2029 — Рік Якої Тварини

Згідно зі Східним календарем Земляний Півень вступає в свої права в період з 13 лютого по 2029 2 лютого 2030. Енергійний і активний Півень є символом сонця, початку нового життя. Дитя природи не виносить неправди і облуди. Панівна стихія — Земля, колір року — жовтий. Вони справляють помітний вплив на характер знака. На відміну від своїх побратимів по знаку, Земляний Півень спокійний, розважливий і дуже терплячий.

Земляний Півень воліє не кидати слова на вітер. Він зосереджений на своїх справах, завжди вирішує проблеми найпростішим і доступним способом. Правдива натура не терпить інтриг і пліток навколо своєї персони. Не потребує спілкуванні, разом з тим є приємним співрозмовником. Консервативний Півень довго чинить опір нововведенням, що йому по душі усталені правила і традиції. У строго визначених рамках відчуває себе досить спокійно. Не прагне до яскравим відчуттях, коло інтересів замикається на роботі.

Працьовитий Півень є цінною знахідкою для будь-якого колективу. Не балакучий і тихий працівник відрізняється крайньою педантичністю. Його робоче місце завжди в порядку, всі папери складені акуратною стопкою або поміщені в окремі папки. Отримує величезне задоволення, якщо зміг впоратися із важким завданням в короткий термін. Для нього не існує дрібниць, детально продумує кожен нюанс. В його голові немає зайвих думок, він відразу визначає мету та шляхи її досягнення. Абсолютно не потребує відпочинку, не може жити без улюбленої справи. Рекомендовані професії: фінансист, юрист, директор, бізнесмен, викладач, ріелтор.

Представники цього знаку здатні на сміливі вчинки в ім’я любові. Яскрава натура справжнього Півня заявляє про себе в повній мірі. На час забуває про обережність, довірливо відкриває своє справжнє обличчя. Практичний Півень зовсім перетворюється, демонструє свої приховані якості: романтичність, сентиментальність, ніжність. При цьому висуває підвищені вимоги до партнера, що може відлякати об’єкт своєї любові. Півень здатний побудувати міцну сім’ю, ніколи не зрадить свою другу половинку. Зробить все можливе, щоб його близьке оточення ні в чому не потребувала.

Земляний Півень є спокійним, врівноваженим знайомий, трохи холодним і відстороненим. Люди цього року наділені інтелектом, рішучістю, наполегливістю. Вони проявляють обережність, що можна вважати позитивною якістю. Безперечною перевагою є працьовитість. Отримує справжнє задоволення від процесу роботи, особливо від отриманого результату. Має бездоганну репутацію, йому можна беззастережно довіряти. Люди цього знака користуються незмінною повагою серед колег. В особистому житті намагаються проявити свої кращі якості, але можуть здаватися занадто серйозними. Потребують турботи і опіки, оскільки абсолютно не звертають уваги на розпорядок свого дня. Можуть так захопитися робочим процесом, що забудуть про існування зовнішнього світу.


Залишити відгук