2013 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 10 лютого 2013 і 30 січня 2014, належать до знака Водяний Змії за Східним Календарем. Водяні Змії відрізняються, як правило, широким колом інтересів, допитливість, сильною тягою до знань. Всі ці якості вони проносять через все життя, зберігаючи до глибокої старості. Завдяки цим своїм якостям, люди, народжених в 2013 рік за східним календарем, можуть стати відмінними дослідниками, науковцями.

Відомо, що 2013 рік тваринного Водяна Змія характеризує своїх протеже як розумних людей з відмінною пам’яттю і здібностями до фінансових справах. Все це дає їм можливість досягти завидних посад, особливо — на терені фінансів та підприємництва. Мало хто відданий своїм близьким людям — родині, друзям і коханим так само, як і люди, народжені під заступництвом Водяної Змії.

Чорна Водяна Змія в Японії та Китаї — одне з найбільш шанованих, і є символом розсудливості і незвичайною витримки. У Піднебесній ж вірять, що вступили в шлюбний союз у році, що проходив під заступництвом цього знака Зодіаку, будуть неодмінно вірні одне одному і надзвичайно щасливі протягом усього сімейного життя.

Люди, народжені в цей рік відрізняються розумом, навіть можна сказати великою мудрістю, але одночасно з цим у них присутня хвороблива образливість і нерідко злопам’ятність. Так що ображати людей, народжених у рік Чорної водяної змії точно не варто. Змії обожнює витрачати гроші, але також вміють їх заробляти. В людях цінують надійність, теплоту і турботу.

Дані люди вважають за краще триматися в тіні, багато хто вважає їх справжніми тихонями, але насправді, сила волі велика, у всякому разі, її вистачає, щоб досягти поставленого завдання.


Залишити відгук