2018 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 16 лютого 2018 і 4 лютого 2019, належать до знака Земляний Собаки за Східним Календарем. Люди, що народилися в цей рік будуть володіти такими якостями: уважність, чесність, такі люди будуть інтелектуально розвинені, але іноді як всі Собаки можуть бути чварні.

2018 рік пройде під заступництвом Земляний Жовтої Собаки, якщо вірити китайським календарем. Оскільки земля є символом стабільності і життєвої мудрості, то люди, народжені в рік жовтої собаки, вирізняються своєю консервативністю, відданістю людям і вірністю ідеалам. Їм подобається все нове і незнайоме. Такі люди, зазвичай, обережні, трохи повільні і трішки потайливі.

Люди, народжені в рік Собаки, завжди чесні і справедливі, це люди на яких можна покластися в будь-якій ситуації. Вони дуже відповідальні в ділових питаннях, і їм можна довіряти навіть вельми небезпечну або делікатну інформацію. Для них важливо мати зрозумілий зміст вимог і чіткий опис робіт, уявляти образ заключній мети. Людина, народжена в 2018 році, в змозі розділити і дбати про інтереси своїх друзів і колег по роботі, він або вона не пропустить повз вуха проблеми інших людей і ніколи не відмовиться подати руку допомоги.

Звичайно, індивідуальність Собаки, не дозволяє їй строго судити її друзів і колег, вона сприймає їх з усіма недоліками і проблемами. Собака буде гостро і відверто висловлюватися тільки тоді, коли хто-небудь порушить дані обіцянки або спробує її обдурити. Хоча людям, народженим в рік Собаки і властиво коливатися — особливо, якщо він або вона опиняються перед необхідністю раптового рішення або вибору, вони в змозі працювати добре і як член команди, і як лідер колективу.

Людина, народжена у рік Собаки, віддає перевагу вступати у відносини, де все врівноважено, де обидва партнери можуть дати так само багато, як і взяти від свого коханого. Він або вона, зазвичай, є дуже щедрими і лояльними партнерами, а якщо вони закохані по-справжньому, то завжди чесні і прямолінійні у своїх взаєминах з коханою людиною.

Собака завжди відрізняється відданістю і обережністю. Колір земляний собаки в 2018 році буде жовтий. Жовта земляний собака дуже консервативна, практична. Якщо людина народиться в рік жовтого земляного собаки, то він завжди допоможе іншому. Собака дуже наполеглива, терпляча, працьовита, тому може бути успішною. Завдяки великій терпеливості, упертости і старанням саме в цей рік можна буде досягти великих вершин як у кар’єрі, так і на особистому фронті!


Залишити відгук