2022 — Рік Якої Тварини

Люди, що народилися з 1 лютого 2022 з 21 січня 2023, знаходяться під заступництвом Водяного Тигра за східним календарем. Панівна стихія — вода, яка значно пом’якшує характер могутнього знака. Благородна тварина володіє гострим розумом, сталевими нервами, сильною інтуїцією. Разом з тим Водяній Тигр досить емоційний, чутливий до проблем оточуючих людей. Колір року — чорний, символізує прагнення до пізнання.

Проникливий Тигр володіють умінням знаходити спільну мову з будь-яким співрозмовником. Хижий звір чудово орієнтується в навколишній обстановці, знаходить вихід із самої складної ситуації. Ці якості дозволяють йому знаходити компроміс. Водна стихія значно пом’якшує скажений натиск і надмірну імпульсивність знака. Тигр здатний дивувати оточуючих. Люди цього знака ніколи не залишаться непоміченими, ними захоплюються і навіть трішки побоюються. Сильний і могутній звір часто домінує і диктує правила поведінки. При цьому діє досить м’яко, оскільки чудово відчуває настрій і стан близьких людей.

Водяній Тигр наділений сильною інтуїцією, здатний підлаштовуватися під нові умови. Він не буде жорстко наполягати на своєму, знайде інший шлях для досягнення мети. Правда іноді занадто захоплюється і в результаті втрачає все. Його гострий розум дозволяє контролювати свою поведінку, разом з тим він чутливо реагує на реакцію оточуючих людей. Представники цього знака знаходять себе у комунікативній сфері, вони здатні заразити своєю ідей. З них виходять хороші журналісти, менеджери, керівники різних рівнів.

Сміливий звір завжди рветься в бій, він не буде відсиджуватися в стороні. У важкий момент життя Тигр здатний взяти кермо влади в свої руки. Зайва емоційність, а іноді і нерішучість не є значущою проблемою. Адже його сильної волі підвладне все, навіть деякі слабкості. Водяний Тигр зможе гідно відстояти не тільки свої інтереси, але і легко вирішить проблеми людей, які потребують його допомоги. При цьому методи впливу будуть аж ніяк не силові, представники цього знака є прекрасними ораторами. Сила слова, проникливість і гнучкість розуму дозволяють досягти чудових результатів.

Закоханий Тигр не бачить перешкод і перешкод в досягненні бажаної мети. Він обов’язково доб’ється прихильного ставлення особи, яка викликала у ньому трепетні почуття. В період залицянь щиро захоплюється об’єктом пристрасті. Краще трохи тримати його на відстані, в цьому випадку азарт полювання ще більше розпече почуття Тигра. З часом загострення пристрастей піде на спад, не виключено, що діяльна натура природженого лідера занудьгує. Цілком можливі інтрижки та зв’язку на стороні. При всій впевненості у своїх силах він вимагає постійного замилування, навіть деякого поклоніння. Разом з тим другій половинці іноді необхідно проявляти сміливість і утримувати Тигра від необдуманих вчинків, ризикованих справ.


Залишити відгук