2012 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 23 січня 2012 і 9 лютого 2013, належать до знака Водяного Дракона за Східним Календарем. Основним кольором є чорний колір. Водяний дракон дружелюбний, дотепний, з ним легко мати спільну справу. Люди, народжені під цим знаком, відрізняються великим терпінням, і більше схили чекати результати ніж вимагати їх негайно.

Водяні Дракони розумні, доброзичливі і щасливі. Їх великою перевагою в порівнянні з побратимами є вміння чекати. 2012 рік за східним календарем створив людей, яким важко концентруватися на одній справі, вони мають погану звичку розпорошуватися. Звичайно ж, це створює перешкоди на їх шляху до мети. Їм не вистачає вміння розставляти пріоритети, вибираючи найважливішу задачу. Водяні Дракони — відмінні друзі, оскільки добре вміють слухати і здатні розуміти і прощати людські слабкості. Вони люблять ділитися своїми думками з близькими людьми, говорити по душах.

2012 Рік — це рік Чорного Дракона за гороскопом. Стихія — вода. Якщо згадати міфи, то Дракони дуже сильні і підступні істоти. А ось Водяний Дракон відрізняється своєю дотепністю і дружелюбністю. Він вміє тримати свою удачу в руках. Чудово володіє словом, з них виходять непогані оратори. Як сильного знаку, їм знайомі слабкості інших людей, а тому готові надати допомогу порадою.

Народжені в рік Дракона — люди харизматичні і наділені талантами. Серед Драконів часто зустрічаються художники, співаки, музиканти, композитори та представники інших творчих професій. Дракони бувають чуттєвими і емоційними, благородними і сентиментальними. Іноді на шляху до досягнення цілей Драконів стають примхливість, нерозсудливість і сильне прагнення до влади.

2012 рік тваринного Водяний Дракон — рік людей, які легко заводять друзів. Вони ніколи не замикаються в собі, дуже доброзичливі і відкриті для спілкування. Ці люди люблять ділитися власними думками з близькими людьми, говорити по душах. За рахунок зайвої оптимістичність не завжди здатний помітити очевидне. Водяний Дракон, народжений у 2012 році, повинен навчитися звертати увагу на одну конкретну задачу, оскільки розриваючись на безліч занять, він навряд чи досягне успіху хоча б в одному з них.


Залишити відгук