2016 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 8 лютого 2016 і 27 січня 2017, належать до знака Вогненної Мавпи за Східним Календарем. Серед людей, народжених у рік Мавпи, дуже багато творчих особистостей, багато з яких досягли великих висот і стали знаменитими.

Дві тисячі шістнадцятий рік за східним календарем буде роком мавпи. У китайському гороскопі рік мавпи несе сильний позитив, бадьорий заряд енергії. В цей рік можна отримати нові інтелектуальні знання і багато емоцій, правда, не завжди позитивних. Народилися в рік мавпи добре б отримати професію фінансиста, журналіста або лікаря. У цьому випадку вони, швидше за все, стали б класними фахівцями своєї справи.

Люди, що народилися в рік Мавпи, мають всі шанси стати знаменитим і відомим людиною. Незалежно від того, чим конкретно займається така людина, рано чи пізно, властиве їм чарівність і удача зроблять їх успішними людьми.

Це енергійні люди, і подібне якість робить їх придатними для широкого розмаїття професій. Народжені в рік Мавпи, особливо коли мають потребу в чому-небудь, здатні до блискучого і образним планування, вони справжні віртуози, коли справа стосується хитрості або обходу конкурентів і ворогів. Вони інтелектуальні, часто глибоко бачать будь-яку ситуацію люди, і як тільки ставлять перед собою мету, рідкісне збіг обставин може перешкодити їм в її досягненні, взагалі складно уявити, щоб вони потерпіли невдачу.

Важливо пам’ятати, що є деякі певні навички і сфери діяльності, на яких ці люди повинні сконцентруватися в першу чергу. Також, необхідно розуміти, що і вони мають межу в своїй удачі, варто уникати ігор на гроші і філософських роздумів про мінливості долі. Не секрет, що більшість з них, мають здатність оцінювати ризик, і мають гостре чуття у фінансових ситуаціях. Вони володіють особливістю, яка допомагає їм приймати нові виклики, точно розбиратися в проблемі і вникати в деталі, поки не буде знайдено правильне рішення. Зазвичай вони наділені хорошими організаційними навичками і цілком задоволені роботою, яка передбачає під собою дослідження з отриманням швидких результатів.

Мавпа дуже самостійна і креативна, тому в цей рік можна реалізовувати різні ідеї. Рік мавпи вдалий для змін і починань. Мавпи бувають відмінними архітекторами, лікарями, консультантами, маклерами, літературними діячами. Саме ці професії найбільш підходять людям, народженим в рік Мавпи.


Залишити відгук