2009 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 26 січня 2009, 13 лютого 2010, належать до знака Земляного Бика за Східним Календарем. Вони характеризуються як люди мають величезні можливості для реалізації, які люблять і вміють працювати. Вважається, що ці люди завжди будуть знати, як використовувати свої знання і вміння собі на благо. Для людей цього року народження характерний холодний розрахунок. 2009 рік за східним календарем — рік людей, які у всіх своїх справах керується холодної логікою. Ці люди рідко брешуть, воліючи говорити все прямо, уникати непорозумінь.

Працьовитість, честолюбство і амбітність допомагають їм досягти більшості намічених цілей. Земляні Бики здатні трудитися дні безперервно, якщо ясно бачать свою мету. Вони впевнено звертаються з грошима, і це ще один фактор, що сприяє успіху в бізнесі. Відома приказка свідчить, що голову необхідно тримати в холоді, але все ж, Земляним Бикам, народженим на 2009 рік, варто більше покладатися своїм почуттям, серця, інтуїції.

Головні характеристика року — Сила і Творення. Люди, народжені в рік Жовтого земляного Бика, послідовними в діях і вірні своїм звичкам. Їх нелегко збити з наміченого шляху. Не терплять інтриг і закулісних ігор. Відповідальні, дисципліновані і небагатослівні, вселяють довіру і володіють майстерністю у своїй справі.

Жовтий Земляний Бик протегує за східним гороскопом тим, хто народжений в 2009 році. Під впливом стихії Землі вони менше всього схильні до нематеріальних справах. Вони чесно вважають, що в житті все видобувається тільки важкою щоденною працею. Консервативні, їм дуже складно що-небудь міняти, дуже важко погоджуються на нововведення. Вони витривалі і гідно переносять всі негаразди, які встечаются в життя.

Земляного Бика відрізняють вірність дорогим людям, прямолінійність і деяка сухість. Бикам притаманні чесність, авторитетність і спокій, що викликає глибоку повагу в оточуючих. Як правило, люди вважаються з точкою зору людини, народженої на 2009 рік.


Залишити відгук