2019 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 5 лютого 2019 і 24 січня 2020 року, належать до знака Земляного Кабана за Східним Календарем. Люди, народжені в цьому році, дуже наполегливі і витривалі. Вони готові старанно трудиться для досягнення своєї мети. Тому з них виходять дуже цінні працівники, яких любить і поважає начальство. Також, люди, народжені в рік Жовтого Земляного Свині помірковані та обережні. Вони тисячу разів подумають, перш ніж щось зробити чи сказати. Намагаються бути добрими та чемними з усіма. Така практичність їм дуже допомагає в житті.

Представників знаку земляний Свині (Кабана) відрізняє спокій, врівноваженість, твердий характер. Людям цього знака завжди супроводжує матеріальне благополуччя, оскільки вони непогано розбираються у фінансах і вміють створювати матеріальні цінності. Крім цього Кабанів відрізняє дружній характер і лідерські нахили.

Людина, народжена у рік Свині, один з кращих компаньйонів і партнерів по бізнесу. Якщо у вас такий партнер, то, швидше за все, ви знаєте, наскільки відповідальні і обов’язкові у справах про ці люди. Однак не слід думати, що людина, народжена у 2019 році, не буде вимагати такої ж, максимальної, віддачі в справах від своїх товаришів по службі, вони в принципі, не переносять лінь в інших людях.

Свині лояльні, віддані і віддають себе повністю на благо загальної справи, принаймні, до тієї пори, поки вони схвалюють вас як партнера. Щоб назавжди утримати одного, народженої в рік Свині, ніколи не намагайтеся нав’язувати йому свої судження й думки, що стосуються ділових відносин, Свині рідко запитують ради і за своєю природою не можуть адекватно реагувати на такі посягання, що ставлять під сумнів їхню спроможність.

Ці люди не люблять ризикувати, і мають схильність залишатися на безпечній, тихій стороні. Свині досить методичні та планомерны у своїй роботі, перш за все, вони намагаються оцінити обсяг стоїть перед ними завдання, а потім, просуваючись крок за кроком, повільно, але впевнено йдуть до наміченої мети. Такі люди працьовиті, намагаються підійти до поставлених завдань серйозно і максимально ефективно. Влада над іншими людьми не стоїть у перших рядках їх планів, вони рідко бере участь в інтригах, і не зраджують колег заради свого суспільного становища.

Свиня, як правило, характеризується обережністю, розважливістю, практичністю і вмінням розв’язувати складні життєві ситуації. Люди, народжені в рік жовтого кабана, зазвичай працьовиті, багато працюють і досягають успіхів. Люди народжені в рік свині дуже гостинні, щедрі, доброчесні і самовіддані, але бувають запальні і іноді песимістично налаштовані.


Залишити відгук