2011 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 3 лютого 2011 року та 22 січня 2012, належать до знака Металевого Кролика за Східним Календарем. Людям, народженим у 2011 рік за східним календарем, характерні такі якості, як цілеспрямованість, скритність, дотепність. Вони дуже честолюбні, часто домагаються успіху в своїх справах. Їм дуже подобається усвідомлювати, що поставлена задача виконана на «відмінно». Їх скритність люди найчастіше приймають за замкнутість, однак насправді, Кролі даної породи, рік цієї тварини 2011, просто не люблять висловлювати свою думку вголос.

Кількість друзів і приятелів для Металевих Кроликів не так важливо як їх якість, тому в його оточенні не так багато людей, зате на них завжди можна покластися. Представники цього знака досить талановиті і можуть досягти успіхів на ниві мистецтва. Варто помітити, що вони дуже розумні, швидко вчаться, все схоплюють на льоту і досить хитрі. Це дозволяє їм досягти великих успіхів у підприємницькій справі.

Люди народжені в 2011 році, — говорить китайський гороскоп, внаслідок стихії металу, мають неймовірно твердим характером, але тим не менш, не намагаються зробити кар’єру, а їх головним життєвим принципом є турбота про своїх близьких. Вони надзвичайно мудрими і кмітливими, і мають досить розвинений естетичний смак. І лише непереборне впертість, і скритність, накладає якийсь прикрий відбиток на представників даного знаку Зодіаку.

Народжених у рік Кролика характеризує особливий незворушний характер і спокій. Кролика не можливо вивести з рівноваги, він не піддається на провокації і інші хитрощі. Східні астрологи вважають Кроликів (Котів) головними щасливцями за життя серед усіх знаків. Представникам цього знака удача посміхається буквально на кожному кроці.

2011 рік тваринного Металевий Кролик — рік людей, які можуть вписатися у вище суспільство незалежно від власного походження. Мабуть, жоден знак не може зрівнятися з цим у завзятості, з яким вони йдуть до своєї мети, практично змітаючи всі перешкоди.


Залишити відгук