2030 — Рік Якої Тварини

Металева Собака є повноправною господинею в період з 3 лютого 2030 по 22 січня 2031. Східний гороскоп чітко визначає характер цього знака — воїн, борець за справедливість. Панівна стихія — Метал, символізує твердість, рішучість, незалежність. Кольори року — білий, асоціюється з мудрістю, чистотою. Люди цього знаку не пасують перед труднощами, завжди відстоюють свої інтереси, прагнуть захистити близьке оточення.

Владна і впевнена в собі Собака не визнає компромісів, вона чітко відстоює свою точку зору. Нетовариська характер злегка відлякує оточуючих людей. Часто вступає в конфліктні ситуації, вперто доводить свою правоту. Разом з тим не терпить брехні, завжди стає на бік слабкої людини. Якщо вдасться знайти спільну мову, то ніщо не зможе зруйнувати міцну дружбу, Собака дуже віддана у відносинах.

Сильні, вольові люди проживають цікаве життя, багату на події. Воліють не розпорошуватися і слідують чітко наміченим шляхом. Зайва категоричність, дратівливість і впертість можуть послужити погану службу. Металева Собака є незаперечним авторитетом для оточуючих людей. Завжди демонструє свою силу і перевагу. Гордість заважає виявити навіть найменшу слабкість. Деякі здатні розгледіти тендітну і поранену душу представників цього року.

Металева Собака зосереджена на своїй справі, вона наполегливо досягає наміченої мети. Ніщо не може зупинити, якщо вона прийняла рішення. Дуже пунктуальна, ніколи не спізнюється. Їй не цікаво думка оточуючих, не буде підлаштовуватись під загальноприйняті стандарти. Підпорядковується тільки сильнішого партнера, гідного її поваги. Легко досягне вершин кар’єри в будь-якій сфері: юриспруденція, медицина, будівництво, викладацька чи наукова діяльність. Віддає перевагу чесно служити, незважаючи на фінансову складову.

Закохана Собака може надмірно тиснути на партнера. Вона визнає лише свою перевагу. Не в змозі підлаштуватися під інтереси другої половинки. Прямолінійна, уперта Собака може здатися занадто неуживчивой і складною особливою. Могла б значно поліпшити своє життя, якби іноді виявляла слабкість і більше довіряла партнеру. При цьому зробить все для своєї родини. Не зупиниться перед будь-якими перешкодами, лише б її близькі були щасливі і задоволені.

Представники Металевої Собаки гідні любові і поваги. При всій своїй самовпевненості, неприступності є справжніми, вірними товаришами. Ніколи не пройдуть повз потребує їх допомоги людини. Не терплять брехні і зради, віддадуть перевагу віддати останнє, якщо це буде потрібно. Не схильні до накопичення, прагнуть принести користь сім’ї і суспільству. Самі турботливі та люблячі батьки, хоча найчастіше занадто суворі з дітьми. Людям цього року необхідно злегка підкоригувати свою поведінку, стати більш м’якими.


Залишити відгук