2028 — Рік Якої Тварини

Знак Земляний Мавпи протегує людям, що народилися в період з 26 січня 2028 по 12 лютого 2029. Стихія року за східним календарем — Земля, символізує родючість, надійність, солідність. Спокійні, врівноважені Мавпи добре освічені, володіють високим інтелектом. Вони чітко визначають мету, воліють не розкидатися словами. Колір — жовтий, що символізує успіх, сталість. Найбільш спокійні представники серед інших видів цього знака.

Земляна Мавпа є гармонійною особистістю. Вона відкрита світу, любить допомагати людям, що потрапили в біду. Причому робить це щиро, а не для підвищення власного статусу в суспільстві. Її присутність здатне пожвавити будь-яку компанію. Разом з тим намагається берегти свій внутрішній світ від стороннього вторгнення. Мила і приємна в розмові Мавпа часто підтримує поверхневе спілкування. Тим, що її по-справжньому хвилює, вона буде ділитися тільки з близькими людьми. Представники цього знака є розумними, ерудованими людьми. Знайомі можуть розраховувати на раду і дружню підтримку у важку хвилину.

Спокійна і стримана Мавпа завжди доводить задумане до кінця. Вона не стане кидатися у пошуках рішення, легковажно перескакуючи з однієї думки на іншу. Її відрізняє високий інтелект, діловий підхід до будь-якої справи. Фінансові проблеми обходять стороною людей цього року. Вони досить успішні, вважаються професіоналами у своїй сфері діяльності. В роботі проявляють свої кращі якості: працьовитість, педантичність, наполегливість, рішучість. Рекомендовані професії: лікар, журналіст, юрист, економіст, архітектор, комерційний директор. Особливо успішно складаються справи в сфері медицини.

Земляна Мавпа здатна створити міцну сім’ю. Вона не женеться за яскравими емоціями, їй не потрібен феєрверк почуттів. Віддасть перевагу серйозного партнера, якому можна довіритися. Між тим спокійна і впевнена в собі особистість потребує визнання своїх талантів. Не буде показувати увазі, але в глибині душі прагне похвал і освідчень у коханні. До другої половинки ставиться дуже серйозно, але іноді може дозволити собі стосунки на стороні. Мавпа не буде економити на членах сім’ї, вона готова віддати всі наявні засоби для створення комфортних умов своїм близьким. Скандали і бурхливі з’ясування стосунків не приносять їй задоволення, не потребує штучному нагнітанні почуттів.

Представники цього знака заслуговують поваги. Спокійні, впевнені в собі люди не прагнуть довести свою винятковість. Вони з увагою ставляться до оточуючих людям. При необхідності обов’язково підтримають у важку хвилину і нададуть матеріальну допомогу. Найчастіше мають хорошу освіту, яка допомагає в досягненні цілей. Гострий розум, широкий кругозір дозволяють їм швидко оцінювати ситуацію і приймати вірне рішення. Близькі люди завжди можуть розраховувати на мудру пораду, який неодмінно допоможе в житті.


Залишити відгук