивно, адже близькі по духу люди здатні без праці знайти спільну мову.

В даному союзі присутні теплі дружні стосунки. Однак невгасиме прагнення до пошуку нових відчуттів і інтересів кожного з партнерів можуть завдати шкоди їх сімейним відносинам. Кожен хоче вдихати дух свободи повною груддю, тому їм доведеться домовитися. Вміння поступатися, як ніколи, стане в нагоді цій парочці на сімейній ниві.

Як відомо, ніщо так не об’єднує людей, як прагнення до спільної мети. Саме так можна охарактеризувати сімейний союз Водолія і Овна. Вони потребують один одного, відчуваючи взаємне тяжіння.

Однак не варто забувати про те, що обидва вони досить імпульсивні. Тому, що часто виникають розбіжності в цій сім’ї, будуть вирішуватися бурхливо та емоційно. Побут здатний зруйнувати романтику в цих відносинах, замінивши її монотонним співіснуванням. А в тих щасливих випадках, коли обидва зуміли домовитися і залишитися самими собою, відносини розвиваються успішно і здатні тривати довгі роки.

Шлюбний союз Овна і Водолія відрізняється своєю оригінальністю, він протікає нерівномірно, чергуючи етапи охолодження відносин з знову спалахнула пристрастю. Водолій здатний швидко адаптуватися до змін зовнішнього середовища. Найчастіше саме він відіграє головну роль в сімейних відносинах, виводить їх на новий рівень і залагоджує виникають протиріччя. Багато проблем вирішуються легко, завдяки наявності в сімейному бюджеті достатньої кількості матеріальних засобів.

Крокуючи по життю в одній упряжці, Овен і Водолій, не завжди можуть знайти спільну мову на професійному терені. Виною тому може бути заздрість з боку менш успішного партнера. І тоді люблячі дружини ризикують перетворитися в конкурентів. Але і в цій ситуації можна знайти компроміс, якщо вчасно згадати про те, що вони рухаються до однієї і тієї ж мети.

Любов допоможе цим партнерам вирости духовно, так як побут вбиває будь-які відносини. Почуття несвободи і примусу поставить хрест на сімейному житті Овна і Водолія, так що обом партнерам необхідно докласти трохи зусиль для збереження тривалих відносин.


Залишити відгук