2027 — Рік Якої Тварини

Людям, народженим в період з 6 лютого 2027 по 25 січня 2028, протегує Вогняна Коза. Спокійне і тихе тварина, іноді здатна на несподівані вчинки. Панівна стихія — Вогонь, іскри якого наділяють символ року яскравим темпераментом. Емоційна, імпульсивна Вогняна Коза вигідно вирізняється на тлі інших представників цього знака. Колір року — червоний, символізує енергію, життєву силу.

Вогняна Коза наділена розвиненою інтуїцією, сміливістю, рішучістю. Вона вміло ховає свою невпевненість під маскою веселого і безтурботного істоти. Багата уява малює яскраві картини в голові легковажної Кози. Вона схильна перебільшувати найпростіші проблеми. В результаті ускладнює життя собі і оточуючим. Не вміє прораховувати свої дії до кінця, воліє перебувати в щасливому невіданні. Занадто зневажливо ставиться до грошей, легко витрачає їх на милі дрібниці і дрібнички. Необдуманість у вчинках часом доставляє багато неприємностей її рідним і близьким.

Яскравий темперамент, схильність до пригод можна віднести до переваг цього знака. Надто імпульсивна особистість живить слабкість до театральних ефектів. Хоча по своїй суті Коза є прямолінійним і щирою людиною. Вона легко розташовує до себе співрозмовників, швидко йде на контакт. Любить перебувати в колі своїх друзів і однодумців. Охоче допомагає людям, які потребують допомоги. Козі важлива думка оточуючих, тому вона буде намагатися стримувати свої примхи. Любить масштабні заходи з великим скупченням людей.

Творча Коза, незважаючи на свій легкий норов, здатна на активні дії. У разі необхідності мобілізує сили і приймає правильне рішення. Її енергії цілком вистачає на здійснення задуманих планів. Важливо, рівномірно розподіляти зусилля, інакше вона видихається, не дійшовши до кінця. Фінансова діяльність — не її коник, вона може потрапити в пастку, розставлену прагматичними партнерами. Люди цього року прекрасно зарекомендували себе в наступних професіях: журналіст, юрист, будівельник, інженер, дипломат, літературний діяч.

Вогняна Коза мріє про міцних відносинах. В її уявленні сім’я повинна служити надійним захистом від проблем зовнішнього світу. Прагне вибрати сильного партнера, який буде піклуватися про неї. Коза створена для спокійного життя, в якій немає щоденних турбот. У цьому випадку вона може безжурно пурхати у своїх фантазіях і мріях. Любить мучити свого шанувальника примхами і всілякими примхами. Обожнює подарунки та увагу, віддає перевагу довгі залицяння. Цілком може прийняти рішення сама, але не буде проти нав’язаного їй думки. Зробить вибір на користь надійних і люблячих рук, а витратить енергію на що-небудь інше. Здатна створити комфортне сімейне гніздечко, в якому буде панувати затишок. Іноді дуже прискіпується до партнера, надмірно перебільшує його недоліки.


Залишити відгук