2014 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 31 січня 2014 року і 18 лютого 2015, належать до знака Дерев’яного Коня за Східним Календарем. Людям, народженим в цьому році не властиві впертість і свавілля. Серед всіх інших представників знаку Коні вони найбільш поступливі і доброзичливі, легкі в спілкуванні, комунікабельні. Вони начитані і високоморальні. Дерев’яні Коні — люди з сильною енергетикою, які постійно шукають будь-чийого товариства і суєти, а самотність для них тягарем. Ведуть активну громадську діяльність.

Народжені в 2014 рік, кого природа позбавила від притаманного іншим Коням егоїзму, є прекрасними партнерами для особистих відносин. М’якість характеру і невинність — ось ті якості, які так високо цінують в них оточуючі.

Ті, хто народився в 2014 рік за східним календарем, надзвичайно працьовиті й сумлінні. Їх думка завжди поважають, а погляди поділяють і вважають цікавими. Завдяки завзятості люди знака Дерев’яний Кінь ніколи не відчувають нестачі в грошах, не влазять у борги. У справах вони завжди діють розумно і всьому знають міру.

Люди, що народилися в 2014 рік, кого характеризує нестандартне мислення і багату уяву, можуть легко побудувати кар’єру в рекламному і PR-бізнесі, а також у сфері мистецтва. Ввічливі і галантні, вони стають прекрасними телеведучими, дизайнерами і художниками.

Ті, хто народився в 2014 рік тваринного Дерев’яний Кінь, є натурами енергійними і пристрасними. І любити, і ненавидіти вони будуть з однаковою силою. Але настільки бурхливий темперамент ніяк не позначається на їх безмежній вірності обранцеві.

Кінь це гарне, величне, граційна, розумне (мудрий) тварина. Кінь передчуває, вона дуже мудра і догадлива. Перед тим як заріжуть кінь вона плаче! Це говорить про багато що, зокрема про те, що кінь розумне, догадливое тварина. Конячка любить активність, вона доброзичлива, товариська, цілеспрямована…

При всіх своїх позитивних якостях представники даного знака все ж трохи егоїстичні. Іноді вони гнуть свою лінію і намагаються у що б то не стало стати на чолі сім’ї, зайняти домінуючу позицію. Всю відповідальність, в тому числі і матеріальну, вони теж звалюють на себе. 2014 рік за східним календарем наділяє людей і деякими недоліками. Їм властиві наполегливість, запальність і категоричність, що іноді заважає відносинам.

Допитливі і непостійні, вони можуть міняти роботу, а іноді і професію, одну за одною. При всьому працьовитість, робота для них — це лише спосіб заробити гроші. З більшою охотою Дерев’яні Коні направлять зусилля на побудову побуту та облаштування домашнього вогнища. Не терплять одноманітності. Любителі подорожувати, вони вибирають ті місця, куди інші навряд чи ризикне відправитися.


Залишити відгук