День Народження 21 Травня: Знак Зодіаку — Телець

Тельців, чий день народження припадає на 21 травня, можна порівняти з білками в колесі. Ви носитесь з місця на місце, постійно зустрічаєтеся з людьми, то там, то тут збираючи крихти інформації. Прекрасний співрозмовник, ви завжди готові поділитися з іншими тим, що дізналися. Краще ковзати по верхах, ви при цьому відмінно пізнаєте суть проблеми і найбільш важливі положення, краще розуміючи людей і тонше розбираючись в ситуаціях, ніж навіть ті, хто заглиблюється в деталі. Причина подібного криється в тому, що ця дата припадає на перехідний знак Тельця-Близнюки, а значить Ви в повній мірі отримали риси і того, й іншого.

Найбільша небезпека для здоров’я людей, що народилися 21 травня, криється в їх нестримної енергії і найбільшої відданості справі. Невтомні в досягненні поставленої мети, вони просто катують себе і помічають свою недугу занадто пізно. Народжені у цей день часто не визнають факту обмеженості фізичних можливостей, причому не тільки власних, але й оточуючих. Так що, якщо вони хочуть прожити більше п’ятдесяти років, їм варто прислухатися до сигналів, що подаються організмом, так і до порад друзів, рідних і близьких. Народжені 21 травня найчастіше перенапрягают свою нервову систему; на щастя, це самий витривалий орган. Оскільки народжені 21 травня витрачають величезну кількість енергії, їм слід регулярно харчуватися. Короткий післяобідній сон воістину творить чудеса, якщо тільки не викликає нічне безсоння.

Народжені 21 травня не тільки бачать далеко вперед, але і володіють здатністю досягати поставленої мети. Раз вплутавшись в бійку, вони залишаються її учасниками надовго, незалежно від того, наскільки важким може виявитися її хід. У цьому сенсі вони зовсім не схожі на людей ідеї, які легко здаються, або втрачають інтерес, або продовжують рухатися вперед лише тому, що не знають спокою. Народжені 21 травня просто горять бажанням втілити свої задуми в життя, для того щоб продемонструвати їх у робочому стані. У них з особливою силою розвинене чуття на відчутні, чутливі і фізичні складові людського буття. І все ж перетворення грубої фізичної матерії в інші, набагато більш витончені форми нерідко складає суть їх світогляду. Для тих, хто з’явився на світ у День чіткого бачення, характерна особлива прихильність до громадським інтересам.

Знак Зодіаку 21 Травня — Телець

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку зарахований до знаків стихії Землі, які сильні лагідністю, миролюбністю, надійністю, любов’ю до природи і краси.

Планета Управитель: Венера. Її «дари» Тельцю — вміння рахувати гроші, а також почуття краси. Венера сприятлива для представників богеми, художників і тих, хто працює з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Відповідальна за невміння думати стратегічно і ділитися.

В цей день народжуються активні, ніколи не сидять на місці Тельці. Вони цінують інформацію, нові зв’язки та знайомства і постійний рух. Вони обожнюють ділитися отриманою інформацією та новими знаннями, завжди раді поговорити. Незважаючи на те, що найчастіше вони лише поверхово вивчають предмет, вони часто знають у підсумку про нього більше, ніж багато з тих, хто довго вивчають ту або іншу область знання.

Народжені в цей день не належать до числа ідеалістів-мрійників, вони воліють бути в гущі натовпу, в самому центрі сутички і борються разом з товариством або, навпаки, проти суспільства за свої переконання. Однак нерідко бойові гасла таких людей на перевірку виявляються не позбавленими користі, але трапляється, що вони виступають на захист інших. І все ж більшість народжених 21 травня належать до тих, хто швидше дає, а не бере. У них навіть виникають проблеми з прийомом дарунків чи допомоги від оточуючих. У цьому сенсі можна сказати, що життя цих людей — шоу одного актора: народженим 21 травня не потрібен менеджер або фахівець по зв’язках з громадськістю. Вони воліють робити всю роботу самостійно — від початку до кінця.

якось само собою так влаштовується, що гроші на реалізацію їх проектів знаходяться часто в самий останній момент. Мабуть, впевненість цих людей у правильності обраного курсу настільки велика, що необхідні їм увагу і підтримка ніколи не обходять їх стороною. Проте нерідко трапляється і так, що їм роками доводиться працювати даремно, стаючи об’єктом насмішок і презирливих докорів, але навіть це не відштовхує тих, хто народився в цей день, від задуманого. Домінуючі особистості, вони бувають щасливі, коли оточуючі знаходяться в їх підпорядкуванні. Правда, деякі можуть промовчати все життя, так і не озвучивши свої блискучі ідеї; вони просто втрачають свій голос, відсиджуючись за спинами партнерів, родичів або дітей.

Такі люди неминуче стикаються з муками совісті і самоунижением, адже все, що їм потрібно, — це сміливість для того, щоб діяти, і тоді успіх їм забезпечений. В цілому ж Дня чіткого бачення розташовує до чималим досягненням. Однак народженим 21 травня слід побоюватися зарозумілості і егоїзму, не варто також розігрувати з себе великомучеників або безневинних жертв. Необхідно періодично переглядати особисті мотиви, з тим щоб переконатися у власній безгрішності і безкорисливість. Народжені 21 травня також повинні засвоїти, що брати і давати — це дві сторони однієї медалі і що приймати допомогу інших зовсім не соромно.

Чоловік Телець — народився 21 Травня

Чоловіки, народжені 21 травня, відрізняються наступними властивостями: надійністю, чесністю, музикальністю. Тельці не відрізняються ідеалізмом, вважаючи за краще аналізувати і вибирати комфортну для себе жінку на все життя. Вони воліють рівноправні відносини, а вступивши в шлюб, рідко розлучаються.

Жінка Телець — народилася 21 Травня

Жінки, які відзначають день народження 21 травня, володіють наступними рисами: чарівністю, залежністю, а також сміливістю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

День Народження 21 Травня

21 травня — які подробиці ви дізнаєтеся зі своєї дати народження? Люди, народжені 21 травня знак зодіаку Телець, завжди досягають наміченої мети, і мають здатність прораховувати майбутні перспективи і можливості поточного проекту. Якщо вони взялися за яку-небудь справу, то довести його до успішного фіналу вони вважають своїм обов’язком. Тут ніякі додаткові труднощі не змусять їх відмовитися від нього. Лежати на дивані і міркувати про абстрактні речі не в їхньому характері. Будь-яку свою ідею вони намагаються застосувати на практиці. Їм необхідно побачити всі свої ідеї існуючими в реальному житті і переконатися в їх раціональності. Їх сфера діяльності, як у типових тельців, лежить в суто матеріальних і фізичних аспектах буття. Однак вони намагаються трансформувати ці приземлені матерії в щось більш піднесене і витончене.

Люди з датою народження 21 травня знак зодіаку Телець, схильні виступати на захист суспільних інтересів, пусте витання в хмарах їм не властиво. Вони завжди знаходяться у вирі подій, безпосередньо беручи участь у них, підтримуючи ідеї натовпу, чи виступаючи проти них. І, хоча іноді у них є свій прихований інтерес до кінцевої мети, за яку вони борються, зазвичай їх участь у суспільних подіях цілком безкорисливо. Вони воліють надавати допомогу, ніж приймати її, внаслідок чого зазнають труднощів, приймаючи подарунки від людей або якісь знаки уваги. Тому вони не потребують різних менеджерів або фахівців зі зв’язків з громадськістю, так як самі замінюють усіх їх, разом взятих. Іноді їх шлях до мети занадто довгий, але недовіра і насмішки оточуючих не охолоджують їх бажання продовжувати досягати задуманого.

Розуміння і схвалення оточуючих важливо для людей, що народилися 21 травня знак зодіаку Тілець. Але деякі з них за все своє життя так і не наважуються вийти з тіні своїх колег, поступово позбавляючись самостійності. Це пригнічує їх, нереалізовані ідеї риються в їх мозку, викликаючи болісне почуття жалю і власної неповноцінності. Їм не вистачає сили характеру, щоб взятися за справу, незважаючи на сумніви, і довести його до кінця. Не варто завищувати свою самооцінку, так само, як і насолоджуватись своїми стражданнями і скаржитися на долю. Наше життя в наших руках, діяти або залишити все незмінним — це ваше рішення. Необхідно вміти приймати чужу допомогу, так як всі люди іноді потребують підтримки, і поодинці вам не осилити труднощів, як би ви не хотіли бути незалежними.

Що особливо важливо для людей, народжених 21 травня знак зодіаку Телець? Коли ви збираєтеся боротися за якісь піднесені цілі, зазирніть якомога глибше у власну душу — можливо, ваші мотиви не так вже шляхетні. Не відмовляйтеся від допомоги оточуючих, — це також ознака зарозумілості і зверхності. Пробудити в своїй душі співчуття до чужих переживань, це допоможе вам ясніше поглянути на реальну життя. Не дозволяйте глобальних ідей затуляти маленькі, але такі важливі деталі вашого життя. Пам’ятайте про те, що у відпочинку потребує не тільки тіло, але і душу.

Любов і Сумісність

В любові і романтичних стосунках вам потрібно і інтелектуальна, і фізична стимуляція. Бурхливі емоції і занадто тісна близькість можуть налякати вас. Коли близькість перетворюється в пересиченість, ви прагнете на пошуки більш свіжих і менше обмежують відносин.

Кращі спілки у практичних Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Ці люди дуже сильні та цілеспрямовані, вони абсолютно не бояться протистоянь, з яких можуть не виходити дуже довго, як би важко їм не було. Від мети вони не відступлять. Народжені 21 травня прагнуть втілити свої ідеї в життя, щоб довести всім і собі їх працездатність. Вони не здадуться і не втратять інтерес, їх вогонь горить довго, іноді все життя. Ці люди обожнюють перетворювати і акумулювати грубі матеріальні подання в тонкі ідейні. Їх вкрай приваблює служіння на благо суспільства, при цьому не так важливо, їм доводиться боротися за суспільство або проти сучасних тенденцій, щоб спробувати зробити це життя краще. Серед цих людей є й глибоко зацікавлені у своїй вигоді, і безкорисливі захисники пригноблених і нещасних. Але частіше їм легше дарувати і допомагати, ніж брати. Ця риса простежується навіть у тому, що вони воліють самі дарувати подарунки, а не приймати їх. Так само часто їм складно прийняти допомогу від оточуючих, ніж допомогти самим.

У роботі вони частіше одинаки, які звикли абсолютно всі етапи роботи робити самі. Причому гроші на втілення своїх проектів вони часто знаходять випадково і в останній момент. Вони зазвичай повністю впевнені у своїй правоті і в потрібності їх ідей для суспільства, мабуть, завдяки цій своїй впевненості вони і знаходять підтримку. Буває, цим людям катастрофічно не щастить і багато років вони працюють в атмосфері глузувань, але навіть в таких умовах вони вкрай рідко відступають від задуманого. Цим людям завжди приємно обіймати крісло керівника, так як по своїй натурі вони люблять підкоряти. Буває, протягом всього життя вони так і не набираються сміливості, щоб заявити світові про свої ідеї, в таких випадках вони ховаються на спину більш сильних родичів і друзів.

Здоров’я і Хвороби

Активність народжених 21 травня може також привести їх до проблем зі здоров’ям. Заради досягнення мети ці люди будуть працювати без продиху і можуть одного разу надірвати своє досить міцне від народження здоров’я. Захоплені справою, вони часто занадто пізно помічають, що вже захворіли. Ще одна небезпечна звичка цих людей: повне ігнорування фізичних обмежень, як своїх, так і чужих можливостей.

Тому їм обов’язково потрібно слухати порад оточуючих і бути більш уважними до свого організму. Найбільше навантаження випробовує їх нервова система, але, на щастя, вона зазвичай є у цих людей дуже міцною. Також цим людям дуже важливо регулярно приймати їжу, адже вони витрачають колосальну кількість енергії з-за свого активного способу життя. Також вкрай корисний їм буде короткий денний сон, але у разі якщо він не стане причиною нічного безсоння.

Доля і Удача

В цей день народжуються пристрасні й чуттєві натури. Їх життя сповнене протиріч. Їм властиві дивні вчинки, відсутність такту і різкі манери, що буде дуже заважати їм у житті. Постійна потреба в любові ускладнить їх життя, і на цьому грунті можливі думки про самогубство. Вони наділені великою розумовою енергією, швидкі і активні. Якщо вони направлять свої здібності на благо і скористаються ними правильно, то зможуть змінити своє життя, стати щасливими.

Поради Тельцям, Народженим 21 Травня

Народжені 21 травня обов’язково повинні набратися сміливості, щоб заявити світові про свої ідеї, інакше вони все життя будуть нещасні від докорів власного сумління. Також їм варто утриматися від прийняття жертовної позиції самого нещасного і пригніченого і уникати занадто егоїстичного і зарозумілого поведінки.

Їм потрібно час від часу осмислювати свою діяльність і свої мотиви, вирівнювати курс і виправляти помилки, тримати під контролем свої корисливі інтереси. Також їм потрібно навчитися з гідністю спокійно приймати допомогу інших, а не тільки надавати її самим – адже це дві сторони одного і того ж процесу, і дивно спокійно робити одне і уникати іншого як чогось ганебного. Приймати чужу допомогу зовсім не соромно.


Залишити відгук