2021 — Рік Якої Тварини

Металевий Бик протегує людям, що народилися в період з 12 лютого 2021 по 30 січня 2022. Бик є символом працьовитості, спокою, справедливості. Виявляє неабияку рішучість у досягненні своїх цілей. Панівна стихія року — метал, Бик у всій красі може продемонструвати свою залізну волю і сталеві нерви. Колір металу — білий, символізує благородство, стриманість, мудрість.

Представники цього знака врівноважені, спокійні і незворушні. Разом з тим Металевий Бик легко впадає в гнів, він може розлютитися і наговорити різкостей. Завжди прямо висловлює свою думку, не соромлячись у виразах. Гаряче відстоює свої переконання, прийняте ним рішення неможливо змінити. Суперечлива натура, яка намагається контролювати себе і не впадати в крайнощі.

Вимогливий до себе і оточуючих Бик буде домагатися справедливості, незважаючи на обставини. Завжди реально оцінює ситуацію і ніколи не підносить свої особисті якості. Дуже порядна Бик не зрадить, він надійно збереже найпотаємніші таємниці. Його можна вважати вірним другом і гідним партнером. Представники цього знака воліють не впускати сторонніх людей у свій затишний світ. Вони дуже консервативні, важко переносять зміни.

Люди цього знака люблять перебувати в суспільстві творчих людей, оскільки є тонкими цінителями мистецтва. У розмові чарівні Бики тактовні і стримані, якщо співрозмовник не торкнеться глибинні струни душі. В цьому випадку можливий сплеск емоцій, який запальному Бику важко контролювати, хоча він і намагається це робити. Йому не вистачає хитрощі, він не стане прикидатися, щоб зробити сприятливе враження. Ніколи не буде підлаштовуватися під оточуючих людей заради отримання якої-небудь вигоди.

Чесний і працьовитий Бик здатний досягти значних успіхів у професійній сфері. Уявний блиск швидкого збагачення його не приваблює, він байдужий до похвал. До успіху воліє йти довгою дорогою і всього добивається наполегливою працею. Представники цього знака — упевнені в собі люди, причому вкрай стійкі в своїх переконаннях. З них виходять хороші юристи, управлінці, керівники великих підприємств.

Важко уявити романтичного Бика, здатного на безумства заради любові. Проте в глибині душі він переживає бурю емоцій. Природна стриманість не дозволяє повною мірою виявити ступінь напруження почуттів. Люди цього знака воліють говорити мало і по суті, вони доводять свою любов вчинками. Надійний партнер ніколи не зрадить свою половинку, він зробить все, щоб загальний життєвий шлях пройшов без зайвих хвилювань і проблем. Немає сенсу змушувати його до палким визнанням, це марна затія. Запальні і вперті у своїх принципах люди можуть чинити шалений опір. Представника цього знака — ідеальні сім’янини, якщо не тиснути на них, закликаючи до яскравого прояву почуттів.


Залишити відгук