2010 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 14 лютого 2010 і 2 лютого 2011, належать до знака Металевого Тигра за Східним Календарем. Люди цього року виділяються з оточення своїми надзвичайно ефектними зовнішніми даними. Їх шикарний зовнішній вигляд незмінно захоплює людей і викликає повагу. 2010 рік тваринного Металевий Тигр, з чим і пов’язані особливості характеру людей, народжених в ці роки. Вони надзвичайно пихаті й амбітні, можуть проявляти крайню наполегливість.

за 2010 рік за східним календарем робить людей непохитними і відважними в питаннях самовираження. Почавши якусь справу, вони повністю занурюються в роботу і зупиняються, лише коли досягнуть мети. Люди народжені в рік металевого тигра дуже енергійні, досить грубі, різкі, у них не вистачає терпіння. Завжди намагаються досягти своєї мети і не згортають з шляху.

Люди народжені в даному році, говорить китайський гороскоп, володіють нестримною енергією і веселим, невгамовним вдачею. Тому для них немає недосяжних цілей. Однак, прагнення їх досить часто, цілком можуть перетворюватися в абсолютно протилежні, первісної мети. Вони не володіють достатньою витримкою, і до помилок, навіть близьких, ставляться без жодного поблажливості.

Як правило, у представників цього знака Зодіаку, дуже виразна — сліпуча зовнішність, викликає захоплення оточуючих, але примхливість і неповагу, зазвичай призводить Білих Металевих Тигрів до безрадісним самотності. Найбільш вражаючих результатів вони досягають у військовій та політичній діяльності, а також їм неодмінно буде супроводжувати успіх у спортивній та підприємницької кар’єрі.

Металевий тигр проявляє себе прекрасним лідером, знають як використовувати свою силу і розум, майстер згуртовувати людей в колективах. Він марнославний, наполегливий, працьовитий, вкрай болісно переносить відступу від намічених планів. Має яскраву зовнішність і дотепність, за що завжди користується великим успіхом у протилежної статі.

Люди, що народилися в 2010 році, від природи наділені крайньої нетерплячістю, здатні приходити в лють, якщо події починають розвиватися не так, як очікувалося. Для поліпшення якості життя представникам знака Металевий Тигр слід навчитися терпінню.


Залишити відгук