День Народження 23 Травня: Знак Зодіаку — Близнюки

Близнюки, чий день народження припадає на 23 травня, — кмітливі, незалежні, оригінальні мислителі. Володіючи надприродною далекоглядністю, ви здатні передбачати майбутні результати і відповідно планувати свої дії. Ваші унікальні новаторські ідеї часто випереджають хід думки сучасників. Ви цікавитеся різними областями знання, представляючи собою прекрасного співрозмовника і теоретика. Особливий дар розуміння важливості деталей не заважає вам цілісно сприймати загальну картину.

Хоча народжені 23 травня — люди розсудливі, їх ентузіазм і імпульсивність, що проявляються у вільний від роботи час (у спорті, швидкій їзді на автомобілі, ризикованих авантюрах), можуть обернутися великими неприємностями і навіть шкодою для здоров’я. По можливості слід направляти нестримну енергію в більш безпечне русло. Народженим 23 травня варто звернути увагу на фізичний стан свого тіла, до якого вони, як правило, байдужі. У цьому сенсі допоможе збалансувати дієта і, можливо, гомеопатія, спеціальне харчування та додаткове застосування вітамінів і мінералів. Народженим 23 травня треба уникати ризикованих підприємств. Якщо вони працюють в офісі, їм корисно займатися організацією дозвілля для співробітників (вечірки, спільні заходи), а також витягати користь із спілкування з колегами у неформальній обстановці (за ленчем, під час прогулянок, кавових пауз).

Народжені 23 травня мають здатність передавати свою енергію, емоції та ідеї оточуючим. Можливо, їх манери здадуться комусь надто легковажним, але вже сексуальна привабливість — явно земна і відчутна. Народжених в цей день важко ігнорувати, оскільки вони випромінюють якийсь шарм, який незмінно привертає до них увагу. Значну частину свого життя вони свідомо присвячують своїм дітям. Як правило, народжені у цей день — чудові батьки. Вони не тільки стурбовані проблемами освіти дітей, їх енергії цілком вистачає і на повсякденні турботи, нерідко вимагають повної самовіддачі.

Знак Зодіаку 23 Травня — Близнюки

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до групи Повітряних знаків, які характеризуються швидкістю.

Планета Управитель: Меркурій. Відповідає за комфорт, а також уміння поводитися з грошима. Меркурій сприятливий для журналістів, комівояжерів, бігунів і навіть шахраїв. Планета у вигнанні – Юпітер. Відповідає за нездатність відокремлювати головне від другорядного і нерозбірливість.

В цей день народжуються дуже цікаві нестандартні особистості, філософи-мислителі, волелюбні Близнюки. Їх далекоглядність нагадує пророчий дар, настільки далеко вони здатні передбачати наслідки тих або інших дій. Це мислителі-новатори, часто пропонують ідеї, які на даний момент суспільство ще не здатне оцінити адекватно. Вони зазвичай добре освічені, їх цікавить безліч різних речей, вони можуть дискутувати на різні теми. Ці люди уважні до деталей, але не в збиток цілісного охоплення ситуації.

Народжені 23 травня не прагнуть до зоряної слави, їх цілком задовольняє участь у колективних справах. Їх здоровий глузд прекрасно гармонує з чуттєвістю, і тому без перебільшення можна сказати, що народжені 23 травня перебувають у згоді як з власним тілом, так і з душею. Рухливі від природи, вони люблять спорт і танці, але шахи, карти та інші спокійні ігри захоплюють їх нітрохи не менше. Багато з них наділені аналітичним розумом і досягають успіху в науці. До речі, як не дивно, але навіть їх наукові інтереси так чи інакше пов’язані з поняттям трансмісії (скажімо, біологічні мутації або електричний струм).

Народжені 23 травня ніколи не ухиляються від вирішення різних проблем, хоча вони і намагаються уникати труднощів і катаклізмів, що порушують звичний хід життя. Ігноруючи власні труднощі, вони тим не менш чуйні до прохання друзів, рідних і просто знайомих людей. Проте варто зауважити, що зневага до особистих потреб одного разу може стати неприємним сюрпризом. Для тих, хто зайнятий науковим чи технічним працею, кращим хобі може стати мистецтво або музика. Вправні умільці, вони нерідко присвячують свій вільний час конструювання іграшок, одягу, вигадливих механізмів або навіть каное.

Народжені 23 травня щасливі, коли відчувають перспективу, інакше у них може виникнути неприємне відчуття замкнутості в обмеженому просторі. До речі, їм зовсім не варто залишатися на самоті. Народжені 23 травня відчувають величезну потребу в спілкуванні. Навіть працюючи над індивідуальним проектом, їм краще перебувати в оточенні людей, зайнятих аналогічним працею. Бажання зробити життя рівною і гладкою іноді приводить їх до самопожертви, а це вже загрожує дратівливістю.

Народженим 23 травня слід навчитися відповідати відмовою на прохання оточуючих і не боятися заявляти про власних потребах і бажаннях. В основі їх прагнення затвердити всіх і вся лежить побоювання виявитися відкинутим, але їм варто засвоїти, що ціна, яку доводиться платити за схвальні відгуки з боку інших, ні в якій мірі не порівнянна з вартістю власної індивідуальності. Це в рівній мірі відноситься як до чоловіків, так і жінок.

Чоловік Близнюки — народився 23 Травня

Чоловіки, які народилися 23 травня — відрізняються наступними характеристиками: такий чоловік — логічний, багатосторонній, дотепний. Чоловік-Близнюки – новатор, революціонер, борець з сірістю і передбачуваністю. Він любить нестандартні ходи, несподівані рішення, фантастичні сюрпризи і яскраві емоції.

Жінка Близнюки — народилася 23 Травня

Жінки, що з’явилися на світ 23 травня, наділені такими властивостями: така жінка — винахідлива, товариська, преображающаяся. Жінки-Близнюки обожнюють таємницю, загадку, а тому навколо них завжди флер туману і недомовленості. При цьому вони не замикаються в собі, але є соціально активними і яскравими, при цьому залишаючи заділ для самої несподіваної трактування образу.

День Народження 23 Травня

23 травня — як вашу особистість визначає дата народження? Люди, народжені 23 травня, володіють сильною енергетикою, яка виразно відчувається в їх присутності. Вони відкрито виражають свої почуття, заражаючи оточуючих своїм оптимізмом. Їх манери не відрізняються елегантністю, але яскраво виражена сексуальність мимоволі привертає до них погляд, зачаровуючи людей. Дуже багато часу люди з такою датою народження приділяють своїм дітям, піклуючись про їх вихованні. Як батьки вони не мають ніяких недоліків. Вони забезпечують дітям гарну освіту, при цьому займаючись облаштуванням побуту. Їх невичерпної енергії вистачає на все.

Ті, хто народився 23 травня знак зодіаку Близнята, не мають честолюбних задумів, і задовольняються існуючим становищем. Їх живий розум не суперечить привабливої зовнішності, до свого життя вони не мають жодних претензій, і знаходяться в повній гармонії з навколишнім середовищем. Вони дуже активні і знаходять вихід своїй енергії в спорті і танцях, та інших рухомих заняттях. Однак їх також захоплюють і спокійні ігри, що вимагають застосування логіки і кмітливості, наприклад, шахи чи карти. Вони досить успішно проявляють себе у науковій сфері, знаходячи застосування своїм аналітичним розумом. Можливо, це буде вивчення біологічних мутацій або електричних явищ.

Люди з датою народження 23 травня знак зодіаку Близнята, не люблять несподівані проблеми і неприємності, сваливающиеся на них, як сніг на голову. Однак вони не намагаються їх ігнорувати і, якщо вже це сталося, приймають всі заходи по їх ліквідації. Чужі негаразди також знаходять відгук у душі, і вони беруть активну участь у їх вирішенні. Іноді таке альтруїстичне ставлення до людей може вилитися в повну зневагу до власних інтересів. Якщо люди, народжені 23 травня знак зодіаку Близнюки, займаються наукою або роботою, пов’язаною з технікою, найбільшу відпочинок для душі вони знаходять в музиці чи мистецтві. Також вони не чужі рукоділлю, виготовляють іграшки, захоплюється шиттям, винаходять різні механічні пристосування. Їм під силу навіть самостійно виготовити каное.

Якщо вони відчувають можливість просування по кар’єрних сходах, це додає їм сили і дає їжу їх натхнення. Але, якщо попереду нічого позитивного не передбачається, вони відчувають себе замкнутими в клітці, що рухаються по замкнутому колу. Самотність їм просто протипоказано, оскільки вони гиперобщительны по природі. Навіть, якщо присутність колег необов’язково в їх роботі, їм краще працювати в їх оточенні. Людям, народженим 23 травня знак зодіаку Близнюки, потрібно привчити себе відмовляти людям в їх прохання, якщо це суперечить їх інтересам. Хоча вони і бояться втратити прихильність оточуючих, їм доводиться платити занадто високу ціну за власну безвідмовність.

Що заслуговує особливої уваги людей, народжених 23 травня? Не забувайте про власні інтереси, в пориві самовідданості віддаючи людям останню сорочку. Будьте більш організовані і не піддавайтеся першому пориву. Не намагайтеся всім догодити — це непосильне завдання.

Любов і Сумісність

Кожен прагне стати вашим другом, оскільки ви інтуїтивно розумієте, як треба спілкуватися з людьми. Однак ви вкрай обережні в ситуаціях, пов’язаних з емоційною вразливістю. Ви насолоджуєтеся близькістю і пристрастю інтимних відносин, але найбільше хочете взаєморозуміння і дружби. Ви віддані тим, кого любите, але не зазнаєте обмежень своєї свободи.

Емоційні і гармонійні спілки складуться у Близнюків з Овнами та Водоліями – перший подарує йому пристрасть, не дасть занудьгувати і зарядить енергією, другий поділяє прагнення до свободи, легкості і пригод. Здадуться в полон чарівності Близнюків більш спокійні і уточенные Ваги – їх інтелект, а також незвичайна рафінована натура і вміння підлаштовуватися дозволять вибудувати довгострокові відносини. Прекрасні стосунки складуться з представниками свого знака.

Цікавий, але нерівний союз чекає Близнюків і Львів, але тут є ризик накопичити втома від надмірного пафосу і викликає нескромності більш примітивного Лева. Козероги, Діви, Тельці занадто пасивні і передбачувані для непостійних Близнюків – ці союзи приречені на провал. Холоднокровні і слабкі Раки і зовсім доводять Близнюків до сказу – в цьому союзі немає ніяких точок дотику.

Робота і Кар’єра

Ці люди володіють талантом відмінно передавати натовпі те, що відчувають самі. Вони легкі і можуть навіть здатися легковажними, але що не може не помітити ніхто, — вони завжди сексуальні й привабливі. Їх можна не любити, але не можна не помітити. Ці люди надзвичайно харизматичні. Вони трепетно ставляться до дітей і приділяють їм іноді все свій час. Народжені 23 травня – просто відмінні батьки, які займаються з дітьми не тільки розвиваючими іграми, а віддають їм весь час.

До популярності ці люди не прагнуть. Вони чуттєві й гармонійні, рідко відчувають відчуття нестабільності. Народжені 23 травня люблять і спорт, і танці, і шахи, і інші ігри. Вони розумні, часто працюють у науковій сфері. Для тих з них, хто працює у сфері математичних дисциплін або вивчає фізику, відмінним захопленням буде музика і мистецтво. Також часто ці люди люблять робити іграшки своїми руками, шити, вишивати, пиляти, стругати. Проблеми вони зустрічають з гордо піднятою головою, хоча, як і всі люди, не люблять зустрічатися зайвий раз з труднощами. Частенько вони повністю ігнорують свої проблеми, щоб вирішити проблеми оточуючих. Часом буває, що така неувага до свого життя приносить ще більші неприємності.

Здоров’я і Хвороби

Незважаючи на стриманість і розсудливість народжених 23 травня людей у вільний від роботи час вони схильні настільки «відпускати» себе, що висока ймовірність травми при заняттях спортом, їзді на автомобілі, легковажному пригоді. Їм потрібно намагатися вибирати якісь менш небезпечні здатні відпочинку і розслаблення. Також ці людям необхідно уважніше слухати свій організм, до якого вони зазвичай глухі.

Їм потрібно не забувати час від часу пити курс вітамінів, збалансовано харчуватися, в лікуванні допоможуть гомеопатичні засоби. На роботі їм допоможе встановлення дружніх відносин з колегами шляхом організації дозвілля і корпоративних свят для співробітників. Не соромтеся використовувати для користі справи свої знайомства і працюючи, і відпочиваючи за дружнім обідом або прогулянкою в компанії колег.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, які наділені даром передбачати події, мають оригінальністю мислення. До будь-якої справи вони здатні підійти творчо, володіють гарним смаком. Можуть при бажанні добитися успіху в будь-якій сфері діяльності, використовуючи природні таланти. Народжені в цей день працьовиті, але їм необхідно навчитися терпінню, наполегливості й посидючості. У цих людей багато шансів досягти багатства, просто треба постаратися вміло використовувати шанси і можливості, надані їм.

Поради Близнюкам, Народженим 23 Травня

Ці людям завжди потрібно відчувати простір для польоту своєї думки, інакше ситуація буде занадто сильно тиснути на них. Їм протипоказано самотність, так як народженим 23 травня потрібно дуже багато спілкування. Навіть якщо вони зайняті індивідуальною роботою, буде краще, якщо навколо них будуть працювати такі ж зайняті схожою роботою люди, з якими вони могли б у процесі спілкуватися.

Також їх не зробить щасливими бажання догодити всім і виконати прохання всіх, з-за чого вони неодмінно будуть нехтувати своїм життям і своєю особливою. Вони намагаються допомогти всім, щоб прислужитися і справити приємне враження, але ціна за це все ж занадто висока. Народженим 23 травня потрібно вчитися відмовляти людям в проханнях, приділяючи увагу в першу чергу себе і своїх проблем.


Залишити відгук