Водолій Сумісність

Водолій, незважаючи на його легкість у спілкуванні з оточуючими, вельми непростий у створенні відносин. Рідко, з яким зодіакальним знаком Водолія в особистих стосунках може поєднуватися настільки, щоб гармонійно його доповнити. Це відбувається з-за ексцентричності Урану – планети, яка керує життям Водолія. Бачачи свою мету в житті, Водолій буде завзятим і наполегливим у її досягненні. Він наділений великою здатністю покращувати цей світ, і з задоволенням користується їй. Водолій ніколи не залишиться байдужим до чужого горя або несправедливості, це – лицар зодіакального кола, який має велику місію на землі.

Водолій добре почуває себе в строю. Він любить таку роботу, в якій необхідно діяти за статутом або інструкції, але — не відкидаючи творчість та ініціативу. Водолій чуйний, він із задоволенням допомагає іншим людям, і часто опиняється в неприємній ситуації, коли його добротою відверто користуються інші. Водолій – прекрасний друг, він ніколи не зрадить і не підведе. Водолій не дуже любить різкі зміни в житті, але він легко пристосовується до будь-яких умов, навіть дуже аскетичним.

Жінки Водолія буде комфортно з тим партнером, який дозволить їй бути самій собою, не намагаючись обмежувати її свободу. Чоловік Водолій привертає увагу жінок своєю інтелігентністю. Але любителькам яскравих гарячих темпераментів доведеться розчаруватися – він не звик ставити чуттєвість у голову особистих відносин, воліючи модель «любов-дружба». Його, безумовно, приваблюють красиві жінки, але більше – як музи для його нових натхнень в життя.

Найбільш сумісними знаками з Водолієм вважаються Овен, Близнюки, Терези і Стрілець. Найменш сумісними знаками з Водолієм вважаються Телець і Скорпіон.

Ця таблиця показує середні результати відносин Водолія з кожним із знаків зодіаку. Посилання в таблиці ведуть на додаткові статті про сумісність Водолія, які більш докладно описують даний вид відносин.

Кожна комбінація Водолія з іншими знаками зодіаку має свої сильні і слабкі сторони, і майже кожна з них володіє своїми особливостями і унікальними особливостями. У зв’язку з цим кожної можливої комбінації присвячена окрема стаття, в якій більш детально розглянуті всі сильні і слабкі місця цих відносин. Астрологічна зв’язок часто може відрізнятися від класичних канонів, тому ми рекомендуємо ознайомитися з описами самих знаків, вивчити особливості їх характеру, а також подивитися на відносини з точки зору кожного партнера окремо.


Залишити відгук