2015 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 19 лютого 2015 і 7 лютого 2016, належать до знака Дерев’яної Кози за Східним Календарем. Люди, народжені в цей рік дуже щирі, сором’язливі, турботливі, щедрі. Цьому сприяє Коза, або ж Вівця, що символізує домашній затишок, достаток і спокій. І її дерев’яна стихія, що спонукує нас «вкорінюватися», і її синій колір — символ стабільності, благодаті.

будь-Якого знаку Зодіаку не була людина, чий покровитель за східним гороскопом — Коза, вона щедро наділить його талантами і особливим складом характеру. Чарівність, артистизм, дружелюбність і спокій цієї тварини передаються їм сповна. Одночасно, вони стануть володарями і завидного завзятості, сила якого нерідко межуватиме з упертістю.

Стихія року — Дерево. Це — символ весни і ранку. Елегантність і цнотливість — основні його якості. Це найбільш плідний з усіх елементів. Дерево — джерело життя, знання і розуму. Будь-який новий союз, створений під заступництвом Вівці, буде міцним і довговічним, він принесе багато радості, щастя і користі. Ті, чий шлюб буде укладений в цей період, зможуть уникнути багатьох труднощів і негараздів. Дерев’яна синя Вівця, як символ і господарка прийдешнього року, подбає про народження справжніх улюбленців долі, які без турбот і клопоту будуть отримувати все, чого тільки забажають.

Коза — тварина обережна. Ось і цей рік не слід допускати різких суджень, перепадів,швидку зміну дій і настроїв. До цілей потрібно йти повільно, але вірно, прислухаючись до інтуїції. Люди, народжені в рік такої дерев’яної кози — товариські і спокійні.

Персони, які народилися в рік, господинею якого виступає Коза, відрізняються безліччю неординарних здібностей і високим інтелектом. Але безініціативність і нерішучість, що відрізняють це тварина, можуть зіграти з ними поганий жарт. Тому секрет успіху для людей, символ яких, згідно з традиційним східним гороскопом, Коза — в наявності поруч хорошого наставника, такого, якого не злякає їх примхливість і який зможе мотивувати їх на високий результат.

А в іншому їм буде допомагати їх тотемна тварина, що дозволяє без клопоту і турбот дотримуватись розміреного плину їх благополучного життя. Багато чого буде діставатися їм легко, тому вони багато в чому досягнуть успіху, нікуди не поспішаючи.


Залишити відгук