Водолій і Водолій Сумісність

Сумісність Водолій і Водолій — дивні речі відбуваються практично з усіма, але з Водоліями вони трапляються щодня, а іноді й частіше, при цьому Водолії взагалі не помічають їх. Оскільки для Водолія все дивне є нормою. А ось нормальне, навпаки їм здається дивним/p>

Коли між Водолієм і Водолієм виникає союз, причому, де б це не відбувалося – в офісі, школі, вдома та ще де-небудь – їх життя робиться дуже дивною. Водолії завжди постають перед оточуючими в своєму справжньому вигляді, а вони геніальні, чудові і трохи божевільні. Водолій є знаком нерозсудливості і геніальності, причому два ці якості в них є нероздільними. Тому два Водолія – це всі ці якості посилені в два рази.

<-IMAGES->

Для всіх Водоліїв дивне — нормально, а нормальний — дивно, адже вони живуть в потоці життя і змінюються разом з ним. Це люди дії, з непередбачуваними вчинками і почуттями. Головна відмінність цього шлюбу від інших у тому, що Водолії не люблять загадувати наперед. Родина двох Водоліїв ніколи не буде звичайною і вкладатися в рамки загальноприйнятого. Вони ніколи не будуть нудьгувати разом, життя буде сповнене незвичайних пригод. Якщо вже два Водолія — найяскравіші прихильники вільної любові — переступили поріг Загсу (що само по собі дивно) — значить, їх шлюб укладений на небесах.

В цьому випадку обоє згодні цілком належати своїй половині і обходитися без своїх подружок або шанувальників. У відносинах є і романтика, але вона менше пов’язана з емоціями, а більше з інтелектуальною діяльністю та рухом. При цьому Водолії завжди будуть один для одного відмінною жилеткою і можуть розраховувати на надійне плече чоловіка.

Типовий Водолій ревно вірить в дружбу, а любов і закоханість здаються йому дивним затьмаренням розуму. Адже, на їхню думку, захоплення веде до любові, а любов до сексу. Навіщо ж, маючи таку чітку картину світу, зациклюватися на чомусь одному?

Чоловік-Водолій стане чекати від жінки, яку він обере, бажання бути більше, ніж просто дружиною, господинею, матір’ю і служницею… — у шлюбі з Водолієм обов’язки дружини розширюються — кращий друг, секретар, духівник, а також партнер у всіх його планах. Також не можна показувати, що їй не подобаються його численні друзі. З Жінкою-Водолієм все так само. Водолії настільки зачаровують один одного, що через короткий час всі друзі стають загальними. З іншого боку, іноді в будинку стає не пройти через вічно перебувають у ньому друзів. Незважаючи на це, обидва будуть абсолютно щасливі, з’являтися в будинку вони будуть рідко, у них маса інших планів.

Якщо партнери витримали складний іспит один у одного в інтелектуальній і духовній сфері, їм не важко досягти тілесної гармонії. Фізична сторона любові між ними буде рідкісною, але раптовою і несподіваною, вибуховий, без найменшого попередження з обох сторін; миттєва потреба, що веде за собою миттєве задоволення.

найщасливішими моментами в їх житті будуть моменти сюрпризів і подарунків. Як їх вручення, так і підготовки. Кожен уміє чудово зберігати секрети, і тому сюрпризи та подарунки завжди несподівані. А що ще потрібно Водолію?

Згідно зі статистичними даними, складними в їх відносинах стають четвертий, сьомий або одинадцятий року. Два Водолія відразу зрозуміють один одного, але результат будь-яких відносин між ними, незалежно від тривалості — абсолютно непередбачуваний.


Залишити відгук