2025 — Рік Якої Тварини

Дерев’яна Змія вступає в свої права в період з 29 січня 2025 по 16 лютого 2026. Володіє сильною енергією, гострим розумом, розвиненою інтуїцією. Стихія року — Дерево, що символізує силу природи, гармонію. Представники знаку мають легкий характер, вони наче тонке дерево гнуться від вітру, але не ламаються. Мудра Змія завжди чітко визначає цілі, вона не живить порожніх ілюзій. Колір року — зелений або синій, що символізує початок нового життя.

Дерев’яна Змія вигідно відрізняється серед своїх побратимів. Чудово ладнає з людьми, яких приваблює її дружелюбність і позитивний настрій. Близьке оточення цінує її за мудрість і блискучий розум. Люди цього знака легко йдуть на контакт і завжди знаходяться в центрі уваги. Разом з тим не люблять грубого вторгнення у свій особистий простір, не терплять лицемірства і облуди. Вміють тактовно поставити на місце надміру нав’язливого людини. Люди, що завоювали довіру Змії, можуть розраховувати на її підтримку та цінну пораду.

Представники цього знака наділені безліччю талантів. Природна інтуїція підказує їм правильний напрямок. Вони твердо стоять на своїх позиціях і заздалегідь визначають шляхи досягнення мети. Вкрай честолюбні Змії завжди домагаються успіху. Люди цього року часто висувають до себе завищені вимоги, зайве занепокоєння може доставити деякі незручності. Вони схильні до спалахів гніву, ображаються. Разом з тим відчуває внутрішню потребу у самовдосконаленні, прагнуть досягти гармонії у всьому.

Сильний творчий початок Змії змушує її шукати нові способи самовираження. Працелюбні представники цього знаку можуть знайти себе в будь-якій сфері діяльності. Важливо, щоб робота не була нудною та одноманітною. Занадто яскрава натура може відчути себе незатишно в тісних рамках, вона абсолютно не терпить обмежень. Для Дерев’яної Змії важливою є фінансова складова, вона насилу переносить зміни. Разом з тим ніколи не залишиться там, де їй погано і нудно. Рекомендовані професії: дизайнер, письменник, журналіст, педагог, філософ, художник.

Яскраві, неординарні особистості, народжені в цьому році, незмінно привертають до себе увагу. Представники цього знака користуються популярністю у протилежної статі. Однак занадто завищені вимоги до партнера можуть принести розчарування в особистому житті. Вони бувають занадто зосереджені на собі та приймає знаки уваги з деякою зневагою і зарозумілістю. В супутники зазвичай вибирають успішних людей, здатних створити комфортні умови проживання. Якщо все-таки вдасться завоювати прихильність Змії, то її партнер знайде воістину безцінний скарб. У будинку завжди буде панувати спокій і затишок. За винятком рідкісних спалахів гніву, стихія року іноді диктує правила поведінки. Мудрість, природна тактовність дозволяють знайти вихід з положення і приводять до мирного вирішення окремих сімейних конфліктів.


Залишити відгук