2008 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 7 лютого 2008 і 25 січня 2009, належать до знака Земляного Щура за Східним Календарем. Земляний Щур відмінно вміє контролювати свої думки і бажання. Самодисципліна — одна з найбільш значущих рис її характеру. Згідно зі східним гороскопом, стихія Щури — Вода. Стихії Води і Землі відмінно врівноважують один одного. Можливо, саме тому люди, народжені в 2008 рік, під знаком тваринного Земляний Щур, відрізняються розсудливістю — вони ретельно обдумують всі варіанти перед прийняттям важливих рішень.

2008 рік за східним календарем — рік людей, які виконують свої обов’язки дуже старанно, але робота у їх виконанні рухається досить повільно. Земляні Щури дуже витривалі, це допомагає їм справлятися з важкою та одноманітною роботою, за яку ніхто інший і не візьметься.

Люди народжені в 2008 році, в першу чергу, володіють надзвичайною практичністю. Прораховуючи будь-яку ситуацію на кілька кроків вперед, вони завжди тримають під контролем. Земляні Жовті Миші — гранично організовані, і відрізняються просто надзвичайною працьовитістю, приносить їм успіх у всіх починаннях, який не залишається не поміченим з боку оточуючих, прагнуть всілякими способами підтримувати з ними дружні стосунки.

Однак, «мишки» не підпускають в свій круг більше кількох осіб, необхідних для здійснення їхніх планів. Байдужість і холодність даного знаку Зодіаку, вкрай рідко сприяє розвитку справжньої любові, та створення міцних сімейних відносин. Зрозуміло, найбільш відповідними видами прояву їх ділових здібностей, є фінансова чи юридична сфера діяльності, де вони неодмінно досягнуть захмарних висот.

Людина, народжений в цьому році дуже любить спілкування. Галасливі компанії і тусовки – для нього. Ці люди володіють акторським талантом. Вони постійно перебувають у пошуку чогось нового. Цим людям слід розвивати свою уяву, вчитися брати на себе відповідальність, проявляти ініціативу. Крім цього їм необхідно навчитися виконувати роботу швидше, щоб вкладатися у встановлені терміни.


Залишити відгук