2023 — Рік Якої Тварини

Згідно зі Східним гороскопом Водяній Кролик вступає в свої права з 22 січня 2023 по 9 лютого 2024. Знак поєднує в собі протилежні якості. Заєць — боягузливий і полохливий звірок. Однак люди, народжені в 2023 році, володіють гострим розумом, сміливістю, легким вдачею. Панівна стихія — вода. Колір року — чорний, визначає прагнення до пізнання. Водяний Кролик володіє прекрасним аналітичним мисленням, тонкою інтуїцією.

Представники цього знака виробляють сприятливе враження. Вони зовсім не виносять самотності. Небагатослівні, намагаються не нав’язувати свою точку зору, вважають за краще бути обережним і таїтися. Кролику можна повністю довіритися, він зробить все можливе, щоб допомогти. При цьому не видасть чужу таємницю, а віддасть перевагу пожартувати у відповідь на нав’язливі питання. Свою нерішучість ховає під маскою незворушності. У складній ситуації може швидко зібратися і зробити воістину героїчний вчинок, але це швидше виняток, ніж правило.

Водна стихія наділила Кролика підвищеною чутливістю, він легко піддається сторонньому впливу. Часто буває задумливим, ретельно зважує всі аргументи і тільки потім робить висновки. Володіє хорошою інтуїцією, може передбачити подальший розвиток ситуації. Іноді зайва вимогливість грає проти нерішучого Кролика. Однак пересилити себе він не може, природа знака повністю визначає його поведінку.

Водяний Кролик є тонкою натурою, з ностальгією згадує минуле. При цьому володіє гострим розумом і чудовою пам’яттю. Йому цілком по силам організувати свою справу, але активного ділового життя віддає перевагу спокійний побут. З людей цього знака виходять прекрасні фахівці: юристи, менеджери, офісні працівники, викладачі, секретарі. Надмірна скромність і інтелігентність заважають вимагати підвищення по службі. Вони воліють задовольнятися тим, що мають, хоча, безсумнівно, могли б претендувати на більше.

Романтичний Кролик вірить в любов до кінця днів, але воліє краще пізнати свого партнера і тільки потім приступає до рішучих дій. Ніколи не розкриється до кінця перед людиною, якій не довіряє. Навіть якщо в душі вирує ураган, він постарається приховати справжні почуття, оскільки боїться, що його відкинули. Знайшовши впевненість у взаємності не пошкодує сил, буде радувати і балувати свою половину усіма можливими засобами. Прагне облаштувати домашнє гніздечко, в якому може відчувати себе в цілковитій безпеці.

Водяний Кролик — врівноважений, добре вихована, інтелігентна людина. Має широкий кругозір, вміє підтримати будь-яку розмову. Віддає перевагу поверхневе спілкування, але якщо дружить, то по-справжньому. Надмірно недовірливий і погано сприймає критику, може завдати у відповідь удар, але при цьому скористається нагодою і чужими руками. Вважає за краще не вступати у відкриту конфронтацію.


Залишити відгук