2026 — Рік Якої Тварини

Згідно зі Східним календарем Вогняна Кінь є повноправною господинею в період з 17 лютого 2026 по 5 лютого 2027. Потужна особистість наділена гострим розумом, залізною хваткою, рішучістю. Заступниця стихія — Вогонь, що символізує нестримну енергію. Вогняна Кінь весь час знаходиться в русі, веде насичене життя, любить і цінує свободу. Колір року — червоний, асоціюється з життєвою силою. Представники знаку володіють легким життєрадісним характером, люблять перебувати в гущі подій.

Норовливі, надмірно впевнені в собі Коня не терплять суворих рамок. Вони постійно перебувають у русі, легко захоплюються новими ідеями. Домагаються поставленої мети будь-якими методами. Їх життєва енергія і тиск здатні знести будь-які перешкоди. Вони гідний захоплення, оскільки володіють цілим набором блискучих якостей: розум, рішучість, хоробрість. Представники цього знака не здатні сприймати критику, іноді ведуть себе дуже грубо і прямолінійно. Не варто намагатися переконати Кінь у неправоті, сварка ще більше розпорошить її гарячий норов. Вона краще знає, як треба чинити, причому на особистому прикладі здатна довести правильність суджень. Незважаючи на деяку твердість і впертість, завжди користується повагою, вміє захопити співрозмовника цікавою розмовою.

Вогненного Коня любить і вміє працювати, її енергії вистачає на кілька справ одночасно. Ніколи не перебуває в тіні, намагається голосно заявити про себе, зайняти лідируюче положення. Не має проблем у фінансовій сфері, вміє керувати грошима. Не боїться ніякої роботи, труднощі тільки розпорошують її. Йде до своєї мети до кінця, в цьому випадку гарячий норов приносить їй користь. Кінь здатна досягти успіху в багатьох сферах діяльності. Рекомендовані професії: журналіст, підприємець, дизайнер, перукар, педагог, економіст.

Закохана Кінь здатна втратити голову від об’єкта своєї любові. Загострення пристрастей може бути таким потужним, що все інше в житті починає втрачати значимість. В період залицянь забуває про своїх справах, весь час присвячує завоювання серця другої половинки. Від партнера чекає підтримки і визнання своїх талантів. Кінь здатна створити ідеальну сім’ю, навколо її персони будуть обертатися всі домочадці. Ніколи не зрадить свій ближнє коло, зробить все можливе для рідних.

Пристрасна й темпераментна Вогненного Коня схильна до яскравим емоціям, швидко втомлюється від сірих буднів. Люди не люблять засиджуватися вдома, вони легко погоджуються на авантюри. Для них перебування в колективі є життєво важливою обставиною. Вони люблять свободу, прагнуть до нових горизонтів. Енергійним людям, що знаходяться в постійному русі, необхідно займатися спортом, вони здатні досягти великих висот. Коні завжди ставлять перед собою важкі завдання, які з властивим їм завзяттям намагаються вирішити. Яскравий і темпераментний знак викликає захоплення і повагу.


Залишити відгук