2031 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 23 січня 2031 і 10 лютого 2032, знаходяться під заступництвом Металевого Кабана. Сильний знак, що наділяє своїх представників честолюбством, сміливістю. Панівна стихія — Метал, символізує твердість, завзятість, життєву енергію. Кольори року — Білий, свідчить про чистоту, досконало. Рішучий Кабан здатний на прояв жорстокості, якщо мова заходить про захист своїх інтересів.

Енергійні представники цього знаку здатні вирішувати декілька питань одночасно. Вони постійно перебувають у русі, діяльним натурам підвладне все. Володіють хорошим почуттям гумору, вміють привернути до себе, знають, як привернути увагу. Люблять великі компанії, з задоволенням відвідують різні заходи. Бувають занадто довірливими, можуть потрапити під поганий вплив. Пристрасні натури схильні до емоцій, почуття гордості здатні на необдумані вчинки, лише б одержати підтвердження своєї винятковості.

Металевий Кабан з ентузіазмом береться за будь-яку справу, він повинен бути на першому місці. Проявляє обережність, з побоюванням ставиться до всього нового. Воліє діяти повільно, але вірно. Прагне до домінування у всьому, дуже дорожить своєю репутацією, йому важлива думка оточуючих. Володіє гострим розумом, любить і вміє працювати. Кабан може пожертвувати багатьом, якщо бачить перспективу кар’єрного росту. При всьому своєму миролюбному настрої, буває досить жорстким у відстоюванні своїх інтересів. Рекомендовані сфери діяльності: література, мистецтво, фінанси, торгівля.

Закоханий Кабан не стане стримувати свої почуття і прикидатися. Пристрасна і гаряча натура не соромиться яскравих проявів своєї любові. Партнер не буде обділений увагою, турботою і ласкою. Кабан не пошкодує сил, енергії, коштів на створення затишного гніздечка, хоча іноді його можна запідозрити в жадібності. Занадто тисне на свого партнера, сприймає його як власність. Друга половинка повинна з розумінням ставитися до особливостей характеру Металевого Кабана. Він потребує компліментів, визнання свого авторитету. В цьому випадку вдасться побудувати міцний довговічний союз.

Сильний знак наділяє людей цього року безліччю позитивних якостей: рішучість, завзятість, обачність, працьовитість. При цьому заступництво Кабана свідчить про запальності, жадібність, пихатість. У пориві емоцій можуть наговорити зайвого або зробити необдумані вчинки. Потребують підтримки й уваги, прагнуть до лідируючих позицій. Вкрай працьовитий, терплячий Кабан завжди досягає бажаної мети, в конфліктних ситуаціях здатний на крайні заходи. У результаті може пошкодувати про свою різкості, оскільки володіє добрим і чуйним серцем. З сторонніми веде себе трохи стримано, зате близьких оточує турботою і увагою. Не приховує справжні почуття і яскраво демонструє їх.


Залишити відгук