День Народження 22 Травня: Знак Зодіаку — Близнюки

Доброзичливість, комунікабельність і дотепність народилися 22 травня маскують їх серйозні амбіції. Природжений лідер, ви знаєте, як використовувати переконливість і чарівність, щоб допомогти іншим розвинути свій потенціал. Ви вмієте спілкуватися і розбираєтеся в характерах людей, а тому здатні направити їх на правильний шлях. Зосередженість числа народження різко конфліктує з безпечністю і жвавістю Близнюків. Ви можете придбати репутацію трудоголіка, оскільки, включившись в якийсь проект, проявляєте стільки ентузіазму, що втрачаєте усяке уявлення про час.

Оскільки народжені 22 травня найчастіше працюють руками, слід приділяти їм підвищену увагу в першу чергу зап’ясть і кінчиків пальців. Енергійна маніпуляція кінцівками може призвести до напруги зв’язок, болів в шиї. Негативні наслідки допоможуть усунути гарячі ванни, масаж, сауна. Стрімкість і одержимість народжених 22 травня надмірно напружують нервову систему. Виникають у зв’язку з цим головні болі і болі в шиї можна лікувати м’язової-розслаблюючими препаратами, але все-таки краще вдатися до медитації, масажу або гіпнозу. Народжені 22 травня повинні частіше відпочивати (післяобідня дрімота надзвичайно корисна). У дієті слід передбачити різноманітність, віддаючи перевагу овочам і фруктам.

Енергії людей, які народилися 22 травня, вистачить на будь-епічний проект. Їх нестримно притягують серійні творіння, в яких вони могли б довго і кожен раз по-новому проявляти свої таланти. Сенс життя полягає не в матеріальному добробуті, не в кількості придбаних друзів, а в самому процесі роботи. Народжені 22 травня можуть протягом тривалого часу творити в рамках одного проекту або напряму, однак їхні твори рідко можна назвати унікальними або неповторними.

Знак Зодіаку 22 Травня — Близнюки

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку відноситься до групи Повітряних знаків, які сильні хорошою навчання.

Планета Управитель: Меркурій. Дарує Близнюкам комфорт, а також уміння поводитися з грошима. Меркурій сприятливий для журналістів, комівояжерів, бігунів і навіть шахраїв. Планета у вигнанні – Юпітер. Можете бути вдячні їй за відсутність принципів і нерозбірливість.

На перший погляд народжені 22 травня здаються дуже відкритими, добрими, веселими і товариськими людьми. Але це тільки маска, що приховує їх непомірні амбіції і прагнення. Ці люди немов створені для того, щоб керувати. Вони відмінно використовують свою чарівність, щоб допомогти іншим розкритися. До того ж вони добре розбираються в людях, бачать їх наскрізь, завжди можуть дати слушну пораду. В їх натурах химерно переплітається вплив зодіакального знаку Близнюків, що дає їм легковажність і жвавість, вплив дня народження, який наділяє їх серйозністю і зосередженістю. Майже завжди ці люди стають трудоголіками, з ентузіазмом віддаючись своїй роботі.

Народжені у цей день часто виявляють себе і як блискучі колекціонери — відомостей, фактів, предметів. Багато з них отримують справжнє задоволення від перманентного процесу систематизації та класифікації об’єктів своєї уваги. Вони можуть навіть займатися колекціонуванням людей, підбираючи собі друзів і знайомих, що мають іноді абсолютно полярні сфери інтересів. Якщо народжені в цей день звертають свою анергії на виховання дітей, то для них немає нічого більш радісного, ніж відчувати себе в ролі патріарха сімейства, який спостерігає за тим, як росте і розвивається його потомство. Якщо ж у них немає дітей, вони реалізують себе в ролі хрещених, дядьком, тіточок, кузенів і інших родичів. У будь-якому випадку тепло і комфорт сімейного життя надзвичайно важливий для цих людей.

Народженим 22 травня слід уважно стежити за тим, щоб не перестаратися в своєму робочому завзятті: ні до чого братися за проекти, які явно їм не під силу. Хворобою, що заражає цих людей, нерідко стає гігантоманія. Ладу грандіозні плани, вони починають відчувати себе мало не святими. Мабуть, в основі такої гігантоманії все-таки лежить почуття неповноцінності — зрозуміло, приховане. У народжених 22 травня гостра і довга пам’ять, але іноді їм потрібно переосмислити минуле, перефарбувати його в інші тони, щоб позбутися від хворобливих спогадів. Вони вміють затушувати невыигрышные моменти. Важливо, щоб вони навчилися не тільки прощати, а й просто забувати. З точки зору емоційності народжені 22 травня вельми нестабільні.

Захоплені своєю справою, вони можуть легко і швидко вибухнути, як діти, варто комусь порушити їх творчий процес. Ось чому народженим в цей день треба зменшити свою істеричність і заспокоїтися, якщо вони по-справжньому хочуть добитися успіху. Найбільш освічені особистості тих, хто народився 22 травня, долають цей бар’єр неврівноваженості років до тридцяти. Як тільки народжені 22 травня знаходять свій «проект», вони тут же впиваються в нього мертвою хваткою, і все ж в душі вони залишаються вільними для наступного вибору. Оточуючим слід зрозуміти їх ентузіазм і не засуджувати за деяку легковажність або легкість, з якою вони перемикають свою увагу. Тим, хто близький з народженими 22 травня, не варто плекати великих ілюзій щодо сталості останніх. Як правило, народжені 22 травня швидко оговтуються від невдач, що може викликати розчарування у тих, кому не до душі та приголомшлива безпечність, з якою ці люди перегортають прочитану сторінку і рухаються далі.

Чоловік Близнюки — народився 22 Травня

Чоловіки, які народилися 22 травня — можуть похвалитися наступними властивостями: такий чоловік — легко перебудовується, багатосторонній, романтичний. Чоловік-Близнюки – новатор, революціонер, борець з сірістю і передбачуваністю. Він любить нестандартні ходи, несподівані рішення, фантастичні сюрпризи і яскраві емоції.

Жінка Близнюки — народилася 22 Травня

Жінки, що народилися 22 травня, володіють наступними властивостями: така жінка — весела, повна молодості, сексапільна. Жінки-Близнюки обожнюють таємницю, загадку, а тому навколо них завжди флер туману і недомовленості. При цьому вони не замикаються в собі, але є соціально активними і яскравими, при цьому залишаючи заділ для самої несподіваної трактування образу.

День Народження 22 Травня

22 травня — як визначає ваш характер дата народження? Люди, народжені 22 травня знак зодіаку Близнюки, мають великий запас енергії, яка дозволяє їм взятися за самі довгострокові проекти. Їм подобається довго займатися одним і тим же ділом, де вже виключені несподівані неприємні сюрпризи, і де у них є можливість переспівувати одну і ту ж пісню на новий лад. Вони знаходять радість у життя, займаючись улюбленою справою не заради матеріальної вигоди або розширення круга знайомств, а заради самого почуття власної потрібності і самодостатності. У них достатньо сил і терпіння, щоб займатися одним проектом протягом тривалого часу, хоча їх результати їх праці не вражають уяви і досить ординарні.

А також, ті, хто народився 22 травня знак зодіаку Близнюки, мають схильність до колекціонування різних предметів або яких-небудь фактів. Сам процес систематизації об’єктів і розподіл їх по поличках, становить для них справжнє задоволення. Навіть вибираючи друзів, вони розглядають їх з точки зору колекції, підбираючи людей різних професій і інтересів. Люди з датою народження 22 травня знак зодіаку Близнюки, дуже люблять займатися дітьми, і чим їх більше, тим краще для них. Вони відчувають гордість, вбачаючи в них продовження свого роду, і спостерігаючи за їх розвитком. Якщо ж їм не довелося побувати в ролі батька, вони розтрачують свою душевну енергію на виховання племінників, похресників та інших нащадків своєї рідні. Вони відчуваю велику потребу в теплі і затишку родинного вогнища, і люблять проводити час в тісному колі родичів, заповнюючи свої запаси енергії.

Намагаючись відповідати образу надійного, виконавчого працівника, люди, народжені 22 травня знак зодіаку Близнюки, можуть взяти на себе непосильне завдання, взявшись за виконання завідомо неможливого для них завдання, яке не лежить у сфері їх компетенції. Вони не в змозі правильно розрахувати власні сили, беручи на себе більше, ніж можуть винести. Їх ідеї завжди грандіозні, але не відповідають реальності. Можливо, цим вони намагаються підвищити свою самооцінку, що може бути наслідком невпевненості в собі.

Люди, народжені 22 травня знак зодіаку Близнюки, повинні навчитися дивитися у своє минуле, не відчуваючи образи, жалю або бажання щось у ньому змінити. Їм треба усвідомити сам факт марності відчутних ними почуттів, і те, що минуле залишиться рівно таким, яким воно було, його не змінити. Однак, на їх сьогодення і майбутнє воно продовжує впливати негативно. Якщо вони зайняті справою, будь-які спроби відвернути їх викликають у них спалахи гніву. Це не додає їм привабливості в очах оточуючих, їм було б краще тримати себе в руках. Їх колеги і родичі не завжди здатні зрозуміти ступінь їх зосередженість на виконуваній ними занятті. Їх близьким можна очікувати від людей, народжених 22 травня занадто більшого. Вони можуть легко залишити колишні стосунки, відправившись на пошуки нових.

Яких принципів слід дотримуватися людям, народженим 22 травня знак зодіаку Близнюки? Потрібно тренувати свою волю, не зриваючись на оточуючих з найменшого приводу, це не буде сприйматися ними як адекватна поведінка. Займаючись своєю справою, приділяйте увагу дрібницям. Навчіться визнавати свої помилки, це змусить вас бути поблажливішими до оточуючих. Уникайте переоцінки власних сил.

Любов і Сумісність

Оскільки вам набагато звичніше діяти на рівні інтелекту, ви не дозволяєте почуттям впливати на здатності до оцінки. Ви схильні відсторонюватися від своїх емоцій, а тому іноді важко розумієте, що ж відчуваєте насправді. В близьких відносинах спільні інтереси і взаєморозуміння важливі для вас не менше, ніж любов.

Емоційні і гармонійні спілки складуться у Близнюків з Овнами та Водоліями – перший подарує йому пристрасть, не дасть занудьгувати і зарядить енергією, другий поділяє прагнення до свободи, легкості і пригод. Здадуться в полон чарівності Близнюків більш спокійні і уточенные Ваги – їх інтелект, а також незвичайна рафінована натура і вміння підлаштовуватися дозволять вибудувати довгострокові відносини. Прекрасні стосунки складуться з представниками свого знака.

Цікавий, але нерівний союз чекає Близнюків і Львів, але тут є ризик накопичити втома від надмірного пафосу і викликає нескромності більш примітивного Лева. Козероги, Діви, Тельці занадто пасивні і передбачувані для непостійних Близнюків – ці союзи приречені на провал. Холоднокровні і слабкі Раки і зовсім доводять Близнюків до сказу – в цьому союзі немає ніяких точок дотику.

Робота і Кар’єра

Народжені 22 травня дуже активні і енергійні, вони здатні працювати на будь-якій роботі. Вони люблять роботу досить творчу, де могли б самовиражатися. Найприємніше для них – це сам процес роботи, а зовсім не нагорода за труди або не кількість набутих у результаті роботи друзів. Вони можуть дуже довго працювати на одній роботі, але рідко створюють щось по-справжньому унікальна. Втім, ремісники з них виходять непогані. Також ці люди обожнюють збирати все, що можуть: інформацію, компромат, предмети і навіть інших людей. Часто вони підбирають своє коло знайомств таким чином, щоб опинилися в ньому люди химерно доповнювали один одного. Їм особливо приємно оглядати свої колекції, систематизувати і вивчати їх. Буває, народжені 22 травня вибирають сім’ю, а не роботу, в такому разі вони роблять своєю роботою виховання дітей або молодших родичів, якщо своїх власних дітей у них немає. Сімейний затишок і підтримка близьких для цих людей має велике значення.

Цим людям потрібно обов’язково стежити, щоб вони завжди в плані роботи відкушували стільки, скільки зможуть проковтнути, тобто не брали собі роботи не по силам. Вони часто починають будувати надто грандіозні плани, при цьому відчуваючи себе благодійниками людства відразу. Найчастіше причина такої поведінки – невдоволення своїм минулим. З минулим у цих людей і справді непрості відносини, майже завжди їм потрібно переосмислити ті чи інші епізоди минулого і змусити себе щось забути, а до чогось змінити ставлення. Вміння прощати теж стане в нагоді їм у житті, але не замінить вміння забувати. Емоційність у народжених 22 травня вкрай нестабільна, тому ці вміння їм вкрай важливі.

Здоров’я і Хвороби

Якщо народилися 22 травня працюють руками, ніби то навіть набір текстів на комп’ютері, то їм потрібно особливу увагу приділити здоров’я суглобів і зв’язок. М’язове напруга і стан сухожиль може часто завдавати цим людям проблеми зі здоров’ям. Постійні болі від перенапруги при роботі легко можна прибрати за допомогою розслаблюючих ванн, саун або масажу. Також сильні перевантаження отримує їх нервова система, стрімкість і швидкість народжених 22 травня тільки сприяє цьому.

Звичайно, вони можуть приймати ліки від спазмів м’язів, але краще все ж освоїти методи медитації і розслаблення, а також частіше користуватися послугами масажиста. Не варто забувати про регулярне повноцінному відпочинку. Якщо є можливість, вдень після обіду не завадить деякий період спокою і розслаблення. Що стосується раціону, то необхідно їсти більше фруктів і овочів і стежити за різноманітністю.

Доля і Удача

В цей день народжуються щасливі люди. І хоча часом трапляються невдачі, в основному везіння їх ніколи не покидає. У народжених в цей день цілком може бути присутнім літературний талант. І якщо вони будуть його розвивати, хто знає, може, про них дізнається весь світ. У цих людей сильна воля, вони володіють аналітичним складом розуму, впевнені в собі, можуть постояти за себе, відстояти свою думку. Володіють умінням заробляти гроші.

Поради Близнюкам, Народженим 22 Травня

Часто під час занурення у свою роботу ці люди вкрай дратівливі, якщо їх намагаються відвернути. Їм треба вчитися володіти собою і бути більш спокійними і стриманими, якщо успіх важливий для них. Найчастіше до зрілого віку ці люди, нарешті, починають тримати свою темпераментність під контролем. Навіть повністю захоплені цікавою роботою, ці люди все ж таки можуть знайти у своїй душі місце для іншого сильного захоплення або навіть для іншої роботи.

Іноді оточуючим це якість здається безпечністю і легковажністю, особливо якщо це інше врешті-решт знайдеться, і народжені 22 травня переключать свою увагу на іншу сферу. Так, варто визнати, що ці люди в чомусь непостійні і залишаться такими назавжди. Вони легко оговтуються від провалів, легко встають заново і знову включаються в боротьбу, можуть дратувати оточуючих своєю легковажністю і швидким переключенням уваги з одного предмета на інший.


Залишити відгук